Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zaustavila me murija !!!  (Posjeta: 12531 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #20 : 20 Veljača, 2010, 18:01:36 »
Eto, zato ja ne vozim po Zagrebu sa skuterom.  :laughing7: Skuter mi je idealan za daleke relacije gdje mi je zadnji puta policajac uzeo dokumente i izvadio svjetiljku da bolje vidi odakle smo došli i molio da skinemo kacige da se stvarno uvjeri da smo to mi tako daleko od doma  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #21 : 20 Veljača, 2010, 18:40:19 »
Istina drkaju samo skutere, na mulce bez vozacke i autom od +100ps ni negledaju...
itekako gledaju...
ja imam vozacku za auto i auto 100+ ks, i evo cekam kaznu za konjazu...jednom me pustili samo tako cim sam polozio bez upozorenja, jednom kaznili...
dva puta cini mi se upozorili za tu konjazu...al nisu imali srca dat kaznu  :toothy12:
« Zadnja izmjena: 20 Veljača, 2010, 18:42:01 zoki_NRG »

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #22 : 20 Veljača, 2010, 20:01:58 »
stari kupi si sportski motocikl serije R i rješio si problem!!!!opće poznata stvar je da državni organi drkaju samo skuteraše.....a i 90% njih nema ambicije da juri za R-om!!!!

Istina...ljetos je mene bio zaustavio policajac na motoru i pitam ga ja dal zaustavlja i lovi R-motore,on je rekao da nije lud riskirat zivot zbog budala(to su njegove rječi,a ne moje),a da ih nema smisla zaustavljat kad neće stat..a za skuterima stalno "leti",i kad vidi sumnjivog skuteraša na cesti odmah se rotirka pali i počinje potjera,a 600 ili 1000 R-ove ignorira  :angry7:

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #23 : 20 Veljača, 2010, 20:10:38 »
...lapili nereg. motor i nemam vozacku...


To je 15.000kn za neosigurano vozilo, 5000kn za neregistrirano vozilo i 5000-15000 zato jer nemas vozacku. Dakle, kazna je 25.000-35.000kn.
Kako si ponovio prekrsaj, to bi trebalo biti jos toliko. Dakle, do 70.000kn. Da si punoljetan, toliko bi dobio, a jebes drzavu koja to nece naplatit tvojim starcima.
Jedva cekam da to ponovis nakon rodjendana pa da budes primjer drugima. Samo se nadam da prije toga neces prouzrocit neku nesrecu gdje bi bilo ozlijedjenih (ukljucujuci i tebe) i materijanlu stetu

dobio sudski ukor i 4mj zabrane...

LOL, samo u ovoj banana drzavi mozes dobit zabranu voznje na 4 mjeseca, a uopce ne smijes vozit  :toothy12:




Bilo na motori.hr nedavno slucaj gdje je policajac pisao kaznu liku koji se sam zapeljo u grabu za izazivanje promete nesrece (sto je u redu), ali mu je pisao i za neimanje kategorije iako je ovaj imao A2 kategoriju, a vozio KLE500 kojeg smije upravljati tom kategorijom. I na sudu sutkinja izjavi da vjeruje policajcu i odrapi mu kaznu iako joj je objasnjavao da mu ne treba A kategorija nego je dovoljna i A.  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

I ode on odvjetnici da napisu zalbu kad i ova veli da je sutkinja u pravu, ali ovoj je mogao grubo u facu rec o cemu se radi pa kad je kokos vidjela, rekla je da nema problema i da ce sredit stvar
« Zadnja izmjena: 20 Veljača, 2010, 20:12:58 3alfa3 »

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #24 : 20 Veljača, 2010, 20:15:21 »
Bilo na motori.hr nedavno slucaj gdje je policajac pisao kaznu liku koji se sam zapeljo u grabu za izazivanje promete nesrece (sto je u redu), ali mu je pisao i za neimanje kategorije iako je ovaj imao A2 kategoriju, a vozio KLE500 kojeg smije upravljati tom kategorijom. I na sudu sutkinja izjavi da vjeruje policajcu i odrapi mu kaznu iako joj je objasnjavao da mu ne treba A kategorija nego je dovoljna i A.  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

I ode on odvjetnici da napisu zalbu kad i ova veli da je sutkinja u pravu, ali ovoj je mogao grubo u facu rec o cemu se radi pa kad je kokos vidjela, rekla je da nema problema i da ce sredit stvar

E ovo je stvarno je*ena SRAMOTA...da policajac,sutkinja i odvjetnica ne znaju novo uvedene zakone... :angry7: :angry7: :angry7:
Stvarno nemogu vjerovati...

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #25 : 20 Veljača, 2010, 21:02:03 »
murjak bi zaustavljao r-ove da može...šta može on s bmw-om protiv recimo cbr-ke 600 ? ništa...nemože cbru ni prismrdit...
meni najviše živcira što ljudi ne shvaćaju neke stvari,za a2 non stop čujem frendove kako govore da neće tražit te motore do 50ks nego odma ninju ili r1 pa gas,ko jebe murju,kao pobjeć će im...stvar je u tome što ćeš ti nekog pogodit ili neko tebe i najebat ćeš ko žuti...dođe murja i vidi da nemaš za to kategoriju i kao da nemaš vozačke moš se jbat.. ::)
@robert ako ti starci neće platit vozački plati si sam kao i ja,radio sam po ljeti i platio si a1 a u 11.mjesecu sam prodo nsr-a da mogu uplatit B kategoriju i šta mi je ostalo para si kupio foxa...starci mi ništa nisu kupili osim za 1. motor automatika mi je stari dao 200kn da si kupim drugi cilindar i klip lol xD :) i par puta za ulje dali,sve ostale motore,vozačka polaganja,kacige i još ostalih stvari sam sam kupio,jedino su mi jaknu kupili kao za 18. rođ :icon_thumright:

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #26 : 20 Veljača, 2010, 22:51:04 »
murjak bi zaustavljao r-ove da može...šta može on s bmw-om protiv recimo cbr-ke 600 ? ništa...nemože cbru ni prismrdit...

Zivis u zabludi




Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #27 : 20 Veljača, 2010, 23:23:32 »
nebi vjerovali kolko su brzi ti motori... i ovisi koja dionica je... nemaju oni samo bmw-e... znam da nasu ekipu skuterasa okolice po bistrici ganja moj frend s KLE 500  :toothy3:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #28 : 21 Veljača, 2010, 01:10:08 »
da imaju i kle-e...
što se tiče cbr-a i bmw-a stvar je u tome što će cbr bit bolji sigurno po ravnome i zavojima a dok je po gradu dobar bmw jer je okretniji...znam tu po rijeci neka mjesta gdje zaustavljaju i vidio 2 slučaja sa r1 i rsv-om di murjak nije ni pogledao jer je bilo na 4 trake,dalje sve ravnice i di će on sa bmw-om za njime...? po gradu će ga lakše uhvatit to je normalno..
ali možeš ih sjebat isto bez beda,ja sam beverlyu pobjego bez beda,uletio u jednosmjernu i uspio proć nekako kraj auta a njega je zatvorio...i što je najgore prođem dalje 500m i stanem na semafor,sav ono panika,bez vozačke,bez registracije i vidim dolazi neki skuter u retrovizoru,bacam u 1.,davam gasa lagano da ću krenut i kad ono dođe bliže i skužim neki leonardo,jbt srce mi je skoro skočilo van xD  :toothy12:
najgore je to bježanje,ja sam za 1mm prošao kraj tog auta,pun gas doletio,auto trubi,skrenuo je u desno i ja kraj njega,tako se sjebeš,zabiješ se u njega i onda sve moguće kazne za vozačku,registraciju tj. tehnički,gore slik gume,nema žmigavaca,razbio ovome auto...najebeš ko žuti :-X
položiš i sve neka je po zakonu pa se onda zajebavaj a ne ovako... :nono:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #29 : 21 Veljača, 2010, 01:22:38 »
ja sam bio kupio skuter i uplatio vozacki i isao frendu motor pokazat cisto prije nego polozio i nije me nis trazio ni potpisat niti mi ista dao pa kita...
ako ti starci nisu pametni, ti mozes bit pa se ne zajebavat...





i jos nesto, vise nema poziva na sud, kazna dojde doma i zali se ako hoces...
ok...ovdje si mu doslovno reko ruzne stvari o starcima...NAT KUL

pozivi na sud dolaze jos uvjek tak da te tu odmah ispravim jer si pogrijesio...NAT KUL

uglavnom...nemas kaj vozit bez vozacke i bez registracije,pogotovo u gradu opasnost si za sebe i za druge,nemoras ti niti bit kriv al ak se nakj desi eto ti sranja
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #30 : 21 Veljača, 2010, 01:26:24 »
ok...ovdje si mu doslovno reko ruzne stvari o starcima...NAT KUL

pozivi na sud dolaze jos uvjek tak da te tu odmah ispravim jer si pogrijesio...NAT KUL

uglavnom...nemas kaj vozit bez vozacke i bez registracije,pogotovo u gradu opasnost si za sebe i za druge,nemoras ti niti bit kriv al ak se nakj desi eto ti sranja
gle, nemoj mene ispravljat kad je sam napisao da mu ocito starci jos nisu dovoljno pametni ako mu nisu platili vozacki, pise na stranici prije...al vidim da ne citas... not cool

pozivi na sud dojdu, ali nekima po novome doje samo rijesenje suda i kazna.... very cool
 :icon_thumright:

Offline Mrle Mrki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • Aprilia In Heart
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • MojSetup: Trophy
  • MojSpuh: za sad RR Chrom
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #31 : 21 Veljača, 2010, 16:06:00 »
onaj sa dna bas ne zna bjezat, mogo je ic s njim na auto put i bjezat murji. bas je pametan. :toothy11:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #32 : 21 Veljača, 2010, 16:39:46 »
U Dubrovniku a vjerujem i u ostatku zemlje,zabranjena potjera za motoristima,razlog tome je tragican slucaj di su nadrkani presretaci u mercu e klase gonili momka kojeg osobno znam na kawasakiju z 750 i on je poginuo,njegov stari je pokrenuo postupak protiv policije......

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #33 : 21 Veljača, 2010, 16:55:30 »
U Dubrovniku a vjerujem i u ostatku zemlje,zabranjena potjera za motoristima,razlog tome je tragican slucaj di su nadrkani presretaci u mercu e klase gonili momka kojeg osobno znam na kawasakiju z 750 i on je poginuo,njegov stari je pokrenuo postupak protiv policije......
znaci on smije bjezat i oduprjet se zakonu da nestane a oni nesmiju sprovodit zakon i probat ka ulovit  :toothy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #34 : 21 Veljača, 2010, 17:07:57 »
znaci on smije bjezat i oduprjet se zakonu da nestane a oni nesmiju sprovodit zakon i probat ka ulovit  :toothy3:
pa po pravilu i zakonu bi to trebalo tako ici,ali bolje pustit takve vozace neka idu nego obogatit drzavnu blagajnu za npr 2000 kn koje ce tako i tako posluziti nekom ministru za kupnju bmw-a ili audija,vrijedniji je zivot od svega,ja mislim.....reko sam sto se tice vecih motora,a skuteri do 50 ccm su uvijek na meti,ja evo prvi ne zelim stat,jer uvijek imam losa iskustva,lole mi traze 500 kn pa da ne pisu nista,ja kazem pisi bokte,svejedno necu platit kao i nista dosad i samo ga iznerviram......medju cajima je 99 % poluproizvoda...

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #35 : 21 Veljača, 2010, 17:32:14 »
gle, nemoj mene ispravljat kad je sam napisao da mu ocito starci jos nisu dovoljno pametni ako mu nisu platili vozacki, pise na stranici prije...al vidim da ne citas... not cool

pozivi na sud dojdu, ali nekima po novome doje samo rijesenje suda i kazna.... very cool
 :icon_thumright:
e kad smo već kod tog bježanja murje dali se sjećaš ovog :laughing9: :laughing9: :laughing7:

stari moj to je slikano 21.09.2008 hhahah xD :toothy12:
bili smo gore na plodinama pa se ovi trkali,palili gume i slično i murja doletila pa se svi razletili...poslje došo black rox i još neka ekipa pa si išo snjima ja nisam mogao nać ključeve di su mi,pali mi u parkiću gore :toothy3:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #36 : 21 Veljača, 2010, 22:13:47 »
pa trkao sam se ja gore bio hahaha
a vidi nrg, jos je imao prednju felgu od runnera jer se prednja polirala...

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #37 : 21 Veljača, 2010, 22:18:51 »
ddd..bio sam i ja tada..pice..svi pobegli.. :toothy12:
sve face vo no, dosla murija, svi gas..hahahha :toothy10:
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #38 : 21 Veljača, 2010, 23:22:31 »
U Dubrovniku a vjerujem i u ostatku zemlje,zabranjena potjera za motoristima,razlog tome je tragican slucaj di su nadrkani presretaci u mercu e klase gonili momka kojeg osobno znam na kawasakiju z 750 i on je poginuo,njegov stari je pokrenuo postupak protiv policije......


Bjezao od policije i poginuo?
Prirodna selekcija

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Zaustavila me murija !!!
« Odgovori #39 : 22 Veljača, 2010, 00:31:05 »

Bjezao od policije i poginuo?
Prirodna selekcija
ganjali su ga,tj ugrozavali sa svojim ultra brzim prometalom....mogli su jednostavno stat,a ne imat na dusi jedan zivot....naravno da nije ispravno bjezati,ali svak izgubi volju stati kad imas 2 opcije kod zaustavljanja,mozes biti potpuno cist,da nisi niti jedan prekrsaj ucinio.....prva opcija je da ti pisu neke gluposti,druga opcija je da das za "kafu" (cca 50 kafa),na sto vecina ljudi pristaje jer imaju taj neki strah od glupana koji nisu ni osnovnu zavrsili....zato sada se i ne trude vise nikoga sa motorom zaustavljati jer znaju da im niko nece stat...