Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: x-max 250  (Posjeta: 4057 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zicka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha x-max 250
x-max 250
« : 10 Srpanj, 2007, 08:55:36 »
Zanima me kako se čupa katalizator iz auspuha, dali se dobi neš snage i dali je to štetno za mašinu...
Također me zanima LeoVinci for race za njega, koliko dobijem s njim itd.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: x-max 250
« Odgovori #1 : 10 Srpanj, 2007, 09:46:06 »
Kad makneš katalizator više se čuje ali da dobiješ nešto nisam siguran, možda mrvu...

A za leovince, zar postoji 'for race'  ??? ja sam čuo samo za 'for road' ...
Who's looking for punishment ??

Offline zicka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha x-max 250
Odg: x-max 250
« Odgovori #2 : 10 Srpanj, 2007, 09:49:00 »
ma na road sam i mislio, pomjeso sam

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: x-max 250
« Odgovori #3 : 10 Srpanj, 2007, 09:58:01 »
Koliko sam ja pratio info leovince je odličan spuh i rade ih za svaki skuter posebno - znači spuh i grana, inox offcourse, ali eto cijena (najvjerojatnije znaš) oko 2200kn.

Imaš još kucelja i deaka - nekima je u redu, nekima nije pa neću bezveze raspravljat o njima... cijena oko 1000 kn, možda nešto iznad...

Ugl ja bih odabrao provjerenu kvalitetu, a to je definitivno leovince 4 road  ;D
Who's looking for punishment ??

Offline zicka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha x-max 250
Odg: x-max 250
« Odgovori #4 : 10 Srpanj, 2007, 12:46:01 »
i kolko dobim sa njim, namjeravam i malossi multivar stavljat pa me zanima taj komplet zajedno daje. Ubrzanje i sl

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: x-max 250
« Odgovori #5 : 10 Srpanj, 2007, 13:24:33 »
i kolko dobim sa njim, namjeravam i malossi multivar stavljat pa me zanima taj komplet zajedno daje. Ubrzanje i sl


multivar ce sam po sebi dati bolje međuubrzanje, krajnje ne daje nista

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: x-max 250
« Odgovori #6 : 10 Srpanj, 2007, 13:30:57 »
2 Punisher - malo si se sjbeo sto se tice cijene deaka, on je daleko vise od 1000kn, mislim da je geno i aco rekli oko 1800kn samo top. pa racunaj ako ces i granu  :happy6:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: x-max 250
« Odgovori #7 : 10 Srpanj, 2007, 13:43:38 »
da deak je 1700-1800kn bez grane, dok je kucelj mislim 1100-1200kn isto bez grane (to ce jandro najbolje znati)
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: x-max 250
« Odgovori #8 : 10 Srpanj, 2007, 17:13:28 »
Sorry, za*eb, vidio sam negdi za kucelj i mislio da je deak isto tu negdi... svejedno ne znam koji je onda bolji  :dontknow:
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: x-max 250
« Odgovori #9 : 10 Srpanj, 2007, 18:00:44 »
a lave ja bi se opet raspisa al san toliko puta pisa usporedbe tvornicki radjenih auspuha i home made pa mi se neda.. prolistaj malo tebe .. svako malo neko pita za 4t spulju!


...

uglavnom bez katalizatora dobis nesto snage ali mozes izgubit, a i dobit na krajnjoj... sve ti ovisi od skutera do skutera.. meni je skuter otvorilo i preporodilo... a kad san stavia leo vince 4 road jos san se vise iznenadia ... 15 km/h krajnje je dobia sta je prebolesno .. tj. 10 na pravcu a 15 nizbrdo :)

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline zicka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha x-max 250
Odg: x-max 250
« Odgovori #10 : 10 Srpanj, 2007, 18:16:06 »
zanima me za x-maxa 250 leovinci 4 road. Krajnja mi nije toliko bitna pošto mu je već sada skoro 150, više mi je da motor lakše diše i bolje ubrzava. Jer se dobije kaj na ubrzanju ili samo u krajnjoj!?!??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: x-max 250
« Odgovori #11 : 10 Srpanj, 2007, 19:44:47 »
zanima me za x-maxa 250 leovinci 4 road. Krajnja mi nije toliko bitna pošto mu je već sada skoro 150, više mi je da motor lakše diše i bolje ubrzava. Jer se dobije kaj na ubrzanju ili samo u krajnjoj!?!??
Tu je sad po meni dilema...

X-Max je sam po sebi najbrži skuter u klasi 250ccm skutera (najveća krajnja brzina) i to radi odlično napravljenog variomata.

Sa auspuhom ćeš dobiti snage, dakle krajnju i možda mrvu ubrzanja. Ja bi na tvom mjestu stavio samo spuh, pa jedino ako znaš koga da staviš multivar da vidiš razliku da znaš jeli isplativo ga uzeti ili ne...

Uglavnom spuh svakako  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline zicka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha x-max 250
Odg: x-max 250
« Odgovori #12 : 11 Srpanj, 2007, 09:10:04 »
možda i ima najveću brzinu u klasi 250 ali oni koji ga nisu vozili neznaju da nakon 130 ubrzava stvarno sporo tak da za tih "150" ti treba dionica od barem 2 km iliti kad dodješ do 130 treba ti još barem 10 sec da dodješ do nekih 145 koliko sam ga ja uspio stisnut (nisam imo gdje) . Zato sam misli stavit auspuh da bolje diše. Za prvu ruku čupam katalizator pa me zanima dali ga mogu kasnije vratit i dali će to oštetit auspuh.?!?

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: x-max 250
« Odgovori #13 : 11 Srpanj, 2007, 09:19:51 »
katalizator postaje neupotrebljiv kad ga izcupas!!!! a i to je dvosjekli mac mozda dobis na snazi i izgubis krajnju, mozda izgubi snagu nikad se nezna...

ako nemas 2 serijska auspuha ne drkeljaj ovog jer ako ikad budes tia prodat motor lakse ces ga prodat sa serijskim auspuhom. dosta ljudi ne zeli sportske auspuhe na skuteru
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline ICEE

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-max 250
« Odgovori #14 : 13 Srpanj, 2007, 00:37:35 »
znaš li  koliko  uopče dođe  orginalni  auspuh  za  max-a    rapitaj  se  u  yamahi  iznenadit  češ  se   i  mišljenaj  sam  da  če te  proči  volja  za  vađenjem  katalizatora.