Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Styling za 2 minute...:)  (Posjeta: 6631 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Styling za 2 minute...:)
« Odgovori #20 : 25 Srpanj, 2007, 13:54:15 »
samo da kažem odma ono kao halogenka a na njoj piše 100% xenon to je jedan veliki racku. Ja sam to kupio dobiš dve za 50 kn. Kaktiga xenon a uopče ne svjetli ni malo plavo.....

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: Styling za 2 minute...:)
« Odgovori #21 : 25 Srpanj, 2007, 18:26:46 »
pa nece ti nista rec za led diode...led diode imaju na novom pasatu...led diode mozes slobodno
DISCOPULIS

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Styling za 2 minute...:)
« Odgovori #22 : 25 Srpanj, 2007, 18:36:50 »
nadam se da kod nas nece skoro da budu tako strogi na tehnickom jer kod nas policiju neinteresuje kakva ti svetla imas samo ganjaju za kacigu cak mi na tehnickom nije ni trazio da upalim svetla
Ne znam kako u Beogradu vrše tehnički ali meni je u Zadru radnik sve sam radio; sjeo na njega, provjerio svjetla, napravio đir da vidi štop i da vidi jesu kočnice u redu, stavio ga na valjke i provjerio brzinu. Ja sam samo platio tehnički naravno  :laughing7:
Who's looking for punishment ??

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Styling za 2 minute...:)
« Odgovori #23 : 25 Srpanj, 2007, 18:40:06 »
samo da kažem odma ono kao halogenka a na njoj piše 100% xenon to je jedan veliki racku. Ja sam to kupio dobiš dve za 50 kn. Kaktiga xenon a uopče ne svjetli ni malo plavo.....
3

to su obicne halogenke s plavim balonom i svijetlost je malo manje zuta.... nista posebno,a to sto pise xenon, pa ne moras sve doslovno shvatit,marketinski trikovi!
xenon je potpuno drugaciji nacin rada.