Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VIP caka -40 kn mjesecno  (Posjeta: 5107 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: VIP caka -40 kn mjesecno
« Odgovori #20 : 12 Veljača, 2010, 16:52:24 »
al tele2 pokriva gro vise od tomata. I tomato ima bzvzne reklame, jbo ih paradajz vise ;D ;D

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VIP caka -40 kn mjesecno
« Odgovori #21 : 12 Veljača, 2010, 17:01:01 »
tomato ima opciju da ti se racun puni dok traje dolazni poziv  :laughing7: a sto se tice pokrivenosti meni je dobra jer di vip ima signala ima i tomato jer su oni u nekom dilu i recimo mob koji je zakljucan na vip moze primit tomato karticu dok ostale ne moze.. odoh definitivno na paradajz

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: VIP caka -40 kn mjesecno
« Odgovori #22 : 12 Veljača, 2010, 17:09:04 »
joj joj, jednog dana ces rec e dobro mi je reko zliko odi na tele a ja nisam sluso :laughing11: :laughing11:

Offline zlatko25

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Runner SP50
  • Moja Kaciga: crna
  • MojSetup: none
  • MojSpuh: LV Zx Chrome
Odg: VIP caka -40 kn mjesecno
« Odgovori #23 : 12 Veljača, 2010, 17:21:42 »

  Tomato je smece obicno, ja imam tele 2 broj 3 godine i zadovoljan sam, prije tjedan dana sam uzeo Tomato broj za drugi mobitel sto imam da vidim kakav je a cijena je tu negdje kao Tele2 i aktiviram ja broj i par poziva ,sms-a i tak zovem sve ok ali kad sebe nazovem s drugog mobitela nece da primi poziv tj.odbija ga, svaki 5-6 put tek prihvati poziv, tak da sam ju izlomio i otisao kupio Tele2 i mila majka!
Pravi bajker se dva puta vozi u autu ... hitna pomoc i mrtvacka kola !

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VIP caka -40 kn mjesecno
« Odgovori #24 : 12 Veljača, 2010, 17:29:16 »
 Tomato je smece obicno, ja imam tele 2 broj 3 godine i zadovoljan sam, prije tjedan dana sam uzeo Tomato broj za drugi mobitel sto imam da vidim kakav je a cijena je tu negdje kao Tele2 i aktiviram ja broj i par poziva ,sms-a i tak zovem sve ok ali kad sebe nazovem s drugog mobitela nece da primi poziv tj.odbija ga, svaki 5-6 put tek prihvati poziv, tak da sam ju izlomio i otisao kupio Tele2 i mila majka!
da to sam i ja primjetio kad zovem ekipu na tomato neće primit nekad, valjda su požalili kaj dijele pare za dolazne pozive, pa ih blokiraju  :laughing7:

Offline Akafadam

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 261
  • Spol: Muški
  • n0 more alarms :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Jetforce Compressor & Speedfight II
  • Moja Kaciga: Premier; AGV...
  • MojSetup: ;)
Odg: VIP caka -40 kn mjesecno
« Odgovori #25 : 12 Veljača, 2010, 17:46:49 »
ja upravo nazvao sluzbu za korisnike,i biram 4 za razgovor s agentom...i kazem mu to kao da mi treba puk,da bi se selio u tele 2 i to,da mi se vise ne isplati,da su preskupi...i lik meni kaze,dobro,evo vam puk...i da mi broj... nista od para

Mozda imaju neki sistem koliko si dugo korisnik ili nesto...ja sam oko 8 godina...npr imam 10 kartica koje su dzabe djelili pa ju danas aktiviram i sumnjam da ce mi samo tako pokloniti 480kn...

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: VIP caka -40 kn mjesecno
« Odgovori #26 : 12 Veljača, 2010, 18:02:53 »
s tim tomatom ne možeš ni parking platiti. možeš samo pozive i poruke slati. to je tarifa za djecu. vip ga je izbacio da konkurira teletu, na što je tele odgovorio sa tarificom. ako su face, što nisu na vip-u spustili cijene.

nakon 12-13 godina (čim je izašla prepaid usluga) što sam bio na simpi nitko me nije ni pokušao zadržati u toj mreži kada sam tražio puk. bio sam sretan kada sam morao svaki drugi dan kupiti bon od 50 kn, a ne svaki dan. sada mi je racun na teletu MALO manji, ali zato pričam PUNO više.
« Zadnja izmjena: 12 Veljača, 2010, 18:05:00 Keky.sb »
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline pixa.93

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 900
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • Moja Kaciga: na glavi u svakom momentu
Odg: VIP caka -40 kn mjesecno
« Odgovori #27 : 12 Veljača, 2010, 18:16:16 »
vip eadi sve zivo da zadrzi svoje korisnike dok tele2 se jako razvija a nije tehnicki bas dorastao.
recimo u vrsima kdo zadra gdje ja ljetujem nema uopce signala .ali tele2 se ljepo razvija pa bi mogo bit uspjesan dok se razvije
nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar nece bit da nekak nece bit

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VIP caka -40 kn mjesecno
« Odgovori #28 : 12 Veljača, 2010, 21:50:34 »
s tim tomatom ne možeš ni parking platiti. možeš samo pozive i poruke slati. to je tarifa za djecu. vip ga je izbacio da konkurira teletu, na što je tele odgovorio sa tarificom. ako su face, što nisu na vip-u spustili cijene.

nakon 12-13 godina (čim je izašla prepaid usluga) što sam bio na simpi nitko me nije ni pokušao zadržati u toj mreži kada sam tražio puk. bio sam sretan kada sam morao svaki drugi dan kupiti bon od 50 kn, a ne svaki dan. sada mi je racun na teletu MALO manji, ali zato pričam PUNO više.
da, to je isto loše kad je prejeftino  :toothy12: misliš si nemoš potrošit kolko je jeftino pa trošiš dok ima, na kraju ispadne da isto trošiš ko sa simpom samo kaj ipak 10x više pričaš na telu  :frajer:

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: VIP caka -40 kn mjesecno
« Odgovori #29 : 12 Veljača, 2010, 23:58:24 »
da, to je isto loše kad je prejeftino  :toothy12: misliš si nemoš potrošit kolko je jeftino pa trošiš dok ima, na kraju ispadne da isto trošiš ko sa simpom samo kaj ipak 10x više pričaš na telu  :frajer:

u svakom slučaju si nešto dobio, ili manji račun ili više razgovora za istu cijenu.  :icon_biggrin:
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!