Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia se gasi  (Posjeta: 4760 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Aprilia se gasi
« Odgovori #20 : 02 Ožujak, 2010, 23:31:59 »
neznam šta bi ti rekao ali sauron je na tragu ja mislim, moj savjet je da preštelaš karburator i pregledaj prirubnicu i po usisu da negdje ne vuče falš zrak...tu prestaje moje tehničko znanje o karbovima  :dontknow:

upravo to...koliko ti je karb uopće?

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Aprilia se gasi
« Odgovori #21 : 02 Ožujak, 2010, 23:37:19 »
lol pa šta misliš da te sprdam ? samo ti kažem kako sam ja na praxi išo čistit taj injektor i treba neki postotak te tekućine na toliko litara benzine i ja prefalo bacio 1dcl unutra umjesto neš malo hahahah xD :toothy12: :toothy12:
kad je to počelo pucat na auspuh hahaha :icon_biggrin: ,neki tjunerski ditač bio,svijetlo zeleni sa bijelim detaljima,rr-om gore i sprintfilter na injektoru(seljo tuning ;D),bez plastike volana i sole onaj sa kozale to neš fušario pa došo kod nas i riješili problem u sat vremena :)
neka pogleda ali stari moj meni je to previše čudno da bi se gasio radi falš zraka,ne bi on odma radio kako treba...pa jbt meni se gušio nsr jer je vuko falš zrak ali nikad ugasio,nikako ga naštelat pa nakraju idem zatvorit vidu od zraka i ono wtf motor radi a zatvorena vida od zraka...na radnoj temp. oko 80 i neš stupnjeva,znači kao i uvijek kad se karb štela i nije se ugasila,išo odma očistit karb i vidjet di to vuče a kad ono odvidana šelna od flanđe zraka i flanđe šta se spaja na usisne lamelice i 4 vide od usisnih lamelica malo odvidane,to sve stegnuo,očistio karb,naštelo ga i radio ko urica motor :icon_thumright:
tog lika i njegov posao neću komentirat  :toothy3:
Koristio sam i ja od motula to za čišćenje injektora ali bez rezonance i protočnog stola il kako se već kaže nema čistog injektora

keep on topic
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Aprilia se gasi
« Odgovori #22 : 02 Ožujak, 2010, 23:52:32 »
Jeli se to pocelo događati kada si skinuo gljivu i stavio airbox?
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline zvons7

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
  • SR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR
  • MojSetup: Hela
Odg: Aprilia se gasi
« Odgovori #23 : 03 Ožujak, 2010, 19:48:37 »
To što mu se dogadja mogu biti dvije stvari- pregrije mu se i padnu mu performanse i zacvika, a druga je da ima problema sa bobinom i kada mu se zagrije mu počne probijati. Preporučam ti da prvo izvadiš svjećicu i pogledaš boju elektrode, a onda dalje...
Vozi pametno

Offline bebesr180

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 451
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nuštar
  • Moj Skuter: sr180
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Serija brate
  • MojSpuh: Serdarevic
Odg: Aprilia se gasi
« Odgovori #24 : 03 Ožujak, 2010, 21:50:31 »
to i ja mislim da je do struje