Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Prijedlog u vezi pm  (Posjeta: 893 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Prijedlog u vezi pm
« : 07 Veljača, 2010, 18:38:46 »
Je li moguće da kod slanja pm-a postoji nekakvo izvješće tipa, član još nije pročitao poruku? Znači kao što imamo na ovu ste poruku odgovorili ili ste je proslijedili, da kod izlaznih poruka piše poruka nije još pročitana/tj pročitana je?
 :hello:
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Prijedlog u vezi pm
« Odgovori #1 : 07 Veljača, 2010, 18:54:34 »
Ovdje nemas tu funkciju. Ali na nekim forumima imas, s tim da postoji dodatni folder "Outbox" i u njemu je poruka sve do trenutka dok je primatelj ne procita. U medjuvremenu dok poruka jos nije otvorena, autor moze obrisati tu poruku jer ima pristup Outbox-u.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Prijedlog u vezi pm
« Odgovori #2 : 07 Veljača, 2010, 18:59:31 »
Je li moguće da kod slanja pm-a postoji nekakvo izvješće tipa, član još nije pročitao poruku? Znači kao što imamo na ovu ste poruku odgovorili ili ste je proslijedili, da kod izlaznih poruka piše poruka nije još pročitana/tj pročitana je?
 :hello:

Samo napišeš da ti se javi kad pročita i to je to :) Ako neodgovori, valjda ima svoje razloge  :laughing7:

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Prijedlog u vezi pm
« Odgovori #3 : 07 Veljača, 2010, 19:18:23 »
Samo napišeš da ti se javi kad pročita i to je to :) Ako neodgovori, valjda ima svoje razloge  :laughing7:
hvala na prosvijetljenju  :redface:
pitao sam jel moguće, jer sam vidio to na drugim forumima, znaci nije moguce. kul.  :icon_thumright:
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak