Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozdrav  (Posjeta: 3619 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mariuci

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Pozdrav
« : 26 Srpanj, 2006, 15:24:29 »
Nakon detaljnog iščitavanja hrpetine vrlo korisnih postova za buduće skuteraše u čiju kategoriju trenutno spadam, red bi bio da se i tu javim. Momentalno sam u potrazi za idelanim skuterom za prevoz ženskog čeljadeta (mene) na relaciji kuća-poso-kuća i tu i tamo možda koji kraći izlet uz teretno opterećenje u vidu mog dragog od 97 kg. Sline mi cure na maxi skutere i voljela bih da si mogu priuštiti jaču makinju, ali buđet je mali i moram razmišljati ekonomično. Za sada su u igri Kymko people 50 i Tgb Laser (koji mi je ipak malo pre ružan) ::) ali možda me pukne pa se odlučim i za nešto jače a to bi onda bio TGB Excelsior ili Phantom Ventura 125  :headbang:. Za ovog zadnjeg nigdje ne mogu naći zastupnika pa molim pomoć. Znam da sam negdje pročitala da se taj isti skuter prodaje i pod nekim drugim imenom ali nema šanse da to opet pronađem. Također bi me zanimalo da li mi je bolje uzeti sada skuter ili pričekati kraj sezone, 10. 11. mj. jer mi nije žurba sa kupnjom a voljela bih uštedjeti što je više moguće.
Eto, odmah sam vas zatrpala se tekstom, neka, bolje da se odmah naviknete na moju blagoglagoljivu prirodu  ;D

Pozdrav svima od buduća skuterašica Marijane

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pozdrav
« Odgovori #1 : 26 Srpanj, 2006, 16:13:05 »
bok  :hello:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Pozdrav
« Odgovori #2 : 26 Srpanj, 2006, 18:48:57 »
Bok od mene, Marijana, dobro nam dosla!  :icon_thumright:

Toplo se nadam da ce Ti ti silni moderatori odgovoriti na pitanja...  :glasses9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Pozdrav
« Odgovori #3 : 26 Srpanj, 2006, 21:48:29 »
Pa dobro nam došla buduća kolegice :headbang: :hello: :icon_tongue:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Pozdrav
« Odgovori #4 : 26 Srpanj, 2006, 23:13:03 »
Pričekaj jesen, tada budu popusti i do 20%.
Ako imaš položenu kategoriju bolje uzmi 125ccm, a izašao je i Piaggio Zip 100, dođe oko 9000 kuna.
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Pozdrav
« Odgovori #5 : 27 Srpanj, 2006, 04:58:43 »
Piaggio zip 100 kosta 10.000, ima firtakt masinu slabiju od većine cvaji 50 i ide najviše 80 km/h ... u dvoje 0.0  :laughing7:
Kad Ti se već svidja Kymco, ak imas A uzmu B&W 125 ili jos bolje 250...
nedavno su jos bili na extra popustu, po 19K i 23K... sad trebas cekat zimski popust ili drijesi kesu... Uostalom, za tu lovu, cca 21K  mozes dobit i vespu px, sto je u smislu održavanja, dugovječnosti i zastarijevanja best buy!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Pozdrav
« Odgovori #6 : 27 Srpanj, 2006, 08:44:15 »
Jedino što kod Zipa 100 nema kuburenja sa blokadom na tehničkom pregledu. Pa se curke pred tehnički ne moraju sekirati.  :icon_thumright:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline mariuci

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozdrav
« Odgovori #7 : 27 Srpanj, 2006, 10:50:26 »
Hvala vam svima na savjetima. Ne planiram potrošiti više od 15 000 kn to mi je plafon. Pogotovo jer nemam A kategoriju a mislim da bi mi bilo pametno da to odradim s obzirom da nikad nisam "za ozbiljno" vozila skuter. Điranje po kvartu ne računam. Pa onda još registracija...  Nakupi se tu troškova. Za Zipa sam čitala da je vrlo malih dimenzija, a s obzirom na mojih 179 cm, moram i na to pripaziti.  A i ne dolaze u obzir kotačići od 10 cola. Ma Phantom Ventura mi je definitivno favorit. Evo i jednog članka http://www.svijetskutera.com/index.php?f=17&a=443
Još da nađem gdje se to čudo može kupiti... 

Offline mariuci

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozdrav
« Odgovori #8 : 27 Srpanj, 2006, 10:57:44 »
A budale...  http://www.magnetix.hr/hr/ventura/ventura.htm
stvarno ne kužim kako ranije nisam vidjela ovu stranicu. Ali ne sliči mi baš na onaj Phantom sa testa...

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Pozdrav
« Odgovori #9 : 27 Srpanj, 2006, 12:13:29 »
Moj savjet...
Položi kategoriju i onda kupuj.
Znam dosta ljudi koji su bili lijeni za polagati, kupili 50ccm (pogotovo one od 15000 kuna pa nadalje), nakon toga uvidjeli da je život na motoru lijep i ugodan i da bi se moglo i malo dalje u vožnju.
I onda razočaranje. "Pa to je ipak slabo za  dulju vožnju jedne osobe a kamli u dvoje! A trebao sam polagat'! A već smo pljusnuli novce, a šta ćemo sad?", i da ne nabrajam.
Ovako lijepo položiš kategoriju, kupiš veću kubikažu i svijete evo naše Mariuci na dva kotača :icon_thumright: :icon_thumright:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pozdrav
« Odgovori #10 : 27 Srpanj, 2006, 13:02:25 »
Hvala vam svima na savjetima. Ne planiram potrošiti više od 15 000 kn to mi je plafon. Pogotovo jer nemam A kategoriju a mislim da bi mi bilo pametno da to odradim s obzirom da nikad nisam "za ozbiljno" vozila skuter. Điranje po kvartu ne računam. Pa onda još registracija...  Nakupi se tu troškova. Za Zipa sam čitala da je vrlo malih dimenzija, a s obzirom na mojih 179 cm, moram i na to pripaziti.  A i ne dolaze u obzir kotačići od 10 cola. Ma Phantom Ventura mi je definitivno favorit. Evo i jednog članka http://www.svijetskutera.com/index.php?f=17&a=443
Još da nađem gdje se to čudo može kupiti... 

za tebe je kao stvoren : http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=181&Itemid=39

navodno je sad na akciji za 12000kuna

puno bolji izbor od venture :

16cola kotaci, vodeno hladjenje, disko kocnice ispred i iza.. jaci motor, potrosnja 3 litre  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline mariuci

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozdrav
« Odgovori #11 : 27 Srpanj, 2006, 14:07:08 »
Hvala vam svima na savjetima. Ne planiram potrošiti više od 15 000 kn to mi je plafon. Pogotovo jer nemam A kategoriju a mislim da bi mi bilo pametno da to odradim s obzirom da nikad nisam "za ozbiljno" vozila skuter. Điranje po kvartu ne računam. Pa onda još registracija...  Nakupi se tu troškova. Za Zipa sam čitala da je vrlo malih dimenzija, a s obzirom na mojih 179 cm, moram i na to pripaziti.  A i ne dolaze u obzir kotačići od 10 cola. Ma Phantom Ventura mi je definitivno favorit. Evo i jednog članka http://www.svijetskutera.com/index.php?f=17&a=443
Još da nađem gdje se to čudo može kupiti... 

za tebe je kao stvoren : http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=181&Itemid=39

navodno je sad na akciji za 12000kuna

puno bolji izbor od venture :

16cola kotaci, vodeno hladjenje, disko kocnice ispred i iza.. jaci motor, potrosnja 3 litre  :icon_thumright:

Gledala sam ga i zakon mi je ali pamtim da je bio skuplji (oko 15-ice???). Misliš li da bi jos moga ić dole krajem sezone? I po forumima se priča da je Vito-prom, kod kojeg se može nabaviti taj skuter u Zagrebu, loš te da bi trebalo ići u Karlovac. A to mi se fakat ne da. Nije mi neka špica da za prvu vožnju na skuteru moram odvoziti auto-putem. A i svaki put na servis tamo ić..

Offline mariuci

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozdrav
« Odgovori #12 : 27 Srpanj, 2006, 14:14:46 »
Moj savjet...
Položi kategoriju i onda kupuj.
Znam dosta ljudi koji su bili lijeni za polagati, kupili 50ccm (pogotovo one od 15000 kuna pa nadalje), nakon toga uvidjeli da je život na motoru lijep i ugodan i da bi se moglo i malo dalje u vožnju.
I onda razočaranje. "Pa to je ipak slabo za  dulju vožnju jedne osobe a kamli u dvoje! A trebao sam polagat'! A već smo pljusnuli novce, a šta ćemo sad?", i da ne nabrajam.
Ovako lijepo položiš kategoriju, kupiš veću kubikažu i svijete evo naše Mariuci na dva kotača :icon_thumright: :icon_thumright:


Ma polažem A kategoriju makar i ne uzmem jači skuter! Nema zezancije s tim stvarima po Zagrebu, treba čovjek fakat biti siguran u vožnji da se može normalno voziti po onoj gužvi. Uostalom, vozačica sam auta već deset godina i malo mi je gada filing kad se nađem u prometu bez metalnog oklopa oko sebe. Nisam baš navikla na to

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Pozdrav
« Odgovori #13 : 27 Srpanj, 2006, 14:23:31 »
Malo više gledanja u retrovizore, malo više sa strane...sve to vremenom prijeđe u rutinu.
I onda u autu počneš osjećati klaustofobiju :help:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Pozdrav
« Odgovori #14 : 28 Srpanj, 2006, 01:16:26 »
12000 je za taj skut dobra cijena... uostalom, dok položiš A bit će jesen pa možda naletiš i na još bolje popuste...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: Pozdrav
« Odgovori #15 : 09 Kolovoz, 2006, 22:33:58 »
dobrodošla  :glasses2: :biker2: :sign188: :sign113: