Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Šta mislite o ovom laptopu?  (Posjeta: 8263 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Šta mislite o ovom laptopu?
« : 19 Siječanj, 2010, 20:35:16 »
http://www.feniks-kompjutori.hr/index.php?module=proizvodi_opsirnije&id=89288&kateg=3309


Za potrebe jednog studenta koji kreće na faks, cijena do 4t kuna.. Ja mislim da sasvim dovoljna konfiguracija.. Možda je grafička slabija malo 256Mb, al opet laptop nebi bio za igrice baš.. S tim da je Turion procesor šta sam načuo da je slabiji od Athlona, al opet se ne grije toliko ko Athlon.. I dvojezgren je, al sad nisam sto posto da je 64 bitni, al opet to nije tako staro moro bi podržavat i 32 i 64.. Tražim specifikaciju na netu i nikak nać šta kaže točno.. Al siguran sam da bi trebo bit 64bita.. Jer 32 je groblje već..  ::)

Pa aj vaše mišljenje molim !??


A gledao sam još i ovaj, al me nekak više privlači ovaj iznad baš zbog cijene a i radi grafičke da dajem više para nije mi toliko bitno! http://www.hgspot.hr/Article.aspx?aid=162472

Il ima tko još neku treću ponudu!! Ak ima, znajte do 4t kuna max idem.. Hvala  :icon_thumright:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #1 : 19 Siječanj, 2010, 21:07:14 »
Imam ti ja u ponudi Acera sa Intel procom, 3Gb RAM, 250Gb diskom i ostalim sitnicama po boljoj cijeni.
Dakle, jači lap i jeftiniji. Ako te interesira, sutra ti pošaljem spec i cijenu na PM.

I da, kod mene nema kartica i sve avansno. Zato su i cijene niže.  :icon_biggrin:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #2 : 19 Siječanj, 2010, 21:10:55 »
Imam ti ja u ponudi Acera sa Intel procom, 3Gb RAM, 250Gb diskom i ostalim sitnicama po boljoj cijeni.
Dakle, jači lap i jeftiniji. Ako te interesira, sutra ti pošaljem spec i cijenu na PM.

I da, kod mene nema kartica i sve avansno. Zato su i cijene niže.  :icon_biggrin:


Samo da nije emachines! A ako je "normalni" Acer, unazad godinu su poboljšali proizvode bar 50%. I što god kupiš, nadokupi si garanciju bar na 2 godine ako već nema toliku, a razmisli i o 3 godine!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #3 : 19 Siječanj, 2010, 21:15:06 »
Je taj emachines i nikakvih problema s njima do sad.
Istina, bilo je poteškoča sa driverima ali meni osobno to ne predstavlja problem tako da se na to ne obazirem.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #4 : 19 Siječanj, 2010, 22:25:09 »
Bježi od tog emašinsa ko vrag od tamjana, jako loši. Nebi ga kupio bar bez 5 godina garancije  :angry7:

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=158950

Uglavnom, nebi riskirao svojih 3500kn zbog toga što bi uštedio danas 500kn i da mi prdne laptop nakon godinu dana. Il čistokrvni Acer, HP, Dell, Toshiba a nikako emašins, forsbuk i slični.

Ništa osobno, samo bježim od takvih sfušanih laptopa kad kupujem laptop koji me treba služit 3-4godine bez neki problema!
« Zadnja izmjena: 19 Siječanj, 2010, 22:27:08 Pupo »

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #5 : 19 Siječanj, 2010, 22:36:48 »
Hvala za ove informacije Pupo.. Giz niš od dogovora  :toothy11:

Ovo za garanciju sam čuo, bar da se produži ako je moguće na 2g najmanje.. To je pametno, to znam..  :glasses2:

Al otom potom, kad izaberem laptop.. Zato i pitam ovdje...

Eladio, dhorvat... Bilo tko pomagajte  :)

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #6 : 19 Siječanj, 2010, 22:48:17 »
Isssssss. Samo nemoj taj HP.  :icon_biggrin: Užas  :toothy11:


I nemoj nasjedat na 12 mjeseci jamstva jer ćeš požalit. Ili doplati dodatno jamstvo ili ne kupuj laptop  :icon_thumright: Svatko ko se bavi sa laptopima će ti to reć  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #7 : 19 Siječanj, 2010, 22:57:27 »
2 Pupo: Smijem pitati dali je ta informacija relevantna iz nekog serviserskog iskustva ili je to činjenica proizašla iz osobnog načina razmišljanja?

Čisto da se razumijemo... Kupuje se naj jeftiniji uređaj, očekuje se da če zadovoljiti kao da je rađen samo za tebe a zna se dobro od kuda su i kako su rađeni i SVI imaju projektirani životni vijek toliko koliko traje garancija.
Dakle, ako Acer nudi opcionalno produljeno jamstvo na 3 godine, sigurno nitko tamo nije lud da to ponudi na nečemu što je rađeno da se kvari.
Samim time, tvoja teorija pada u vodu.
Dakle, što to kod HPa čini toliku razliku na bolje osim samog postotka reklame koji je veči u udjelu HPa nego Acera i svodi se na to da se plača dodatnih 500kn za reklamu HPu.

Osobno bi HPa u tom rangu kupio skoro pa nikada jer sam ih se do sad dovoljno naslagao i mogu reči da su veliki postotak udjela rada kod mene.
Počevši od optičkih uređaja preko punjača i baterija koji rikavaju ko kokice a to ne samo sad kad sam u privatnim vodama nego i prije dok sam radio u S&T hrvatska servisu.
Znači, opet pitam. Koji je to dio tog istog laptopa toliko bolji od tog Acera da ti možeš sa tolikom sigurnošču čovjeku tvrditi da se kloni Emachinesa?

Sama činjenica da je bilo problema sa driverima ne govori ništa osim činjenice da si ljudi neznaju ili nemogu pomoči tražeči drivere na mjestima gdje ih ima.
Ja sam ih osobno našao bez ikakvih problema... Google mi je najbolji prijatelj i nisam radio ništa što običan end user nebi znao.

Dakle, niti to ne smatram relevantnom činjenicom več to stavljam pod osobni dojam a to je razlog zašto sam ovoliko i napisao.
Niti ja ne volim Acera, čisto jer je osobni neki preferans ali ako gledam objektivno... Nisu ništa lošiji od ostalih brandova a koštaju manje.
E to je več stavka koja čini veliku razliku u današnja vremena. ;)

PS
Take a look. Svaki report izgleda ovako nekako u protekle 3 godine s tim da je taj isti Acer napravio podosta veliki pomak unaprijed sa novijim linijama.
I guess what... Imam 1 emachinesa kod kolege s posla, 1 aspirea kod cure i 1 kod best frenda i niti jedan se nije pokvario. ;)

http://www.squaretrade.com/htm/pdf/SquareTrade_laptop_reliability_1109.pdf



PS
Autora poznam i znam kakva je osoba tako da to njegovo pisanje nikako ne uzimam kao dokazni materijal jer je poznata picajzla. ;)
To što je driver problematičan ne čini uređaj lošim več ga čini anti user friendly.

PPS
Da se izjasnim.. Daleko je uređaj od vrha. Al LJUDI MOJI... Pa taj lap košta 3200 kn u MALOPRODAJI a nudi više nego neki u klasi do 4500kn.
To što ima problem sa driverima, lako se to riješi ako mu je to jedina prava zamjerka. ;)
« Zadnja izmjena: 19 Siječanj, 2010, 23:02:06 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #8 : 19 Siječanj, 2010, 23:26:11 »
Ja sam bio u gotovo istoj dilemi prije par tjedana... stekao sam dojam da brojke ne govore sve, isto kao kada imas kineski skuter na papiru i neki talijanski  :dontknow:

Takodjer sam zagrizao za Emachines E725 koji je predobro zvucao po specifikacijama i onda sam se pitao tko je tu lud kada recimo HP, Toshiba i ostali "skupi" brandovi svoje proizvode prodaju po nekoliko tisuca kuna vise....

Usteko sam si ovaj laptop i valjda opravdava cijenu od 3600kn (dobio 10% popusta dok je trajala akcija na sve proizvode)... ima Core2 procesor, a ram mogu nadograditi kada hocu, prostor na hdd-u mi je dovoljan s obzirom da se radi o sekundarnom racunalu http://www.hgspot.hr/Article.aspx?aid=162460


dok sam ja razmisljao svi E725 su rasprodani.... tako da sam uzeo Asus-a.


btw jedan kolega ima Acera vec 5 godina i ako ce opet kupovati, vjerojatno ce mu Acer biti prvi na popisu potencijalnih... tako da ono, svi imaju negativne kritike i opet se vracas na pocetak, nemas pojma sto uzeti  :toothy3:

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #9 : 20 Siječanj, 2010, 09:09:59 »
2 Pupo: Smijem pitati dali je ta informacija relevantna iz nekog serviserskog iskustva ili je to činjenica proizašla iz osobnog načina razmišljanja?

Čisto da se razumijemo... Kupuje se naj jeftiniji uređaj, očekuje se da če zadovoljiti kao da je rađen samo za tebe a zna se dobro od kuda su i kako su rađeni i SVI imaju projektirani životni vijek toliko koliko traje garancija.
Dakle, ako Acer nudi opcionalno produljeno jamstvo na 3 godine, sigurno nitko tamo nije lud da to ponudi na nečemu što je rađeno da se kvari.
Samim time, tvoja teorija pada u vodu.
Dakle, što to kod HPa čini toliku razliku na bolje osim samog postotka reklame koji je veči u udjelu HPa nego Acera i svodi se na to da se plača dodatnih 500kn za reklamu HPu.

Osobno bi HPa u tom rangu kupio skoro pa nikada jer sam ih se do sad dovoljno naslagao i mogu reči da su veliki postotak udjela rada kod mene.
Počevši od optičkih uređaja preko punjača i baterija koji rikavaju ko kokice a to ne samo sad kad sam u privatnim vodama nego i prije dok sam radio u S&T hrvatska servisu.
Znači, opet pitam. Koji je to dio tog istog laptopa toliko bolji od tog Acera da ti možeš sa tolikom sigurnošču čovjeku tvrditi da se kloni Emachinesa?

Sama činjenica da je bilo problema sa driverima ne govori ništa osim činjenice da si ljudi neznaju ili nemogu pomoči tražeči drivere na mjestima gdje ih ima.
Ja sam ih osobno našao bez ikakvih problema... Google mi je najbolji prijatelj i nisam radio ništa što običan end user nebi znao.

Dakle, niti to ne smatram relevantnom činjenicom več to stavljam pod osobni dojam a to je razlog zašto sam ovoliko i napisao.
Niti ja ne volim Acera, čisto jer je osobni neki preferans ali ako gledam objektivno... Nisu ništa lošiji od ostalih brandova a koštaju manje.
E to je več stavka koja čini veliku razliku u današnja vremena. ;)

PS
Take a look. Svaki report izgleda ovako nekako u protekle 3 godine s tim da je taj isti Acer napravio podosta veliki pomak unaprijed sa novijim linijama.
I guess what... Imam 1 emachinesa kod kolege s posla, 1 aspirea kod cure i 1 kod best frenda i niti jedan se nije pokvario. ;)

http://www.squaretrade.com/htm/pdf/SquareTrade_laptop_reliability_1109.pdf



PS
Autora poznam i znam kakva je osoba tako da to njegovo pisanje nikako ne uzimam kao dokazni materijal jer je poznata picajzla. ;)
To što je driver problematičan ne čini uređaj lošim več ga čini anti user friendly.

PPS
Da se izjasnim.. Daleko je uređaj od vrha. Al LJUDI MOJI... Pa taj lap košta 3200 kn u MALOPRODAJI a nudi više nego neki u klasi do 4500kn.
To što ima problem sa driverima, lako se to riješi ako mu je to jedina prava zamjerka. ;)

Razdvojite pojam punokrvni Acer i Acer eMachines , iako se radi o istom proizvođaću, laptopi su nebo i zemlja!

Glupo mi se natjerivat s tobom jer to nije cilj, a da pročitaš moje postove još jedanput, vidio bi da nemam ništa protiv Acera (odnosno nemam ništa protiv njihovih laptopa unazad godinu dana, dok su još stavljali u onda siva kučišta, laptopi su krepavali ko kokice kak ti kažeš), već protiv emašins serije laptopa, forsbuka i sličnih!
Još jednom pišem, ja nekupujem laptop (karikiram) na kojem će mi počet ispadat tipke nakon godine dana, ako dajem tolike pare. Sorry što sam ti možda shebao dil s andijem, al jednostavno činjenice su činjenice!


@ Andi  Za koji god laptop se odlučiš, razvuci se još 400kn i nadokupi si 3 godine garancije! Jer nećeš požalit! Super da ti lap izdrži 3 godine bez kvara, al ak ti se sjebe najmanja sitnica, košta bar 400kn!
« Zadnja izmjena: 20 Siječanj, 2010, 09:24:04 Pupo »

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #10 : 20 Siječanj, 2010, 09:32:58 »
evo ja imam ovaj acer vec preko pola godina i prezadovoljan sam.... nikad ni najmanjeg problema s njim..... kupio ga je poslije mene i susjed i isto je prezadovoljan.... laptop ima bas sveeeeeeeeee....


evo link
http://www.konikom.hr/p7905/notebook-acer-5738z---434g32mn/product_info.html
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #11 : 20 Siječanj, 2010, 10:02:47 »
Ja vecinu toshiba sta sam imao probat , ali i nekih drugih skupljih laptopa , uvjek je nesto stekalo ..
Uglavnom koristim Asuse i Acere i nema savrsenog , ali rade..
Ali probao sam i ove druge i jedino sto mogu konstatirati da su laptopi opcenito smece kojeg god da kupis, ako si picajzla..
Pogotovo ovi od 3000/4000kn, pitanje je trenutka kad ces imati neki problem ili s baterijom, ili s CDromom, ili nesto trece..

Ako nisi picajzla, kupit ces bilo koji , i vjerujem da ako nema nekih vecih zahtjeva, bit ces zadovoljan  :icon_thumright:

Ono sto bi te ja jedino pitao, to je sta ocekujes od laptopa?
Cisto da nebi mislio da ces se igrati na nekom laptopu koji ima losu integriranu grafiku,
ili da ces gledat filmove na nekom s malim ekranom, ili da ce ti baterija dugo drzat na nekoj velikoj mrcini , i td..  :icon_biggrin:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #12 : 20 Siječanj, 2010, 10:36:56 »
Eladio je to sažeo bolje nego što moj filozofski um može.

Dakle, poanta je samo da za tu lovu nema best buy i sve se svodi na lutriju.  :laughing7:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #13 : 20 Siječanj, 2010, 12:43:15 »
A još pojednostavljenije: Laptop se kupuje ili za nužnu potrebu ili za totalnu šminku  :icon_tongue:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #14 : 20 Siječanj, 2010, 13:06:16 »
 :nono:

za sminku tu je apple , pojma nemas  :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #15 : 20 Siječanj, 2010, 13:08:20 »
:nono:

za sminku tu je apple , pojma nemas  :toothy11:

Nemaju svi para za apple  :redface:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #16 : 20 Siječanj, 2010, 13:20:54 »
NOTEBOOK HP 615 - NX564EA
prijatelj ga kupio prije 2 mjeseca i vec ga nosio na servis, sad opet nesto šteka oko punjenja....

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #17 : 20 Siječanj, 2010, 17:00:48 »
Meni laptop treba, kažem vam nikakve igrice.. Al opet da nije integrirana grafička i netreba mi za nikakvo pokazivanje još manje  ;D

Dalje sad više ni sam neznam šta bi i šta nebi, zbunili ste me doslovno do bola i više neznam i dal bi HP, il Acer il Asus..

Samo sam tražio pristojan laptop za cijenu od 3 500kn do 4 000kn i to je to.. I da kažete koji valja koji ne.. Očito HP bi otpao.. Acer-a sam i ja malo gledao al ne previše..

Ovo šta je Fic stavio mi se čini pristojan, i tu negdje dode i od Slowa šta je stavio link.. Samo kak ti Slow kažeš 3 600, a ovdje 3 999 cijena.. ???


I da Giz, ovo za garanciju, mislim da je pametno.. Neznam sad koliko ću imat para, al opet onda uzmem radije ovaj za 3 600 pa 400kn više dam za garanciju još.. Bi to bilo u redu!?

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #18 : 20 Siječanj, 2010, 19:12:30 »
ej imam ti ja taj hp laptop...

ja sam zadovoljan imam i igara dosta i sve i radi normalno bez problema...

a za tvoje studenske potrebe mislim da nebi trebalo biti problema...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Šta mislite o ovom laptopu?
« Odgovori #19 : 20 Siječanj, 2010, 19:20:48 »
ej imam ti ja taj hp laptop...

ja sam zadovoljan imam i igara dosta i sve i radi normalno bez problema...

a za tvoje studenske potrebe mislim da nebi trebalo biti problema...

Moram bit dosadan jer sam istovremeno i kolegijalan, kaj god kupite, doplatom PRODUŽITE JAMSTVO!!!!  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: