Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: POMOC-200VXR!!!!  (Posjeta: 5631 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline -lee-

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: POMOC-200VXR!!!!
« Odgovori #20 : 17 Srpanj, 2007, 12:40:31 »
ja sam mu ulje mijenjo prije par dana,sta da sad radim s filterom da ga ocistim il zamijenim??????kako se cisti ako se moze?



hvala na ovoj slici i objasnjenju!!!!!!!!



Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: POMOC-200VXR!!!!
« Odgovori #21 : 17 Srpanj, 2007, 13:31:06 »
ja sam mu ulje mijenjo prije par dana,sta da sad radim s filterom da ga ocistim il zamijenim??????kako se cisti ako se moze?



hvala na ovoj slici i objasnjenju!!!!!!!!


Filter zamijeni!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline -lee-

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: POMOC-200VXR!!!!
« Odgovori #22 : 17 Srpanj, 2007, 13:51:09 »
kolko kosta odprilike filter?

Offline ?ETRI TAKTA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: gilera runner vxr 200
Odg: POMOC-200VXR!!!!
« Odgovori #23 : 17 Srpanj, 2007, 14:19:57 »
Filter ulja kosta oko 80KN.Samo odvjes filter i iscuriti ce ti malo ulja netrebas ullje ispucsati ako si mjenjao.samo poslje provjeri i nadoli ulja ako bude trebalo jer ce ti iscuriti dok budes skidao filter..
-M- POWER SVEGA

Offline -lee-

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: POMOC-200VXR!!!!
« Odgovori #24 : 17 Srpanj, 2007, 15:21:01 »
e a kako ga skinut,ja sam probavo i neide i kako znat jel valja,mozda nije u njemu problem????

Offline ?ETRI TAKTA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: gilera runner vxr 200
Odg: POMOC-200VXR!!!!
« Odgovori #25 : 17 Srpanj, 2007, 16:41:41 »
Evo ante ti je sve rekao..mozes malo jacim sarafcingerom ili kljestima...filter ti se mora mjenjati svako izmjenom ulja...
Stvarno ti ne bi govorijo da se meni nije isti slucaj dogodijo na aprilia leonardo...sve sam bija cistija karburator,mjenaj svjecicu,filter od zraka ali uvik isto...
Dva puta sam mjenjao ulje i nisam kupovao novi filter.i nedavno prije nego sto cu ga prodati prominem ulje i filter i sve je bilo u redu...
-M- POWER SVEGA

Offline -lee-

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: POMOC-200VXR!!!!
« Odgovori #26 : 17 Srpanj, 2007, 18:35:18 »
nemogu ga skinut pretesko i tvrdo je,neznam kako,on se na livu stranu okrece jel-tako sam ja.

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: POMOC-200VXR!!!!
« Odgovori #27 : 18 Srpanj, 2007, 15:29:08 »
ako nemoze sarafcingerom uzmi one papagaj kljesta sto se mogu rasirivat... stisni momacki dje ti je zivot...:)slobodno stisni nema veze ako se ulopi...samo kad budes stavljo pazljivo rukom kolko mozes zategni eventualno malo dotegnit sa sarafcingerom...
DISCOPULIS