Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dragster 50..  (Posjeta: 1684 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline swordfish

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
dragster 50..
« : 09 Srpanj, 2007, 13:55:32 »
evo nov sam na forumu, nadam se da nisam fulao temu... uglavnom, imam dragster 50 koji je u kvaru pa planiram kupiti kit da usput napravim generalku na njemu. zaletio sam se na nizbrdici i pukao mi je remen i uletio mi je nekako u variomat i unistio mi se navoj na radilici tako da nisam mogao variomat tako uhvatiti nego sam zabusio rupu u radilici i tako ga uhvatio. neznam kako bi to preciznije objasnio ali uglavnom radilica je isto za mijenjati. pokusao sam traziti po novinama ali nema vise nigdje reklama za kitove, bar ja nisam vidio. uglavnom treba mi pomoc nekoga koji se razumije u te kitove i pratece dijelove jer sam sto se tice scootera totalno ispao iz stosa. evo sta trazim: termo grupa od 70-80ccm, radilica, variomat, remen i ako jos sta treba nadodajte. uglavnom dajte mi neke smjernice sto se tice cijena i trgovine di bi to kupio. ne trazim nikakve racing djelove, nego da ide cca 100 po ravnom i da ima snage za dvoje odraslih uzbrdo. ako nesto nisam dovoljno pojasnio pitajte.  :hello:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: dragster 50..
« Odgovori #1 : 09 Srpanj, 2007, 15:20:35 »
http://scooter-center.com/catalog/default.php?cPath=4_18_194&PHPSESSID=23d853ef87e911738bf7e7ac6ac10bad

radilica(topova), novi lezajevi - 800kn
kit base - malossi, top - oko 1200kn
spuh - oko 1000kn leo ili arrow lako za naci kod nas
karb min 17,5 - polovni oko 200-250kn, novi oko 500kn
malosi multivar - 450kn
seriski remen - 150kn

naravno dalo  bi se i polovno nabaviti, pogotovo sto je to minarelli masina

pogledaj po ponudi i potraznji tu na forumu, ako vec nisi

od malossi djelova najjeftinije ces proci u piaggio ducanima

a za top zovi piccilo racing split 021/325-677
« Zadnja izmjena: 09 Srpanj, 2007, 15:24:50 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: dragster 50..
« Odgovori #2 : 09 Srpanj, 2007, 15:41:07 »
eto igor ti je sve reko bolje ne moze  ;D
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline swordfish

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: dragster 50..
« Odgovori #3 : 09 Srpanj, 2007, 17:08:27 »
stvarno si brz :notworthy: znaci radilica je samo 800 kuna?! ja sam mislio da ce to biti najskuplje.. ono top valjda znaci top performans ili..? :icon_scratch: to sve znaci ima dole kod vas u splitu? mislim da tu u rijeci nema niceg slicnog (nadam se da ce me neki fiuman ispraviti ali tesko..). takva neka zamjenska radilica je bolja od orginala? mislim radi tezeg klipa? kad se kupi komplet termo grupa je u unutra sve ili karike i brtve treba posebno uzimati?

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: dragster 50..
« Odgovori #4 : 09 Srpanj, 2007, 17:31:45 »
stvarno si brz :notworthy: znaci radilica je samo 800 kuna?! ja sam mislio da ce to biti najskuplje.. ono top valjda znaci top performans ili..? :icon_scratch: to sve znaci ima dole kod vas u splitu? mislim da tu u rijeci nema niceg slicnog (nadam se da ce me neki fiuman ispraviti ali tesko..). takva neka zamjenska radilica je bolja od orginala? mislim radi tezeg klipa? kad se kupi komplet termo grupa je u unutra sve ili karike i brtve treba posebno uzimati?

Ta radilica je bolja od orginala jer je kao neka tuning ali je proizvodjac Top Performance - slabiji od malossija, polinija, heba...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: dragster 50..
« Odgovori #5 : 09 Srpanj, 2007, 17:58:25 »
stvarno si brz :notworthy: znaci radilica je samo 800 kuna?! ja sam mislio da ce to biti najskuplje.. ono top valjda znaci top performans ili..? :icon_scratch: to sve znaci ima dole kod vas u splitu? mislim da tu u rijeci nema niceg slicnog (nadam se da ce me neki fiuman ispraviti ali tesko..). takva neka zamjenska radilica je bolja od orginala? mislim radi tezeg klipa? kad se kupi komplet termo grupa je u unutra sve ili karike i brtve treba posebno uzimati?
u kompletu su karike i brtve :icon_thumright:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: dragster 50..
« Odgovori #6 : 09 Srpanj, 2007, 19:56:25 »
mora biti u rijeci neka trgovina koja prodaje top performance, a i da nema zovi ove u split, narucis, uplatis oni ti posalju

a za malossi kao sto rekoh piaggio

btw... daleko sam ja od splita  :happy3:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: dragster 50..
« Odgovori #7 : 09 Srpanj, 2007, 20:16:39 »
ducan mali moto iz kastva probaj nazvat  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!