Ostalo > Minibike

Blata origami b1

<< < (2/3) > >>

paprikash:
kako cool izgleda u pm....

ProDriverGT(TGB):

--- Citat: PROOF - 22 Ožujak, 2010, 09:53:14 ---ja sam imo neku kinesku kopije tog :D sve isto kao i ovaj samo je iso 40 km/h :D i nije na plastikama pisalo blata..... na frgi kn style gljiva,disk iza i naprijed i tako to :D :D :D i btw platio sam ga 800 kn novog....

--- Kraj citata ---

Jeste me navukli,sad  :toothy10: morat cu ga za vikend osposobit,kako si se gljive sjetio e,morat cu je nabavit..jel se isto dizne mjenjaju ili je to nesto drugaciji nacin slaganja..jel ide gljiva plug n play?Ili moram dizne i stelanje..

PROOF:
moj je to imo gore sve "serijski"...... naravo da moras stelat karb ako stavis gljivu....

ProDriverGT(TGB):
S cim da pocnem osposobljavat,jer kad ga zakurblam onak se gusi ima dublji gas..ima i ona guma za pumpanje benzina,ko na flaksericama i slicnom ali nece upalit..

LoveStunt:
rvo imao sam ja origami b1...
gledajte...te novce ne vrijedi sigurno ..ali 2000 kn koliko sam ga ja platio...toliko vrijedi sigurno...ovo sta kazu i pise da ide do 90 km/h neide...ide 70-80... ali ima za to i kit za kupit i auspuh...ma ubiti sve ko i na svakom motoru za trke... ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju