Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: italjet dragster 50ccm  (Posjeta: 2301 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline karlo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: selce
  • Moj Skuter: italjet dragster, piaggio NRG
italjet dragster 50ccm
« : 25 Srpanj, 2007, 16:51:52 »
Pozdrav...

Evo nov sam na ovom forumu, pa mi nemojte zamjeriti ako je tema postavljena na krivom mjestu...
Zanima me vaše osobno mišljenje o tom motoru, znam da vam je većini jako ružan, ali to zanemarimo...
Više me interesiraju njegove karakteristike, dal se često kvari, kliko troši i di se nalazi servis za italjet motore...

Inače sam iz Selaca blizu Crikvenice(Rijeka)

Unaprijed hvala :icon_thumright:
danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: italjet dragster 50ccm
« Odgovori #1 : 25 Srpanj, 2007, 17:35:03 »
gle sata se tice masine,nema price,to ti je provjerena minarellijeva masina,nije skupo odrzavanje,trosi oko 3-4l na 100km

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: italjet dragster 50ccm
« Odgovori #2 : 25 Srpanj, 2007, 19:12:00 »
Slažem se sa Speed-om u vezi mašine, a u vezi servisa ti na žalost ne bih znao reći di ih ima  :dontknow:
Who's looking for punishment ??

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: italjet dragster 50ccm
« Odgovori #3 : 25 Srpanj, 2007, 20:09:47 »
jako,jako levrav skuter...po cesti ide ko prebijeni mačak...mašina odlična...problem je šta se već par godina dijelovi za italjet ne uvoze u hrvatsku...tako da ti slučajno trebaju plastike ili sl. nemaš ih di kupiti,jedino polovne...

Offline karlo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: selce
  • Moj Skuter: italjet dragster, piaggio NRG
Odg: italjet dragster 50ccm
« Odgovori #4 : 25 Srpanj, 2007, 21:34:43 »
e hvala na informacijama...

ma ja sam se zaljubio u taj skuter...
sve šta sam čitao na internetu, svi govere da je motorić u redu, ali da je ružan...
i sad kad sam malo zapeo za njega pitao sam par ljudi o njemu...
jedan mi je reko da je on imao od 180ccm i da se klonim toga, da to pleše, da je nestabilan, drugi mi je reko da se ti dragsteri nisu pokazali nešto!!
i onda me to malo zbunilo...
jedino me još muči taj servis...

koliko ide taj skuter bez blokade, nefriziran cca??
danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: italjet dragster 50ccm
« Odgovori #5 : 25 Srpanj, 2007, 22:31:24 »
e vidiš,rekao sam ti da je levrav....meni baš i nije ružan...zadnji kraj je super....ide ti on i do 90 kmh...mašina je uredu...problem je šta nema dijelova u RH jer se ne uvoze i slabo se drži ceste....nestabilan užasno,kao da ima kockaste gume....vozio sam ga jako puno pa znam...recimo na zadnji nema teorije da ga digneš...znam samo jednog dečka koji je uspio...neznam šta da ti kažem....bježi od toga....iskreno ti kažem...

Offline karlo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: selce
  • Moj Skuter: italjet dragster, piaggio NRG
Odg: italjet dragster 50ccm
« Odgovori #6 : 25 Srpanj, 2007, 23:22:33 »
nemoj te me tjerati od njega  :-[
 
ma meni treba samo za po gradu :glasses9:, nikakvo friziranje, nikako dizanje na zadnji i to...
hvala svim na korisnim informacijama, ako imate još štogod pametnog za nadodat, slobodno..
danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: italjet dragster 50ccm
« Odgovori #7 : 26 Srpanj, 2007, 08:50:58 »
Čekaj neka se MrJ javi... on je imao dragstera pa nek ti on kaže kakav je njemu bio...
Who's looking for punishment ??

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: italjet dragster 50ccm
« Odgovori #8 : 26 Srpanj, 2007, 14:43:21 »
Ja sam imao sestru, Formulu 50... http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1011.0

Inace minarelli masina kako su ti svi do sada i rekli, za dijelove masine nije problem, samo je problem za plastike...

Nema uvoznika ni servisa u RH... Ali nije problem servisirati skuter kada se zna, lako se pripasu bilo kakvi dijelovi...

2 velika nedostatka : uzasno svjetlo (2 zarulje po 15W) i 11" prednja guma koja je na mono vilici...

Meni je skuter bio izuzetno upravljiv sa tom mono vilicom jer je mnogo kvalitetnija nego kod peugoeta...

Dragster i formula su skuteri koji nisu predvidjeni za dizanje na zadnji nego za drag utrke pa zato ako nabrijete masinu nece se dizati na zadnji kao lagani aerox nego ce piciti ko lud!

Dragster 180 ima piaggio masinu istu kao i Runner sp 180!

Osobno mi je dragster jedan od najboljih skutera i zamalo da ga nisam uzeo kada sam uzimao runnera... naravno ovoga od 180ccm...

Ako ces trebati sto slobodno pitaj!  :icon_thumright:


P.S. Nesto je slabiji od formule...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline karlo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: selce
  • Moj Skuter: italjet dragster, piaggio NRG
Odg: italjet dragster 50ccm
« Odgovori #9 : 26 Srpanj, 2007, 22:18:59 »
Ništa ljudi, hvala vam na informacijama... :icon_thumright:
Velika je vjerovatnost da cu ga uzet, pa vam se javim sa slikama

hvala i čujemo se... :frajer:
danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika...