Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Šta mislite o ovom laptopu?  (Posjeta: 8330 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #20 : 20 Siječanj, 2010, 19:23:14 »
ma nisam ni ja ljubitelj laptopa...al dobio sam ga tak da se sad sluzim koliko toliko s njim...i sam kazem da nisam imo problema

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #21 : 20 Siječanj, 2010, 19:32:54 »
ma nisam ni ja ljubitelj laptopa...al dobio sam ga tak da se sad sluzim koliko toliko s njim...i sam kazem da nisam imo problema

Na koji taj kad kažeš HP.. Ima ih tamo više malo..
Ovaj
http://www.feniks-kompjutori.hr/index.php?module=proizvodi_opsirnije&id=89288&kateg=3309
Il ovaj
http://www.hgspot.hr/Article.aspx?aid=162472

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #22 : 20 Siječanj, 2010, 19:35:57 »
ovaj prvi

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #23 : 20 Siječanj, 2010, 19:43:02 »
ovaj prvi

I koliko dugo ga već imaš kažeš ?

I aj neke igrice šta igraš navedi koje, čisto da otprilike znam koliko to tjera onda.. I na kojim detaljima igraš..  :icon_thumright:

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #24 : 20 Siječanj, 2010, 19:47:33 »
imam ga do ljetos od 8 mjeseca...nisam neki strucnjak koko kompa pa ti mogu reci samo igre koje igram:

nfs undercover

cal of duty 4

eto to igram...

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #25 : 20 Siječanj, 2010, 20:06:07 »
imam ga do ljetos od 8 mjeseca...nisam neki strucnjak koko kompa pa ti mogu reci samo igre koje igram:

nfs undercover

cal of duty 4

eto to igram...

Pa onda je i dobra garfička.. A pito sam te na kojoj rezoluciji igraš, detaljima, jel su low, medium, high.. Kakva je grafika u tim igricama.. To sam te pitao  :icon_thumright:

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #26 : 20 Siječanj, 2010, 20:09:46 »
Pa onda je i dobra garfička.. A pito sam te na kojoj rezoluciji igraš, detaljima, jel su low, medium, high.. Kakva je grafika u tim igricama.. To sam te pitao  :icon_thumright:

igram na medium...grafika je onak normalna dobra...neznam ti ja to bas glup sam ja za kompove to me ne znaima previse pa onda i neznam...ja samo igram... :toothy9:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #27 : 20 Siječanj, 2010, 20:23:23 »
igram na medium...grafika je onak normalna dobra...neznam ti ja to bas glup sam ja za kompove to me ne znaima previse pa onda i neznam...ja samo igram... :toothy9:

Haha.. Ma oke je.. Skužio sam sve sad.. I znači nikakvih problema nisi imao s njim dosad ??
Imaš na njemu Vistu il 7-icu ??

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #28 : 20 Siječanj, 2010, 20:26:03 »
imam neki windovs xp profesional ak ti to sta znaci.... :toothy9:

ja sma ga dobio onak nije bio program na njemu pa mi je frend stavljo program i stavio taj...

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #29 : 20 Siječanj, 2010, 20:40:41 »
imam neki windovs xp profesional ak ti to sta znaci.... :toothy9:

ja sma ga dobio onak nije bio program na njemu pa mi je frend stavljo program i stavio taj...

Hm, da.. Pitam jer neznam sad jel to 64 bitni procesor.. Dhorvat aj ak čitaš temu jel je ovaj iz feniks kompjutera amd turion 64 bitni.. Ja mislim da je i 32 i 64.. Morao bi ti..


A baterija koliko ti traje otprilike ?

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #30 : 20 Siječanj, 2010, 20:44:44 »
drzi mi oko 3 sata odprilike...

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #31 : 20 Siječanj, 2010, 20:46:01 »
drzi mi oko 3 sata odprilike...

Čist dovoljno.. Hvala ti puno kolega na odgovorima i strpljenju  :headbang:  :icon_thumright:

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #32 : 20 Siječanj, 2010, 20:50:31 »
Čist dovoljno.. Hvala ti puno kolega na odgovorima i strpljenju  :headbang:  :icon_thumright:

ma nista...ak te jos nesto zanima sam pitaj sve sto znam rec cu ti nije problem.. :icon_thumright:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #33 : 20 Siječanj, 2010, 20:53:31 »
Meni laptop treba, kažem vam nikakve igrice.. Al opet da nije integrirana grafička i netreba mi za nikakvo pokazivanje još manje  ;D

Dalje sad više ni sam neznam šta bi i šta nebi, zbunili ste me doslovno do bola i više neznam i dal bi HP, il Acer il Asus..

Samo sam tražio pristojan laptop za cijenu od 3 500kn do 4 000kn i to je to.. I da kažete koji valja koji ne.. Očito HP bi otpao.. Acer-a sam i ja malo gledao al ne previše..

Ovo šta je Fic stavio mi se čini pristojan, i tu negdje dode i od Slowa šta je stavio link.. Samo kak ti Slow kažeš 3 600, a ovdje 3 999 cijena.. ???


I da Giz, ovo za garanciju, mislim da je pametno.. Neznam sad koliko ću imat para, al opet onda uzmem radije ovaj za 3 600 pa 400kn više dam za garanciju još.. Bi to bilo u redu!?

Garancija ti je škakljiva stvar i moglo bi se lako desiti da ti je odbiju... Nažalost ali naše tržište je takvo i svatko gleda di če tko koga zajebati.
Dali se radi o samoj kupnji, dali se radi o ukidanju garancije jer si ti jedan dan slučajno kihnuo na laptop pa se malo vlage uvuklo u njega i on je to mikroskopom primjetio.
Nažalost, ja znam milju trikova kako sjebati kupca i ukinuti mu garanciju no ne želim to raditi i to me dovelo do toga da sam zaplovio u poslovne vode sam.
Sa hrvatskim šarlatanima ja ne radim jer mi muljanje i petljanje nije u repertoaru i ispalo je da su mi naj jači klijenti ljudi koji su školovani van hrvatske, stranci i generalno gledajuči ljudi koji su do svog kapitala stigli pameču i trudom i koji isto to znaju kod mene prepoznati što meni odgovara. Nit se natežem s budalama, nit imam problema oko plačanja, nit imam problema sa ciganjenjem.
Isto tako, takva usluga košta i to se zna ali ja iza svakog svog rada stojim i do sad mi se nije desilo da je netko nezadovoljan več dapače, sa svih strana pohvale i preporuke.
Dakle, čovjek specificira što hoče i ne pita koliko košta dokle god posao bude vrhunski odrađen. E to su igrači na veliko a ne jebivjetri. No, to je tema za duže rasprave a i ovako sam več previše toga po tom pitanju napisao.

Svakako je pametno uzeti produljenje garancije, isto to produljenje kod Acera košta oko 300njak kuna i pametna je investicija.
No, onda dakle više nemaš buđet od 3600-4000kn več 3300 do 3700kn a to mjenja stvari podosta.

Ono što ja tvrdim je da kad več kupuješ, ili kupi kako spada ili se strpi.
Nažalost, ovo se ne može uvijek aplicirati jer eto, postoji tonu čimbenika koji znaju sami po sebi prevagnuti na kupnju iako ti sam razum govori da je bolje strpiti se.

Nadalje, u toj klasi nema nekog favorita jer svi oni igraju na neki čimbenik a najgori kupac (koji najgore prolazi) je onaj koji hoče od svega po malo.
Nažalost, to tako ne ide. Laptopi su složeni da budu ili highly mobile ili da su zamjena kučnom računalu.

To ti je prva stvar di se moraš odrediti. Ako je za po doma i ne misliš nikamo nositi lap okolo onda ti je preporuka s moje strane na Toshibu.
Em daju solidne stvari za ok cijenu, em su u startu sa 3 godine garancije em se ne kvare po svime nekakvim testiranjima.
Da budem točniji, kvare se ali osjetno manje. Znači, ta garancija od 3 godine ima neku težinu.

No, takav laptop nije napravljen da radi na bateriji 100 godina, ne podnosi temp razlike, nije zaštičen od vlage i atmosferskih utjecaja i na kraju, nedao bog da ti se oklizne i padne ili da ga krivo pogledaš.
Ode on u komade i vrlo je mala šansa da če isti nakon takvog tretmana raditi. Isto tako, panti se razlohaju od monitora, baterija rikavaju ko kokice i tako... imaju svojih mana.

Dok recimo, laptopi koji su pravi poslovni laptopi rade na sasvim drugi princip i tu bi istaknuo meni osobno največeg favorita a to je IBM Lenovo.
Posjedovao sam par modela i recimo model T61 i T41 su se pokazali kao neuništivi.
Zašto to tvrdim?
Dok sam radio u PBZu mi je kroz ruke istih prošlo preko 500komada s obzirom da je svaki manager, svaki OB ili jači činovnik imao isti na raspolaganju tj. ta dva modela a od kojih sam ja imao T61.
Uređaj je rock solid, pao je, bio na kiši, nogom je lupljen, ispao iz torbe na pod puno puta i nikad ništa.
Hardware je bio niš posebno ali samim time je imao veliku pouzdanost, baterija je stolječima trajala, brzo se punio i što se poslovnog dijela tiče, radio je ko vurica.

No, takav laptop dolazi sa svojom cijenom i pravog laptopa nema ispod 6k kn. Jednostavno to nije to.

Glavna fora su mi te grafičke za laptop. Svi bi poštenu karticu u laptopu... mislim, to je smiješna činjenica.
Kartice se griju, gladne su struje, trebaju površinu za hlađenje i stabilno napajanje. Isto tako, jaka kartica traži popratne komponente.
Od proca do diska i memorije i jednostavno se nemože dobiti sve u jednom kučištu a da radi kako si mi to zamišljamo.

To je kao ona dobra stara... sve bi se jebale a da im ne uđe. Doslovno!


A sad da ti dam par savjeta...

- Izbjegni svakako laptope sa winsima, uzmi ih sa Linuxom koji je free distra. Nažalost ali preload winsi ne rade kako spada a i dižu cijenu osjetno. Svaki si danas klinac zna dignuti winse sam pa to isto vjerovatno znaš i ti ili netko od tvoje ekipe i iskoristi to. Nije da ti lap treba u poslovne svrhe pa da ti je licenca važna iako ja SVIM svojim klijentima nudim samo sa licencom no to je drugi svijet s kojim mali korisnik nema nikakve dotične točke.
- Strogo se opredijeli za što ti treba lap. Igrati se na lapu? Nemoj biti smiješan. To je priča za malu djecu. Ta grafika da bi imalo vrijedila ruši kvalitetu laptopu drastično.
Ono što je bitno je sam proc, količina memorije, dosta diska i dodatni gadgeti kao kvalitetan wifi, BT, card reader i tako te stvari. Uloži radije novce iz grafičke u ovo navedeno i bit češ višesktruko zadovoljniji samim uređajem. Osim ako nemaš 10ak tisuča kuna, onda ovo što pišem zanemari.
- Brandovi? Hmmm... Sve je to isti koš. Em se rade u kini, em je večina dijelova od istog dobavljača em je to sve napravljeno da malo košta. Dakle, tko nudi najbolju garanciju i koji ti se čini najljepšim, go for it uz preferans s moje strane na Toshibu jer sam naveo več gore što ih pomalo izdvaja iz mora ostalih.
- Baterija? Ako misliš nosati takav lap okolo, isti neče dugo. Dakle, ionak si uvijek negde gdje ima šteker pa si radije biraj onaj koji ima manji kapacitet baterije i bolji punjač. Na duge staze ti se više isplati.
- Gledaj da je koliko toliko kvalitetna plastika, da ima koliko toliko dobro riješeno hlađenje i najvažnije možda od svega. Prekopaj internet u potrazi za korisničkim feedbackom. To če ti puno toga reči i dobro te usmjeriti kamo da kreneš. Razmisli sad, čisto da kasnije ne lupaš glavom o zid jer tad če biti kasno.

Što se mene tiče, ja ti mogu ponuditi par uređaja no moje nabavne cijene nerijetko nisu ni blizu onima koje nude ostali webshopovi. Jednostavno ne radim sa HWom toliko da bi mogao dobiti status velikog kupca no opet, PAZI se tih istih webshopova. Isti znaju nuditi lapove za koje nema kvalificiranog servisa ili isti nema dovoljno iskustva. Jako vidljivo recimo za primjer sa HP pavillion serijom laptopa koji koštaju ko suho zlato a meni osobno nisu dobavljivi niti u servisu imaju dijelova za njih dok se isti prodaju na nekim webshopovima. Dakle, za njih su servisi skupi, dugotrajni i moglo bi ti se desiti ono sa početka posta. Ovo je samo primjer a toga ima puno u nižim rangovima. Recimo, naletio sam na par modela u klasi 4k kn di je moja nabavna cijena 4.5k kn. Odakle njima takva ulazna cijena, to ni generalni zastupnik nezna. Samim time, zna se desiti da podvale RENEW uređaje pod redovne i dobiju ih za sitne novce. To nije u redu, ali se dešava i onda zapravo kupac misli da je dobro prošao a zapravo je dobio rabljeni uređaj. Pa tko je tu lud? Tog ima samo kod nas....


Eto, samo neke stvari sam ti ovdje napisao a ima toga još podosta. Neke stvari su tajna biznisa i kao takve, ne mogu ih iznijeti svima ali je ovaj post dobar pregled činjeničnog stanja u dobavi i trgovini cijelog IT HWa kod nas i ako malo pripaziš i daš si truda, dobro češ proči. Ionako se laptop kupuje na duže vrijeme a ne za par mjeseci tako da uloži vremena i pregledaj što se nudi, na kraju če sigurno jedan od tih modela isplivati kao tebi najbolji kompromis jer to je upravo ono o čemu se tu radi kod kupovine laptopa!  :icon_thumright:

I da, zaboravio nadodati. Osobno nikako za lap nebi uzeo AMDa. Troše a ne rade kako spada. Omašena koncepcija u prijenosnom svijetu.
« Zadnja izmjena: 20 Siječanj, 2010, 21:27:05 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #34 : 20 Siječanj, 2010, 20:56:09 »
giz kak ti se dalo toliko pisat... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:...

meni se neda citat toliko a kamol pisat... :toothy9: :toothy9: :toothy9:

Offline pixa.93

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 900
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • Moja Kaciga: na glavi u svakom momentu
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #35 : 20 Siječanj, 2010, 21:00:48 »
andy onaj jeftiniji  i garanciju i udri
nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar nece bit da nekak nece bit

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #36 : 20 Siječanj, 2010, 21:05:10 »
Zato što smatram da dobra informacija zlata vrijedi i da je namanje što mogu učinti, zapravo čovjeku pomoči u odluci.
« Zadnja izmjena: 20 Siječanj, 2010, 21:09:04 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #37 : 20 Siječanj, 2010, 21:14:16 »
Prvo u vezi ovog s Windowsima.. Naravno da znam i imam i svu opremu za to.. Al problem je drugi da neki proizvođači odmah nalijepe naljepnicu na laptop npr Vista piše i tu ti on nemože odbit windowse originalne.. Tak da sumnjam da ću to moć odbit od one cijene, tj. da je u toj trgovini to moguće.. Kad sam komp kupovao bilo je jer je u ponudi pisalo sa ili bez Windowsa.. Tak da to svakako gledam da bude bez Windowsa..

Sad, reko sam da mi treba više za studentske potrebe, nikakve igrice i sam gledam da nije neki nabrijan, prvo jer poždere bateriej odmah a za bezveze, drugo jer iskoristivost mu bude nikakva.. Zato bolje ovako nešto prosječno!

Sad proizvođač, svi mi hvale tu Toshibu, al ja para neam za nju i ispostavila mi se u par slučaja dobar proizvod, mada je bio jedan slučaj kod kolege da je kupio ganc novog i pokreno i bijeli ekran i na reklamaciju i dobio novog, GREŠKA na novom proizvodu  :hmh:.. A za HP nisam čuo baš loših primjedbi, mada opet ti si ih naveo tu neš malo..

Tak da sve to mi se svodi na jedno te isto i vrtnju u krug i sve me strah da ću si zakomplicirat sve radi laptopa.. Kad gledam kumić mi ima Toshibu staru 3g i to mrcina bila prije 3g i zdurala mu jeb#no i kad usporedim s ovim novim ovaj mora terat bar 3g.. Nećće on radit preteške poslove i bit će mažen i pažen!
I tu sad vidim kao najbolju opciju http://www.feniks-kompjutori.hr/index.php?module=proizvodi_opsirnije&id=89288&kateg=3309 još da odbijem windowse, bagatela je onda mada sumnjam da budem mogao.. Ak neću moć tražit ću dalje.. Mislim da je ovo sasvim dosta za moje potrebe i samo me zanima jel je 64 bitni procesor.. Ja mislim da je, tj. morao biti.. Lakše bi mi bilo kad bi mi dao ponude neke ovak s hg spota il fenik kompjutera i dao linkove.. A ne ovak napamet..

Aj baš mi izlistaj par njih koji se tebi čine oke i solidni.. Uzmi u obzir proizvođače koji se tebi čine oke i cijenu ovu koju si ti naveo znači od 3300 do 3700 zbog garancije dodatne..


BTW Care fala na trudu, puno si mi pomogao!! Imaš piće svakakvo ako se ikad vidimo, na faksu bar kad budem   :)  :headbang:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #38 : 20 Siječanj, 2010, 21:25:29 »
Na prvo oko sa konkretno njihove ponude:
http://www.feniks-kompjutori.hr/index.php?module=proizvodi_opsirnije&id=90590&kateg=3312
Solidan lap, Linux, 6cell baterija, ok proc, dosta rama i diska. Wifi, BT i LED backlight. Zgodan uređaj za tu lovu kad bi mogao skupiti.
EDIT: sad vidio. Ima i 4330 GFX koja ima svojih 512 i vrti Half Life2 na max detaljima, Doom3 na visokim i tako. S tim ja ubijam dosadu kad mi se neda raditi.  :icon_biggrin:



http://www.feniks-kompjutori.hr/index.php?module=proizvodi_opsirnije&id=111518&kateg=3310
Isto tako solidan uređaj koji se ničim posebno ne ističe ali isto tako niti ne zaostaje.
Malo više procesorske snage i rama no lošija povezivost i mobilnost.

Kao što rekoh, ovo je na prvu loptu ovako. Proširi pregled na velike trg centre. Znaju biti dobre akcije pa ako naletiš, mogao bi dobro profitirati.
« Zadnja izmjena: 20 Siječanj, 2010, 21:28:38 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #39 : 20 Siječanj, 2010, 21:40:12 »
Malo si pretjerao s cijenom  ;D

Neću ipak toliko izdvajat, mislim to je 100-200kn više al opet + jamstvo je isto godinu dana to sam bar na 4500kuna, ak me razumiješ  :) .. Pregledat ću ja još po centrima pa te priupitam tu još..
A i ovo su jaki laptopi koje si ti naveo, mislim nije mi potrebno toliko snage!  :laughing7:

Možda se i nismo sporazumjeli baš dobro, al ono ti misliš da nebi bio dovoljan za moje potrebe onaj koji sam ja naveo za 3600.. Jer ono ovi su tvoji dost jači..  :icon_scratch: