Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Slanje pouzecem-mila majka!!!  (Posjeta: 10819 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #20 : 10 Veljača, 2010, 00:02:56 »
ja imam naviku da saljem normalno, pa mi drugi uplate na racun, i obicno tako i kupujem, ono svejedno mi je , ali mi nekako ovako jednostavije, znaci paket + postarina platim i miran.. ali kada sam tako slao , zeznulo me par ljudi sa foruma i starijih, tako da sam u minusu nekih 600 kn  :icon_biggrin:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline kengur

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 427
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: dubrava
  • Moj Skuter: ducati 944
  • Moja Kaciga: nolan
  • MojSetup: eprom
  • MojSpuh: ....termignoni
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #21 : 11 Veljača, 2010, 21:57:55 »
ja nedugo slao neke djelove jednom članu foruma sa otkupninom pa me sad jebe sa sms porukama kako je morao platit poštarinu,pa šta da mu ju ja plačam.niti je bilo u dogovoru a i zna se da kupac to plača.kao nabija mi krivnju...ako ovo čita nek se malo skulira.
ja sam siromašan pa moram vozit motor

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #22 : 11 Veljača, 2010, 22:04:06 »
pa naravno da primatelj plaća,osim ako ne stoji u oglasu npr "cijena 200 kn,moja postarina"

a bokte,j#bo lipaca  :angry7:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #23 : 09 Ožujak, 2010, 20:38:03 »
da zacepim usta svim sumnjivcima,jucer poslana 3 paketa U ISTO VRIJEME,HP EKSPRESOM,paket je stigao jednom clanu koji je udaljeniji od drugog kojem nije nis stiglo.....trecem takođe nije stiglo,imam sve brojeve.......da vam samo kazem koliko su ljudi ili KRAVETINE SPOSOBNE barem ovdje.....saljem obicnom postom paket za spliz,unutra jakna suomy,prodao za 600 kn,kazem KRAVI GLUPOJ TUPOJ,ja placam postarinu i stavi otkupninu 600 kn,znaci normalno da primatelj ne moze podici a da ne plati 600 kn....i tako kaze ovaj clan jucer stigla njemu jakna,sve kako smo se dog,nema zamjerki,ali kao da je dao psotaru 600 kn pa da mu je postar vratio da je krivo ispunjen listic od strane sluzbene osobe,te hvala bogu sto momak iz splita nije lopina pa je reko postaru da je to zajeb,da on MORA platiti postarinu 600 kn i sve su sredili,i ovim putem mu zahvaljujem.....A DA MI NE DOĐU PARE,SRCE BI JOJ IŠČUPAO....eto,nadam se da sam sa ova 3 paketa rijesio sve,te mi vise ne pada na pamet bilo kome slati ili trgovati ovim putem  :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #24 : 09 Ožujak, 2010, 20:43:58 »
evo ja potvrđujem da je meni paket dosao za 1 dan od kad je aeroxtuning poslao, a doritosu koji je od mene udaljen oko 5 km nije nista doslo...  :redface: :redface:



tako i ja saljem decku u vk far.... poslao sam u srijedu hp-exom i stavio da dodje drugi dan... njemu tek danas doslo :angry9: :angry9: :angry9:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #25 : 09 Ožujak, 2010, 21:15:56 »
i ja sam imao slican problem kao aeroxtuning...
Prodao jaknu u sisak nekom covjeku,isto rekao postarinu ja placam,otkupnina je 300 kn..i ova ok..kad ono drugi dan mene ovaj zove da je došla jakna,da je on platio samo nekih 20 kn poštaru i doobio je jaknu...ali pošto mu se više nesviđa vratit ce mi ju nazad kao..
tako je i bilo,samo sam ja opet morao naravno platit poštarinu nazad  :angry9:
zbog smotane zenske sam mogao ostati i bez jakne i bez novaca bas kao i ti  :angry7:

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #26 : 10 Ožujak, 2010, 07:10:33 »
ja imam doma uvijekt tih papira i za slanje i otkupninu, sam si sve fino ispunim kak treba, ona sam unese u komp i to je to
gotovo u roku pola minute i u zadnjih pola godine sigurno sam 50 paketa poslao, sve u redu bilo osim jednog šupka jebenog iz varaždina koji me je j#bo za neke dijelove i ajd, posaljem mu ja to, otk 600kn da bi seljak nakraju nejavljo se i nepodigao paket pa kad su mi ga vratili, moro sam platit 140kn postarinu  :angry7:
i to me je bilo sjebalo maksimalno
morat cu se propeljat do tamo kad zatopli vrijeme da vidim koji k**ra* sere :(
..::4T Powaa::..

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #27 : 10 Ožujak, 2010, 09:29:07 »
a zas vi imbecili ne rijesite to tak da ti taj kripl uplati lovu pa mu ti pošalješ.... i bok...


na tom principu radi kompletna internet zajednica,... svi normalni forumi...cak i sam e bay...

koji qurac vi sad extra zmisljavate?

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #28 : 10 Ožujak, 2010, 09:33:06 »
a zas vi imbecili ne rijesite to tak da ti taj kripl uplati lovu pa mu ti pošalješ.... i bok...


na tom principu radi kompletna internet zajednica,... svi normalni forumi...cak i sam e bay...

koji qurac vi sad extra zmisljavate?

Potpis! Otkupninom mi nepada napamet slat a ni primat paket s otkupninom! Čisto iz principa i i nepada mi napamet platit 30kn poštarine kad mi neko šalje set rolica i sl!

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #29 : 10 Ožujak, 2010, 10:28:19 »
a zas vi imbecili ne rijesite to tak da ti taj kripl uplati lovu pa mu ti pošalješ.... i bok...


na tom principu radi kompletna internet zajednica,... svi normalni forumi...cak i sam e bay...

koji qurac vi sad extra zmisljavate?

ajmo realno...većina tu klinaca sa foruma uzme dijelove tak da povuku mamu i tatu za rukav za pare.I onda kad treba uplatit nekom novce tatek kaže nemoj sine,budu te zajebali....pa mu ideš slat pouzećem,baš zato jer imaš neke dijelove kojih se teško riješit,tek toliko da si to makneš s očiju i zaradiš za burek i coca colu.E i onda te neki tako sjebu i to ti je to...Ja uvijek za neke veće iznose tipa preko 500kn tražim uplatu na račun.

I eto btw,ja sam očito uvijek imao sreće i svi su preuzeli paket,zato jer muljatore uvijek skuzim i necu imat s njima posla...čim mi netko u pp-u napiše lojtrung,slanje u babin brijeg autobusom,solidarnost srcu ti meni pošalji,pa ti ja onda uplatim novce...znam koliko je sati.... ::)



~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #30 : 10 Ožujak, 2010, 10:33:38 »
upravo ovo sto fataliti kaze,inace,tu sa nekim clanovima sa extra,tako da zamolim da mi odmah uplate i saljem

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #31 : 10 Ožujak, 2010, 10:35:42 »
a zas vi imbecili ne rijesite to tak da ti taj kripl uplati lovu pa mu ti pošalješ.... i bok...


na tom principu radi kompletna internet zajednica,... svi normalni forumi...cak i sam e bay...

koji qurac vi sad extra zmisljavate?
konju kaj ti ne kuzis?? ja kad kupujem od nekog uvjek uplatim pa nek posalje hp expresom, tak i kad prodajem i bok..za to jedino znam a ak ima bolja solucija slanja preko neceg boljeg i prihvatljivom cijenom, reci sta sutis :icon_scratch:

naravno trgujem samo sa deckima kome vjerujem i koji su provjereni!
« Zadnja izmjena: 10 Ožujak, 2010, 10:39:37 doritos »

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #32 : 10 Ožujak, 2010, 10:39:03 »
ti si doritos zabrijo nešt gadno... :binkybaby: :toothy9: :toothy9:
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #33 : 10 Ožujak, 2010, 10:40:20 »
ti si doritos zabrijo nešt gadno... :binkybaby: :toothy9: :toothy9:

kolega daj me ispravi onda, nezz , burna noc bila i sad sam se zbudio... :toothy3:

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #34 : 10 Ožujak, 2010, 13:53:27 »
konju kaj ti ne kuzis?? ja kad kupujem od nekog uvjek uplatim pa nek posalje hp expresom, tak i kad prodajem i bok..za to jedino znam a ak ima bolja solucija slanja preko neceg boljeg i prihvatljivom cijenom, reci sta sutis :icon_scratch:

naravno trgujem samo sa deckima kome vjerujem i koji su provjereni!

za pocetak..skrati jezičinu...


za kraj... opisao si postupak placanja indentican onome mome


centriraj se bokte

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #35 : 10 Ožujak, 2010, 13:54:09 »
 :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #36 : 10 Ožujak, 2010, 13:56:45 »
za pocetak..skrati jezičinu...


za kraj... opisao si postupak placanja indentican onome mome


centriraj se bokte

 :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #37 : 10 Ožujak, 2010, 13:59:18 »
za pocetak..skrati jezičinu...


za kraj... opisao si postupak placanja indentican onome mome


centriraj se bokte

za pocetak BUDI PONEKAD MALO KULTURNIJI a ne tu izigravati indiana djonsa i te sprehe za malu decu...

a za kraj PA PA :pottytrain1:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #38 : 10 Ožujak, 2010, 14:15:18 »
samo da tu objavim da vise s nikim ni od provjerenih koje nikada nikoga nisam sj#bo necu nista trgovati, jebes to, kupis u duckasu i bok, danas dobim jaknu za koju sam bio uvjeren sa strane prdavatelja i mog dobre kolege( necu ga imenovati, prepoznat ce se) da je u savrsenom stanju i na kraju dobim jaknu od 1000kn bez postave, bez ledjnog stinika koji je izvadjen i umjesto cifa je stavljen privjesak od kljuceva na sta ide kljuc gore, zmazana, puna fleka itd...mislim sramota da se sad idem opet jebati sa postom, pakirat i slat natrag i cekat svoje pare kad ce doc, mislim ono strasno...nevjerujem kakvih ljudi ima, al sve se placa sve se vraca :icon_thumright: :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 10 Ožujak, 2010, 14:17:14 doritos »

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Slanje pouzecem-mila majka!!!
« Odgovori #39 : 10 Ožujak, 2010, 14:40:50 »
da zacepim usta svim sumnjivcima,jucer poslana 3 paketa U ISTO VRIJEME,HP EKSPRESOM,paket je stigao jednom clanu koji je udaljeniji od drugog kojem nije nis stiglo.....trecem takođe nije stiglo,imam sve brojeve.......da vam samo kazem koliko su ljudi ili KRAVETINE SPOSOBNE barem ovdje.....saljem obicnom postom paket za spliz,unutra jakna suomy,prodao za 600 kn,kazem KRAVI GLUPOJ TUPOJ,ja placam postarinu i stavi otkupninu 600 kn,znaci normalno da primatelj ne moze podici a da ne plati 600 kn....i tako kaze ovaj clan jucer stigla njemu jakna,sve kako smo se dog,nema zamjerki,ali kao da je dao psotaru 600 kn pa da mu je postar vratio da je krivo ispunjen listic od strane sluzbene osobe,te hvala bogu sto momak iz splita nije lopina pa je reko postaru da je to zajeb,da on MORA platiti postarinu 600 kn i sve su sredili,i ovim putem mu zahvaljujem.....A DA MI NE DOĐU PARE,SRCE BI JOJ IŠČUPAO....eto,nadam se da sam sa ova 3 paketa rijesio sve,te mi vise ne pada na pamet bilo kome slati ili trgovati ovim putem  :icon_thumright: :icon_thumright:
ima nas jos poštenih  :icon_thumright:
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.