Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji auto uzeti  (Posjeta: 20863 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #80 : 17 Ožujak, 2010, 21:45:48 »
Svaki auto ovisi o održavanju! Pa daje i Ferrari ili VW ili Bmw ili Yugo ili bilo koji drugi ovisi o održavanju.
Ja Passata imam godinu i nešto, kupio sam ga od prvog vlasnika. Kod kupnje mi je reko da je sve bilo izmjenjivano kako treba prema servisima u ovlaštenom servisu, od ulja, filtera, kočnica, djelova ovjesa i svega. Ja sam nakok kupnje napravio mali servis, ulje, filtri itd.. Da bi danas odveo auto mehaničaru da mi stavi fedre (FK za spuštanje 4 cm) koje sam kupio prije par dana. Kad sam popodne došao po auto mi je dao popis šta je sve u kur*u šta treba promjenit. Na popisu su: kugla vilica L+D, spona volana L+D, manđeta volana 2 komada, seleni vilice zad. veći, amortizeri. Ostavio sm mu auto nek to promjeni i da dođem sutra po njega, a kaj drugo radim! A auto je kao bio sve uredno održavan...

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #81 : 17 Ožujak, 2010, 22:01:09 »
Svaki auto ovisi o održavanju! Pa daje i Ferrari ili VW ili Bmw ili Yugo ili bilo koji drugi ovisi o održavanju.
Ja Passata imam godinu i nešto, kupio sam ga od prvog vlasnika. Kod kupnje mi je reko da je sve bilo izmjenjivano kako treba prema servisima u ovlaštenom servisu, od ulja, filtera, kočnica, djelova ovjesa i svega. Ja sam nakok kupnje napravio mali servis, ulje, filtri itd.. Da bi danas odveo auto mehaničaru da mi stavi fedre (FK za spuštanje 4 cm) koje sam kupio prije par dana. Kad sam popodne došao po auto mi je dao popis šta je sve u kur*u šta treba promjenit. Na popisu su: kugla vilica L+D, spona volana L+D, manđeta volana 2 komada, seleni vilice zad. veći, amortizeri. Ostavio sm mu auto nek to promjeni i da dođem sutra po njega, a kaj drugo radim! A auto je kao bio sve uredno održavan...
vise ne vjerujem ni rodjenom caci....tvoja greška sto nisi odveo majstori auto na pregled kada si kupovao,pa ne kupujes kariolu  ;D

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #82 : 17 Ožujak, 2010, 23:20:26 »
al kad gledas, i kad posjedujes auto, recimo, stari je kupio astru 1.4 2000.-e, do prije koju godinu je isao u ovlasteni servis, sve redovno mijenjano, pa sad kad gledas, 10god star auto, mogao bih mu nabrojati barem 10 stvari koje su dotrajale na njemu, iako je pazen i servisiran... i s vremenom vlasnik manje mari za auto, mozda i nije to u pitanju, al u pitanju su servisi, treba mijenjati amortizere, selene, i te neke sitnice, sve to kosta vise od prosjecnog servisa, a kad je to vec 2. auto u obitelji, manje se brine o takvim stvarima... a da to netko zamjeni, nebi imao razloga za prodaju auta, sve je tip top, moze vozit jos 7god uz redovno odrzavanje...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #83 : 20 Ožujak, 2010, 23:09:20 »
 :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!
Probaj nać Golfa 3 ali benzinca, 1.6 ili 1.8, veći je gušt vozit benzinca neg dizela!! A Peugeot, Renault, ćak i Fiat zaboravi ako misliš mjenjat auto svakih par godina jer je auto te marke nemoguće prodat
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #84 : 21 Ožujak, 2010, 00:45:36 »
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!
Probaj nać Golfa 3 ali benzinca, 1.6 ili 1.8, veći je gušt vozit benzinca neg dizela!! A Peugeot, Renault, ćak i Fiat zaboravi ako misliš mjenjat auto svakih par godina jer je auto te marke nemoguće prodat
1,8 16 v leti :icon_biggrin:

Offline frutkejk

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: klc
  • Moj Skuter: aerox 50
  • MojSetup: LOL
  • MojSpuh: zx
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #85 : 21 Ožujak, 2010, 03:11:05 »
s golfom je jedina pozitivna stvar kaj ga uvijek možeš prodat za dobre novce...jesu, precjenjeni su

Ima dijelova za sve aute, za VW zu novi dijelovi jednako skupi kao i za druge aute a polovnih ima jer je VW na balkanu pojava baš zato kaj balkanci zaostaju za svijetom a švabe pričaju njemački i imaju puno kompliciranih riječi pa radi i dobre aute :BangHead:

Za te novce se može naći puno dobrih auta, pogotovo mlađih od golfa 3 koji je najmlađi '98....
od 2003. je 50 ccm...vrijeme je za više

Offline nrg extreme

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: da
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #86 : 21 Ožujak, 2010, 20:11:13 »
s golfom je jedina pozitivna stvar kaj ga uvijek možeš prodat za dobre novce...jesu, precjenjeni su

Ima dijelova za sve aute, za VW zu novi dijelovi jednako skupi kao i za druge aute a polovnih ima jer je VW na balkanu pojava baš zato kaj balkanci zaostaju za svijetom a švabe pričaju njemački i imaju puno kompliciranih riječi pa radi i dobre aute :BangHead:

Za te novce se može naći puno dobrih auta, pogotovo mlađih od golfa 3 koji je najmlađi '98....
Nisam znao da zbog njemačkog jezika rade dobre aute ali ima smisla u svakom slučaju. :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #87 : 04 Svibanj, 2010, 20:46:30 »
jel se isplati ovo uzimat?
http://www.auti.hr/automobili/oglas-664823/
 ili ako ne, koji drugi do 5k ojra da malo troši malo se kvari i ostalo

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #88 : 04 Svibanj, 2010, 21:27:24 »
jel se isplati ovo uzimat?
http://www.auti.hr/automobili/oglas-664823/
 ili ako ne, koji drugi do 5k ojra da malo troši malo se kvari i ostalo

meni se cini da je cijena super ako je sve ok sa autom....samo kod njih je zeznuto šta su dosta osjetljivi na naše gorivo pa im znaju otić dizne...bas je frend mijenjao na 307 swprije kojih mjesec dana i jedna je kostala 450 €...znaci 4x450 € ako mijenjas sve 4.
Ne kaže se bezveze da žena može bit sa sela ali auto mora biti iz Njemačke  :laughing7: :laughing7:

Malo se šalim ali samo sam ti naveo jednu boljku kod Peugeota  :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #89 : 04 Svibanj, 2010, 23:08:59 »
jel se isplati ovo uzimat?
http://www.auti.hr/automobili/oglas-664823/
 ili ako ne, koji drugi do 5k ojra da malo troši malo se kvari i ostalo
neznam kako ti gledas na auta i sve ...ali ja bi prije za ove pare uzeo Fiata stila 1.9 JTD,Alfu Romeo 147.......golfa 4 ili tako sta.....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #90 : 05 Svibanj, 2010, 00:19:51 »

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #91 : 05 Svibanj, 2010, 00:34:18 »
a ovo?
http://www.auti.hr/automobili/oglas-652655/

autic je prakticki nov ali za takove novce bi ja ipak radije kupio nesto ovakovo...
http://www.njuskalo.hr/auti/audi-a-3-1.9-tdi-oglas-873182


istina ima 7 godina vise od fieste ali audi je audi  :laughing7:

a ovaj mi je zapeo za oko zbog cijene ali tu vjerovatno nešto ne štima  :icon_scratch:

http://www.njuskalo.hr/auti/audi-a-4-1.9-tdi-oglas-1193501
« Zadnja izmjena: 05 Svibanj, 2010, 00:38:52 istipa622 »

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #92 : 05 Svibanj, 2010, 00:43:54 »
autic je prakticki nov ali za takove novce bi ja ipak radije kupio nesto ovakovo...
http://www.njuskalo.hr/auti/audi-a-3-1.9-tdi-oglas-873182


istina ima 7 godina vise od fieste ali audi je audi  :laughing7:

a ovaj mi je zapeo za oko zbog cijene ali tu vjerovatno nešto ne štima  :icon_scratch:

http://www.njuskalo.hr/auti/audi-a-4-1.9-tdi-oglas-1193501
ovaj ak mu nije skinuo 90 000km onda ne znam kaj je  :icon_biggrin: al mogo je bar prilagodit cijenu kilometraži od 56 000 jer je ovak sumnjiv na prvi pogled   :toothy3:

e da i nema nigdje broja telefona, kaj oće postić??

i kaj je s ovim?
http://www.njuskalo.hr/auti/vw-polo-1.4-oglas-1203103
ili ovo????
na koju fintu zaboravio nulu il kaj??
http://www.njuskalo.hr/auti/vw-polo-1.4-16v-oglas-891086

ovaj je baš swatki  :toothy12: :toothy12:
http://www.njuskalo.hr/auti/vw-polo-1.9-sdi-oglas-1226221
kolko troši tak neko čudo? je da ne ide al... jbg  :laughing6:
« Zadnja izmjena: 05 Svibanj, 2010, 01:07:31 vktr »

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #93 : 08 Svibanj, 2010, 23:01:10 »
 jel zna neko neš o ovom?
se isplati to uzimat?

http://www.auti.hr/automobili/oglas-666623/


Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #94 : 08 Svibanj, 2010, 23:26:44 »
ja bi uzeo golfa 3 vr6...eehehe...sala... :toothy9:

meni za te pare nabolje nac nekog golfa 3 1,6 bezinca...netko ce rec zasto benzinca kad dizel manje trosi...al uzmi u obzir da je dizel skuplji za odrzavat...i da je veci gust vozit benzinca...

Offline Nemanja94

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: spyder 9 50cc 4t
  • Moja Kaciga: .......
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #95 : 09 Svibanj, 2010, 00:08:50 »
za nase puteve vw je majka,znaci golf ,polo,pa i skoda koja je 90% vw.....Ima mi sestra gofa 2 1.8 ben,vec skoro 10 god je kod nas preko 400000 bez generalne a i dalje je zmaj dovoljno je reci drugom prelijece 100kmh,za tih 10g samo potrosni materijali,cale mi ima golfa 2 1.6 na plin i to kako mu je majstor rekao zadnje serije koje kad se okine rebrasti ne prave nikakvu stetu,vec 4 god je ima takodje nista bez potrosni materijal i ona je zmaj 170kmh je vozena.....takodje mi cale ima kombi multivan 2 1998 god presao preko 800000 generalna uradjna na 600000 i to se taj kombi koristi za posao znaci ubilo ga je mnogo ali mnogo jada  od kako je ovih 12 god kod nas masina u njega je 1.6 tdi moze se reci da ide dosta dbr za jednog kombija 130kmh.........moja preporuka golf i to benzinac 3 benzinac i to 1.6 od 100ks ima mi ga ujak i ide kao zmaj a te moze potrosit preko 7l........pusti se ti punta qu**a i palaca....svaba je svaba :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #96 : 09 Svibanj, 2010, 02:24:03 »
samo nemoj SDI-ja..
jel si mozes zamisliti putovanje od 0 do 100 za 17 sekundi? znas li kako je vozit auto stalno pun gas jer bi inace stopao promet? ako je vw u pitanju trazi TDI motor, sto mladji auto i gotovo... kakve dvojke, trojke benzinci, vw do pojave TSI-ja nije imao benzinca koji bi se necim mogao pohvaliti... i kakav je gust vozit benzinca od 100ks? ide kad ga saltas pred blokadom a trosi ko dizel od 200ks..
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #97 : 09 Svibanj, 2010, 13:07:15 »
nemoj ni u kojem slucaju sdi-a uzimat...njima se mjenjac kvari ko lud...

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #98 : 09 Svibanj, 2010, 13:19:28 »
samo nemoj SDI-ja..
jel si mozes zamisliti putovanje od 0 do 100 za 17 sekundi? znas li kako je vozit auto stalno pun gas jer bi inace stopao promet? ako je vw u pitanju trazi TDI motor, sto mladji auto i gotovo... kakve dvojke, trojke benzinci, vw do pojave TSI-ja nije imao benzinca koji bi se necim mogao pohvaliti... i kakav je gust vozit benzinca od 100ks? ide kad ga saltas pred blokadom a trosi ko dizel od 200ks..
pa mogu si zamislit putovanje od 0-100 i preko 30 sekundi  :toothy12: tako se već dvije godine vozim na šitfajtu
a ovo za getribu vjerujem, neki dan sam provozo od frenda SDIja ima 120 000km, getriba u žešćem kur*u
a ovog crnog danas išo gledat, sa svih stran pogreban, od tuče istučen, šajba napukla,  potego ga neko ključem, lakiran desno iza  a lik se pravi glup, ne bi ni 200 eura spustio, brije kao kupit će ga neki lik već je zvao, ja ga pitam jel ga došo vidjet, reko on nije, pa normalno da ga neće kupit za tu cjenu kad ga vidi uživo.....ccc

ovaj mi se isto sviđa
http://www.njuskalo.hr/auti/vw-polo-1.9-tdi-comfortline-oglas-1235067



ako neko zna nešto o tome neka sad govori il neka zauvjek šuti

cura/žena ga je uzela iz dućana novog, prva vlasnica ,e sad to može bit il prednost il mana kak se uzme
prodaje ga zbog djeteta treba nešto veće
servisiran je u orginal servisu tak da mislim da mi ovaj jedan čovjek prema šasiji može provjerit jel sve ok i šta je sve mjenjano i jesu li realni kilometri
« Zadnja izmjena: 09 Svibanj, 2010, 13:22:47 vktr »

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: koji auto uzeti
« Odgovori #99 : 09 Svibanj, 2010, 16:10:09 »
daj viktor prvo skupi pare onda tu dosađuj....  :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!