Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Minarelli & "I tebe sam sit kafano" chat  (Posjeta: 469340 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1220 : 07 Veljača, 2010, 17:35:18 »
diste bre sabani
sabane jel ima ista od tvoje prodaje sr-a?
na cemu ste sada ostali :icon_biggrin:

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1221 : 07 Veljača, 2010, 17:36:00 »
...koji ce ti bog taj hodajuci komputer j#bote...idi bre pa se leci ...

           jel ima ko ideju kako izvuc selen van, j**** se al nece ic, morat cu ga zapaliti...pupo odsarafio sam onaj saras sta je kod selena i isti bog, nejde van isssss e.....
stakore jedan...
pofajcaj tu areu bengom i malo potpoali...pa ces vidit kako seleni izlaze.... :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline flomo

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: piaggio NRG POWER
  • Moja Kaciga: -nolan n62
  • MojSetup: -top tpr ,19karb,multivar itd.
  • MojSpuh: -yasuni c20
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1222 : 07 Veljača, 2010, 17:38:28 »
sabane jel ima ista od tvoje prodaje sr-a?
na cemu ste sada ostali :icon_biggrin:



nema nista ...prati projekt... :toothy9:
STA JA ZNAM DOBAR JE AL NESVIDA MI SE...

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1223 : 07 Veljača, 2010, 17:42:44 »
...koji ce ti bog taj hodajuci komputer j#bote...idi bre pa se leci ...

           jel ima ko ideju kako izvuc selen van, j**** se al nece ic, morat cu ga zapaliti...pupo odsarafio sam onaj saras sta je kod selena i isti bog, nejde van isssss e.....

koji selen ?

je onaj tamo dole od nosaca masine ili neki drugi ?

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1224 : 07 Veljača, 2010, 17:45:08 »
koji selen ?

je onaj tamo dole od nosaca masine ili neki drugi ?
...da taj dole selen sto je na rami od skutera i sta masina ide na njega ...potrosio se i treba ga zamijeniti u pm...

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1225 : 07 Veljača, 2010, 17:45:24 »
koji selen ?

je onaj tamo dole od nosaca masine ili neki drugi ?
doritos se gubi...ahahha  :icon_biggrin:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1226 : 07 Veljača, 2010, 17:46:30 »
...najjaci su mi ovi sta su majstori nad majstorima svi neke baje, a pitam ih kako selen rijesiti svi muk...bas su seljacine kakvih nema, al zbilja ...pojma o pojmu...

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1227 : 07 Veljača, 2010, 17:49:22 »
...da taj dole selen sto je na rami od skutera i sta masina ide na njega ...potrosio se i treba ga zamijeniti u pm...

i meni se razj#bo skroz taj selen...isto ga planiram zamjenit...al neznam di cu nabavit drugi...di si ti naso taj drugi ?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1228 : 07 Veljača, 2010, 17:50:34 »
...najjaci su mi ovi sta su majstori nad majstorima svi neke baje, a pitam ih kako selen rijesiti svi muk...bas su seljacine kakvih nema, al zbilja ...pojma o pojmu...

i to mi je hvala kaj sam ti reko kak da probas zvadit...ma idi bre u pm

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1229 : 07 Veljača, 2010, 17:53:09 »
i meni se razj#bo skroz taj selen...isto ga planiram zamjenit...al neznam di cu nabavit drugi...di si ti naso taj drugi ?
...ja ga mislim iscupati van i dat taj isti da mi se napravi al puno jaci i cvrsci i da ga ugradim...ili mozes novi naruciti u moto01 centar piaggio,aprilia,gilera,motoguzzi...al treba se cekati 4tjedana dok dodje pa cu ja radje ovak probat napraviti sam jos bolji od serijskog i siknut unutra jer je otiso u k i sve vibrira i baca u zavoj...

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1230 : 07 Veljača, 2010, 17:55:12 »
...ja ga mislim iscupati van i dat taj isti da mi se napravi al puno jaci i cvrsci i da ga ugradim...ili mozes novi naruciti u moto01 centar piaggio,aprilia,gilera,motoguzzi...al treba se cekati 4tjedana dok dodje pa cu ja radje ovak probat napraviti sam jos bolji od serijskog i siknut unutra jer je otiso u k i sve vibrira i baca u zavoj...

aha...e hvala ti...ajde ako bude valjo taj tvoj homemade javi pa da znam i ja sebi uradit da ne narucujem...moj se isto razvalio cjeli masina seta ko luda...

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1231 : 07 Veljača, 2010, 17:55:25 »
i to mi je hvala kaj sam ti reko kak da probas zvadit...ma idi bre u pm
...glupane zuti,ko je tebe spomenuo panglu jean!!!...ja sam jos i na MOTORI.HR forumu registriran i tam isto pitam i niko nis , sam nekaj kako kupi serijski i stavi, ja ih pitam kako staviti i niko nis...mex ne seri,ok...fakat ga seres u k**ra*...

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1232 : 07 Veljača, 2010, 17:59:53 »
i meni se razj#bo skroz taj selen...isto ga planiram zamjenit...al neznam di cu nabavit drugi...di si ti naso taj drugi ?

U servisu, di drugdje. Samo što ćeš morat čekat jedno 15-20 dana da stigne.

@Doritos  Nije uopće bitno kako ćeš ga izvaditi, možeš ga i izbušit, izrezat, zapalit. Jedino ćeš novi morat uprešat tako da ostane u komadu a možda će taj novi ići normalno unutra pošto je novi i nije razbijen. Uvijek ga možeš probat uprešat unutra sa škripcem il nečim sličnim. I nemoj se ljutit na druge, nije to običan selen a i možeš nabrojat na prste koliko ima area na forumu a možda čak nitko i nije mjenjao taj selen pa ti ni nemože reći točno kako se to radi. Svi otprilike ti mogu reći al ćeš sam morat saznat kako i što! Ajde sredi areu tako kad budem išao preko zg kući da probam malo :D

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1233 : 07 Veljača, 2010, 18:00:41 »
...glupane zuti,ko je tebe spomenuo panglu jean!!!...ja sam jos i na MOTORI.HR forumu registriran i tam isto pitam i niko nis , sam nekaj kako kupi serijski i stavi, ja ih pitam kako staviti i niko nis...mex ne seri,ok...fakat ga seres u k**ra*...

ma daj odi ledinu okapat seljačo jedna...

pa jesam ti reko kak se stavlja..jesi panglu ono...


a bokte bosnooooooooo

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1234 : 07 Veljača, 2010, 18:01:55 »
aha...e hvala ti...ajde ako bude valjo taj tvoj homemade javi pa da znam i ja sebi uradit da ne narucujem...moj se isto razvalio cjeli masina seta ko luda...
..onda sad zmijeni dok ti je skut raskopan jer kasnije ti se nece dati a skuter ti se moze raspasti dok se drajvas bokte...

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1235 : 07 Veljača, 2010, 18:05:36 »
..onda sad zmijeni dok ti je skut raskopan jer kasnije ti se nece dati a skuter ti se moze raspasti dok se drajvas bokte...

pa da ocu sada cu samo moram naci di cu to kupit...je znate koliko kosta on u servisu ?

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1236 : 07 Veljača, 2010, 18:08:24 »
U servisu, di drugdje. Samo što ćeš morat čekat jedno 15-20 dana da stigne.

@Doritos  Nije uopće bitno kako ćeš ga izvaditi, možeš ga i izbušit, izrezat, zapalit. Jedino ćeš novi morat uprešat tako da ostane u komadu a možda će taj novi ići normalno unutra pošto je novi i nije razbijen. Uvijek ga možeš probat uprešat unutra sa škripcem il nečim sličnim. I nemoj se ljutit na druge, nije to običan selen a i možeš nabrojat na prste koliko ima area na forumu a možda čak nitko i nije mjenjao taj selen pa ti ni nemože reći točno kako se to radi. Svi otprilike ti mogu reći al ćeš sam morat saznat kako i što! Ajde sredi areu tako kad budem išao preko zg kući da probam malo :D
imas prav pupo, malo sam puko jer sam zivcan i pokusavam i ne ide bas van...ma slozit cu ja to , nije bed ko i sve sto sam si sam...dog, kad slozim i kad ces preko zg kuci nadjemo se pa u birtiju malo i probas moje cudo hehe :)

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1237 : 07 Veljača, 2010, 18:11:12 »
grob

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1238 : 07 Veljača, 2010, 18:17:00 »
pa da ocu sada cu samo moram naci di cu to kupit...je znate koliko kosta on u servisu ?
...pitao sam kosta oko 230-250kn...4tjedana treba cekati, ak oces ja ti ga mogu naruciti al sam neznam dal treba odma dat kaparu...vidjet cu ak necu moc nis, kupit cu novi i dat da ga se pjaca i popuni skroz...pa ce butu bonbon...

   mex fala kaj si pomogo al tebe nisam uopce spomenuo, neznam zakej me teras u pm, da si mi to reko u facu isti cas bih ti glavu skinuo s ramena, nebih cekao ni 2,ili3 sekunde, ja nemam staru prema tome za ubuduce pripazi na taj jezik al ozb...prevec ga serex...

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Minarelli chat
« Odgovori #1239 : 07 Veljača, 2010, 18:21:12 »
...pitao sam kosta oko 230-250kn...4tjedana treba cekati, ak oces ja ti ga mogu naruciti al sam neznam dal treba odma dat kaparu...vidjet cu ak necu moc nis, kupit cu novi i dat da ga se pjaca i popuni skroz...pa ce butu bonbon...

   mex fala kaj si pomogo al tebe nisam uopce spomenuo, neznam zakej me teras u pm, da si mi to reko u facu isti cas bih ti glavu skinuo s ramena, nebih cekao ni 2,ili3 sekunde, ja nemam staru prema tome za ubuduce pripazi na taj jezik al ozb...prevec ga serex...

nisam sada bas neki pri novcima uzeo sam sad dosta djelova...

ali ako ti neuspijes napravit taj home made onda cu ti se ja javit da narucis meni...i nema nikake kapare neg ti ja odmah uplatim ako je on 250 kn ja ti uplatim 300 kn da imas i za pice i to e to...javit cu ti kad budem imo para...i ti meni javi ako ti nije problem ako uspijes sredit taj homemade...