Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Mala Pomoc ??  (Posjeta: 2337 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Mala Pomoc ??
« : 15 Srpanj, 2007, 00:09:22 »
Jel mi ko moze ako ima dat kakav Dashboard za Gileru Runner 2007 ?? ili kakav link gdje ima za runnera dashboard ili ako kome nije problem da mi napravi sta u photoshopu onak neke vatre ili gromovi stim da je podloga crna ili tako nesto.... ??? bio bi zahvalan..hvala unaprijed  :help:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Mala Pomoc ??
« Odgovori #1 : 15 Srpanj, 2007, 02:11:07 »
Jel mi ko moze ako ima dat kakav Dashboard za Gileru Runner 2007 ?? ili kakav link gdje ima za runnera dashboard ili ako kome nije problem da mi napravi sta u photoshopu onak neke vatre ili gromovi stim da je podloga crna ili tako nesto.... ??? bio bi zahvalan..hvala unaprijed  :help:

Kolko sam vidio za te satove jos nema nikakav dashboard.Ali ako se ne varam satovi su isti ko i od Gilere DNA pa bi ti trebao taj listic odgovarati smao ga treba preurediti malo.

A listic ti mogu i ja napraviti ako nije neka prezahtjevna slika.
Under construction...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Mala Pomoc ??
« Odgovori #2 : 15 Srpanj, 2007, 18:39:10 »
ma nije nista pre zahtjevno ...konto sam ovk da ima crnu podlogu i neka vatra na toj podlozi ili munje tako nesto??? i normalno da pise ono obrtaji i to od 1 pa do 13 ..eto ako ti nije problem pa da mi napravis ....i ja mislim da je isti dashboard kao u dna ...tak da k...hvala unaprijed
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Mala Pomoc ??
« Odgovori #3 : 15 Srpanj, 2007, 20:28:02 »
ma nije nista pre zahtjevno ...konto sam ovk da ima crnu podlogu i neka vatra na toj podlozi ili munje tako nesto??? i normalno da pise ono obrtaji i to od 1 pa do 13 ..eto ako ti nije problem pa da mi napravis ....i ja mislim da je isti dashboard kao u dna ...tak da k...hvala unaprijed

Eto ovo sam malo na brzinu napravio nisam imao puno vremena a niti zivaca bas.

« Zadnja izmjena: 15 Srpanj, 2007, 22:41:33 Benjamin »
Under construction...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Mala Pomoc ??
« Odgovori #4 : 15 Srpanj, 2007, 21:59:53 »
Thx puno ,kad budes imo vremena ako ti nije problem da mi napravis jos kakav nesto na ovaj fazon :))
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Mala Pomoc ??
« Odgovori #5 : 15 Srpanj, 2007, 22:03:29 »
Thx puno ,kad budes imo vremena ako ti nije problem da mi napravis jos kakav nesto na ovaj fazon :))

Nema nista za dabe moras bar jedne cevape platiti  :toothy9:

Budem ako stignem stvarno sam u guzvi sad slazem jos svoj motor pa trcim sim tam.
Under construction...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Mala Pomoc ??
« Odgovori #6 : 15 Srpanj, 2007, 22:06:22 »
hehe ako kad budes dolazio u moj grad :D mada sumljam da ces vamo zakoracit hehe :) castim te cevapima i sta jos hoces hehe ...al prije da cu ja doc u zagreb sad sam konto ,posto mi tamo rodjak zivi ...pa kod njega malo :) al opet tamo te castim hehe :D ima jos ovdje ljudi koje moram castit koji su mi dosta pomogli :D pogtov Mr Jay  :D thx svima
Valentino Rossi 46!!!!!