Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pupi,zasto nas ne volis?  (Posjeta: 4611 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #20 : 16 Veljača, 2010, 15:35:10 »
Jel bi ja sad trebao biti tužan što sam podijelio par banova? Znam ja da ste vi svi ljubomorni na moju areu i moje mjesto moda i onda mi tu trujete bezveze, pogotovo što se tema nalazi u offtopicu. Ajde da je u pritužbama i pohvalama, možda bih se i zabrinuo, al ovako ne.

A igor.sb mi je toliko prirastao srcu koliko me već dugo provocira da mu nemogu dat ban ni da hoću!
A dragi Cok, javi se bolteku da ti on objasni iz svog iskustva da nemožeš protiv moderatora! Il kupi Areu ko doritos, pa ti onda neću ljepit banove, jer ipak onda imaš fancy skuter kao ja!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #21 : 16 Veljača, 2010, 15:43:36 »
nabavi bitubo pa se onda javi sa wana be fancy ruglom  :toothy11:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #22 : 16 Veljača, 2010, 15:45:48 »
kaj se vi zalite... meni pupo obecal da pemo na pijacu i od tog dana suti... a lepo sam rekel da bum ja platil  ::)
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #23 : 16 Veljača, 2010, 16:04:13 »
Jel bi ja sad trebao biti tužan što sam podijelio par banova? Znam ja da ste vi svi ljubomorni na moju areu i moje mjesto moda i onda mi tu trujete bezveze, pogotovo što se tema nalazi u offtopicu. Ajde da je u pritužbama i pohvalama, možda bih se i zabrinuo, al ovako ne.

A igor.sb mi je toliko prirastao srcu koliko me već dugo provocira da mu nemogu dat ban ni da hoću!
A dragi Cok, javi se bolteku da ti on objasni iz svog iskustva da nemožeš protiv moderatora! Il kupi Areu ko doritos, pa ti onda neću ljepit banove, jer ipak onda imaš fancy skuter kao ja!

mocan na keyboardu.... respekt  :headbang: :headbang: :headbang:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #24 : 16 Veljača, 2010, 16:09:16 »
Jel bi ja sad trebao biti tužan što sam podijelio par banova? Znam ja da ste vi svi ljubomorni na moju areu i moje mjesto moda i onda mi tu trujete bezveze, pogotovo što se tema nalazi u offtopicu. Ajde da je u pritužbama i pohvalama, možda bih se i zabrinuo, al ovako ne.

A igor.sb mi je toliko prirastao srcu koliko me već dugo provocira da mu nemogu dat ban ni da hoću!
A dragi Cok, javi se bolteku da ti on objasni iz svog iskustva da nemožeš protiv moderatora! Il kupi Areu ko doritos, pa ti onda neću ljepit banove, jer ipak onda imaš fancy skuter kao ja!

one love  :icon_thumright: ono iz inata ga nes dobit  :headbang: :headbang:


a nista aprilia connecting people ? to nas jaca  :toothy9: :toothy9:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #25 : 16 Veljača, 2010, 16:25:46 »
mocan na keyboardu.... respekt  :headbang: :headbang: :headbang:

točan kao švicarski sat  :laughing7:

i nešto by jedan naš član foruma(nećemo ga imenovati)

obrisano od strane moderatora
« Zadnja izmjena: 16 Veljača, 2010, 16:44:43 vjeko86 »
MADE IN ITALY

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #26 : 16 Veljača, 2010, 16:33:00 »
meni se sve čini da će i ovaj forum završit kao svijet skutera.......i to upravo zbog korumpiranih administratora!!!!!osobno nemam ništa protiv pupe,al imam protiv drugih koji pljuju po kvartu,a ne znaju kakav je život u favelama!!!!


cok sretno sa operacijom,ak ne budeš mogao popit colice koje ti ekipa donese prilikom posjete,javim ti adresu na pm ak si za......uz POMFRIT je cola must have!!!!!

Plaćam piće u faveli...  Jel to dobra ponuda?  :icon_biggrin:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #27 : 16 Veljača, 2010, 17:12:50 »
Jel bi ja sad trebao biti tužan što sam podijelio par banova? Znam ja da ste vi svi ljubomorni na moju areu i moje mjesto moda i onda mi tu trujete bezveze, pogotovo što se tema nalazi u offtopicu. Ajde da je u pritužbama i pohvalama, možda bih se i zabrinuo, al ovako ne.

A igor.sb mi je toliko prirastao srcu koliko me već dugo provocira da mu nemogu dat ban ni da hoću!
A dragi Cok, javi se bolteku da ti on objasni iz svog iskustva da nemožeš protiv moderatora! Il kupi Areu ko doritos, pa ti onda neću ljepit banove, jer ipak onda imaš fancy skuter kao ja!
Kuzim ja da dobivate proviziju po banu,ali treba imat i opravdanje za tak nes  :icon_tongue:

Area je jedan veliki lol,samo ima lijepe felge nis vise...pobogu nemozes se ni bez ruku vozit a da ne vuce u jednu stranu  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #28 : 16 Veljača, 2010, 17:20:44 »
Kuzim ja da dobivate proviziju po banu,ali treba imat i opravdanje za tak nes  :icon_tongue:

Area je jedan veliki lol,samo ima lijepe felge nis vise...pobogu nemozes se ni bez ruku vozit a da ne vuce u jednu stranu  :icon_thumright:
...cok naj jebat, kad dojde mit provozas moj skut, moje korito pa bus videl kaj je to rossi skut hehe...ne ozb...

pupo zajb je, naj se srditi...VW PUPO hahahaha :casti:

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #29 : 16 Veljača, 2010, 20:29:45 »
...cok naj jebat, kad dojde mit provozas moj skut, moje korito pa bus videl kaj je to rossi skut hehe...ne ozb...

pupo zajb je, naj se srditi...VW PUPO hahahaha :casti:
hahahaha
veliki looooooooooooooooooooooool
igore kralju
hahaha

a ti marsovac doritos kaj se javljas i tebi je pupo dao bann? :toothy12:

jel ima tko sta protiv mene.... ;D

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #30 : 16 Veljača, 2010, 20:36:57 »
Jel bi ja sad trebao biti tužan što sam podijelio par banova? Znam ja da ste vi svi ljubomorni na moju areu i moje mjesto moda i onda mi tu trujete bezveze, pogotovo što se tema nalazi u offtopicu. Ajde da je u pritužbama i pohvalama, možda bih se i zabrinuo, al ovako ne.

A igor.sb mi je toliko prirastao srcu koliko me već dugo provocira da mu nemogu dat ban ni da hoću!
A dragi Cok, javi se bolteku da ti on objasni iz svog iskustva da nemožeš protiv moderatora!
cok, pusti njih. Proslo je vrijeme kad su oni meni smjeli udjeliti bananu  :toothy12:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #31 : 16 Veljača, 2010, 22:06:59 »
Šta vam se toliko dopala moja area da stalno trujete nešto po meni i skuteru? Nit šta radim s njom ni ništa, tema je na zadnjoj strani valda al vidim da svima upada u oko iz meni nepoznatog razloga... Pošto ste već otvorili temu, recite sve što vam je na srcu pa da sam miran! Iako neznam što je to u zadnje vrijeme postalo popularno otvarat teme o moderatorima u offtopicu, nitko nema muda otvoriti je u pritužbama!


Nije mi jasno što ste se svi uskokodakali toliko oko bana, i to jedan dan kao, konkretno čok, mogao si dobit ban bar 5 puta zbog raznih stvari po forumu al dobio si jednom, šta se buniš uopće i nemožeš reći da nisi zaslužio?

Citat: boltek
cok, pusti njih. Proslo je vrijeme kad su oni meni smjeli udjeliti bananu

Previše prijetiš s onim što nemožeš napraviti!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #32 : 16 Veljača, 2010, 22:12:18 »
pupo, koliko sam ja iscitao ovo je zezancija i tome se trebas prikljuciti ... gledaj, svi to kazu,a i ja, prije god. dana je forum puno bolji bio, danas je kao fasizam haha, ono sama pravila i ostale gluposti.. prije je to puno opustenije bilo... a aera je glupa jer ima mono vilu naprijed.. sve sto je dobro aprilililija kupi od pezoa , a ja nevolim kopije... daj si bann apriliji na par dana haha
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #33 : 16 Veljača, 2010, 22:15:26 »

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #34 : 16 Veljača, 2010, 22:19:26 »
pupo, koliko sam ja iscitao ovo je zezancija i tome se trebas prikljuciti ... gledaj, svi to kazu,a i ja, prije god. dana je forum puno bolji bio, danas je kao fasizam haha, ono sama pravila i ostale gluposti.. prije je to puno opustenije bilo...

Je bilo opuštenije dok se nije toliko spamalo po tehnici i projektima, sad nažalost ima ekipa dušebrižnika koja mora u svakoj temi odgovorit, bez obzira što je to čisti spam... I tak, vi se slobodno jadajte svi vamo, recite mi što imate, tako da znam kakve ću kriterije imat prema nekome kad budem banove dijelio!  :icon_tongue:

a aera je glupa jer ima mono vilu naprijed.. sve sto je dobro aprilililija kupi od pezoa , a ja nevolim kopije... daj si bann apriliji na par dana haha

Kad sam ja rekao da je moja area najbolja? I pročitaj malo šta pišeš, jbg basaš si krafne u minsko polje. Prvo kažeš da je monovila naprijed glupa a potom da je ta glupa vila s pežoa...  :laughing11:


Sam moram vam priznat da sam tužan, mislio sam da će igor.sb imat nešto više za reći a ono samo  pjesmica jedna  :sad1: :sad1:

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #35 : 16 Veljača, 2010, 22:24:13 »
Je bilo opuštenije dok se nije toliko spamalo po tehnici i projektima, sad nažalost ima ekipa dušebrižnika koja mora u svakoj temi odgovorit, bez obzira što je to čisti spam... I tak, vi se slobodno jadajte svi vamo, recite mi što imate, tako da znam kakve ću kriterije imat prema nekome kad budem banove dijelio!  :icon_tongue:

Kad sam ja rekao da je moja area najbolja? I pročitaj malo šta pišeš, jbg basaš si krafne u minsko polje. Prvo kažeš da je monovila naprijed glupa a potom da je ta glupa vila s pežoa...  :laughing11:


Sam moram vam priznat da sam tužan, mislio sam da će igor.sb imat nešto više za reći a ono samo  pjesmica jedna  :sad1: :sad1:
a sad se i prijetimo malo... :toothy12: :toothy12:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #36 : 16 Veljača, 2010, 22:25:00 »
Svi neki fušeri  :angry7: :toothy11:

« Zadnja izmjena: 16 Veljača, 2010, 22:27:02 dhorvat »
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #37 : 16 Veljača, 2010, 22:27:51 »
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #38 : 16 Veljača, 2010, 22:30:05 »
pupi duso... sve je ovo zezancija kao i cijela ova tema, zato i je u oftopiku... a to za mono vilu rekao sam da je area glupa jer je ima, er kopira pezo, a ja ne volim kopije.. i da njoj das bann na par dana... a ionako je sve sprdanje tako da ono...  ::)
treba prikratiti vrijeme do 23:00
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Pupi,zasto nas ne volis?
« Odgovori #39 : 16 Veljača, 2010, 22:35:27 »
Ako tako gledaš, jbg, opet koliko toliko monovilu imaju samo pug i area i zip  :icon_biggrin: Iako nijedno nije kopija, jer su postojale monovile i prije skutera... Kako onda gledaš na sve ostale skutere sa normalnim vilama, sve su kopije? Koji je pravi?  :icon_biggrin: