Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zdravi SP180 --- modan za kvart  (Posjeta: 19453 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #20 : 27 Prosinac, 2009, 16:32:06 »
Zasto se bojis otvarane masine?      Ja mislim da svaki stariji 2t stroj treba otvoriti,neku laganu polu generalnu. Moj je imao 26ooo na satu,samo sto nisam znao kako je vozen jer je kupljen polovan. Pa sam ga rastavio,promjenio karike,dihtunge,ocistio kanale,provjerio lezajeve,i zaklopio. Sada imam bolji odaziv na gas,jacu kompresiju i sve naj. Dobro je razraden,oko 10 min zagrijavanja prije voznje i sve super. Tako barem znas na cemu si,zamjenis potrosne djelove i bok.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #21 : 27 Prosinac, 2009, 16:33:44 »
Btw svaka cast na odabiru,vidi se da si pazio. Svaki je runner lijep,a SP pogotovo. Bravo   :icon_thumright:   :hello:
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline I.D.I.O.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 298
  • Spol: Muški
  • e Kiza dobro je!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bELISCE
  • Moj Skuter: Yamaha R6 recesija edition
  • Moja Kaciga: I. Kiflica (25)
  • MojSetup: LOL, kit na R6!!! pa nije to SXV550
  • MojSpuh: ipak je Wings zakon
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #22 : 27 Prosinac, 2009, 17:05:15 »
joooooj kiza svaka cast cestitam sve najbolje jesi ga stavio pod bor kao poklon samom sebi????


daj nemoj ga modat nek bude original ko i 1L Coca-Cole
we are afraid  :icon_biggrin:

fakin hondoholichar!!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #23 : 27 Prosinac, 2009, 17:10:23 »
odličan sp, pravo zdravi. sad će bit šminkanja na najjače... a ne bi zvao ni dečke da počastiš sa kojom litrom kokakole.. ccc
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #24 : 27 Prosinac, 2009, 17:17:58 »
sp je gadan ko tnikče ...bokte kiza menjaš se..r6,serijala sp... uskoro žena djeca poso,kvalitetna ishrana i od pijače samo flaširana voda.sta ti je vedrane uozbilji se...daj STROAKAJ to  :glasses9:

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #25 : 27 Prosinac, 2009, 17:54:31 »
odličan sp, pravo zdravi. sad će bit šminkanja na najjače... a ne bi zvao ni dečke da počastiš sa kojom litrom kokakole.. ccc




nije nas zvo ni na turisanje r6ice a ne na nekog bezveznog SPa  ::)

aje volim kad se drugi vesele.. tak da sam onda i ja vesel.. i gledam i sviđa mi se zamrzivač

Offline runner_sp180

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 382
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: SP180
  • Moja Kaciga: Takachi
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: stock
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #26 : 27 Prosinac, 2009, 17:58:35 »
cekaj znaci tu je sve novo

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #27 : 27 Prosinac, 2009, 21:32:54 »
sp je ko nov, imao sam ga prilike vidit.... čak sam dobio i 25 deci original koka kole (naravno kiza je rekao konobaru: "na crticu" poslje ću platit da ne vide ovi teenageri koliko imam para) dok sam ga gledao i divio se kako zdravo radi... sretno s projektom  :headbang: :headbang: :headbang:

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #28 : 27 Prosinac, 2009, 21:33:05 »
idemo redom....

@rakija-nije od svena tj.209......kupljen je u dubravi od matije aleksića.....

@cok-lik se zove matija,a ne marko i frajer ima 30-ak godina i bilo mi ga je glupo pitat s čim se bavi,ono u tuđem sam kvartu još k tome DUBRAVA i konjščinska ulica ,briem neki šverc komerc!

@special - sp ima 13 500km....praktički je tek razrađen,nema boga da skidam ciliindar dolje do 20!!!napravit ću ful servis-mikro remen i pogonski remen,ulje u getribi,novi multivar i bijeli feder,prirubnica,redsponge,pixne u nosaču makine,komplet sajle gasa i uljne pumpe,antifriz,uk ulje,disk pločice i eventualno ako uočim da je nešto jo potrošeno....i stvarno sam se uvjerio kad ga tvornica sastavi nema tog majstora koji će ga tako složit jbte kad tvornička presa ubaci ležaj u stotinku u blok stvarno nema te fuš metode tipa grijanja-hlađenja-uvlakača-izvlakača koja će ga tako dobit,razumiješ?tak da će bit dok ide ide....

@vijekoslave - da napokon sam shvatio da čovjek sa 25 godina prestaje biti teenager,ljudi uživajte dok možete!

@gamy i bockey - prijatelji bit će neko šminkanje,čim mi skrbnici otputuju na neki produženi vikend,jel to kad bio problem?!


jebiga i ja sam tragao za modelom iz 2002-03 u mat-sivoj sa carbon dodacima i crvenim felgama jer stvarno po meni nema ljepšeg tvorničkog sp-a......bio je jedan prejeben u puli od mikelovog frenda waltera za 13 000kn sa manje od 10 000km u toj tvorničkoj boji sa svim naljepnicama,vizirom,neodrezanom tablicom,ali dok sam ja prodo svog ex crno-zlatnog zdravog sp-a,frajer se zakuco u auto i kolko sam čuo rama je dobila tak da ništa od toga,a i bio je stvarno jedan ok u Požegi sa 15 oookm i zx-om gore,lagano ogreban za 10 000kn,ali kad sam vidio da je mali blok napukao nisam htio ni pričat.....
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #29 : 27 Prosinac, 2009, 21:39:45 »
@ sp_180 - da da sve novo,sve novo  :laughing7:

@ lazo - crtica je zakon,kad dođeš s praznika očekujem red bull i naravno novo leto je i poruči frendovima iz razreda da trebaju platit godišnju vinjetu za prolaz kroz kvart ukoliko ne žele pobrat zvekete od mene,sr-drema,draleta,davida,dekya i ostalih.....budući da je recesija cijena će ostat ko i od prošle godine dakle 100kn mjesečno ili 1200kn godišnja ukoliko neko ima casha da plati odmah za cjelu godinu onda je cijena ravno soma!!!unaprijed hvala!
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #30 : 27 Prosinac, 2009, 21:51:09 »
aj ljudi smo dogovorit ćemo se... eo poslat ću ti severinu pa ga sexualno iskoristi i prosljedi dalje (on bi to volio)  :laughing3: pa se onda nadam da smo i to riješili  :icon_thumright:  :laughing7:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #31 : 27 Prosinac, 2009, 23:06:03 »
Aha sori,zabrijo sam. Ima jedan lik istog pa mi se ucinilo da je njegov  ;D isti isti pic pic
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline deky_vk

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 890
  • Spol: Muški
  • ma ko još stavlja multivar i 25-icu na sp-a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci-kvart
  • Moj Skuter: SP180
  • Moja Kaciga: pitanje dana kad idem po novu kacigu
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: stock
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #32 : 27 Prosinac, 2009, 23:27:00 »
a šta ja znam dobar je sp al ne sviđa mi se
EKIPA IZ KVARTA(štekanje,kvart,pomfrit)


da,da,da kad sam ja to znao :)

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #33 : 28 Prosinac, 2009, 00:05:58 »
idemo redom....

@rakija-nije od svena tj.209......kupljen je u dubravi od matije aleksića.....

@cok-lik se zove matija,a ne marko i frajer ima 30-ak godina i bilo mi ga je glupo pitat s čim se bavi,ono u tuđem sam kvartu još k tome DUBRAVA i konjščinska ulica ,briem neki šverc komerc!

@special - sp ima 13 500km....praktički je tek razrađen,nema boga da skidam ciliindar dolje do 20!!!napravit ću ful servis-mikro remen i pogonski remen,ulje u getribi,novi multivar i bijeli feder,prirubnica,redsponge,pixne u nosaču makine,komplet sajle gasa i uljne pumpe,antifriz,uk ulje,disk pločice i eventualno ako uočim da je nešto jo potrošeno....i stvarno sam se uvjerio kad ga tvornica sastavi nema tog majstora koji će ga tako složit jbte kad tvornička presa ubaci ležaj u stotinku u blok stvarno nema te fuš metode tipa grijanja-hlađenja-uvlakača-izvlakača koja će ga tako dobit,razumiješ?tak da će bit dok ide ide....

@vijekoslave - da napokon sam shvatio da čovjek sa 25 godina prestaje biti teenager,ljudi uživajte dok možete!

@gamy i bockey - prijatelji bit će neko šminkanje,čim mi skrbnici otputuju na neki produženi vikend,jel to kad bio problem?!


jebiga i ja sam tragao za modelom iz 2002-03 u mat-sivoj sa carbon dodacima i crvenim felgama jer stvarno po meni nema ljepšeg tvorničkog sp-a......bio je jedan prejeben u puli od mikelovog frenda waltera za 13 000kn sa manje od 10 000km u toj tvorničkoj boji sa svim naljepnicama,vizirom,neodrezanom tablicom,ali dok sam ja prodo svog ex crno-zlatnog zdravog sp-a,frajer se zakuco u auto i kolko sam čuo rama je dobila tak da ništa od toga,a i bio je stvarno jedan ok u Požegi sa 15 oookm i zx-om gore,lagano ogreban za 10 000kn,ali kad sam vidio da je mali blok napukao nisam htio ni pričat.....



Pitao sam zasto se bojis masine koja je otvarana,a dalje sam objasnio zasto sam ju ja otvarao,da vidis da je netko time htio napravit dobru stvar,i da time nista ne gubis. Za otvaranje tvoje masine nema potrebe jer ima dobre km, osim ako netko tu nije kemijao,pa uricu izbacio iz upotrebe. Ima i takvih.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #34 : 28 Prosinac, 2009, 00:21:27 »


Pitao sam zasto se bojis masine koja je otvarana,a dalje sam objasnio zasto sam ju ja otvarao,da vidis da je netko time htio napravit dobru stvar,i da time nista ne gubis. Za otvaranje tvoje masine nema potrebe jer ima dobre km, osim ako netko tu nije kemijao,pa uricu izbacio iz upotrebe. Ima i takvih.

pa ne boji se otvaranja masine bokte...vis da i kiza veli da je ejbeno dugo trazio original spa..to je prakticki nemoguca misija...

naci orginal amsina sa servisnom,plastike,vilice i sve orginal..to je jako tesko nac

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #35 : 28 Prosinac, 2009, 00:35:13 »
pa ne boji se otvaranja masine bokte...vis da i kiza veli da je ejbeno dugo trazio original spa..to je prakticki nemoguca misija...

naci orginal amsina sa servisnom,plastike,vilice i sve orginal..to je jako tesko nac
[/quote


Jasno mi je da je trazio ocuvan motor,ali ako je prijasnji vlasnik otvorio masinu,to nije nista lose. O tome sam ja pricao. Kuzis?  Btw necu vise o ovome jer me moderator upozorio na spamanje,ako hoces dodi na "carstvo za OFTPC" pa cemo rjesit. Pardon "efz".
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline ancoo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 280
  • Spol: Muški
  • Neslusan tude pi*darije
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Starigrad-Pa
  • Moj Skuter: strasna letjelica
  • Moja Kaciga: neko kinesko go
  • MojSetup: KÜBLER KBR 63mm malossi 282ccm
  • MojSpuh: garonja
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #36 : 28 Prosinac, 2009, 01:04:24 »
Najbolje je ispravnu masinu raskopati koja normalno radi ??? o ceme pricamo o ceme seremo alooooo

Ako po masini nije kopano bez otvaranja blokova min 40tkm niko je nemoze sastaviti ko tvornica :icon_thumright: prijatelj ima SP-a 01.god malo mu fali do 50tkm nikad rastavljani blokovi na 30tkm stavljen novi klip i cilindar :notworthy: samo dobra smjesa :headbang:
KÜBLER & Malossi 282ccm & PM tuning & Bitubo & Stage 6

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #37 : 28 Prosinac, 2009, 01:15:02 »
Najbolje je ispravnu masinu raskopati koja normalno radi ??? o ceme pricamo o ceme seremo alooooo

Ako po masini nije kopano bez otvaranja blokova min 40tkm niko je nemoze sastaviti ko tvornica :icon_thumright: prijatelj ima SP-a 01.god malo mu fali do 50tkm nikad rastavljani blokovi na 30tkm stavljen novi klip i cilindar :notworthy: samo dobra smjesa :headbang:



Moja je imala slabu kompresiju,zato sam je rastavio. Nitko nije spomenuo rastavljanje blokova iako kad se radi treba napravit sve kako spada pa si sljedecih 30,40 tkm siguran. Kada ti je frend mjenjao cilindar i klip? Je li mu od tada do sada nesto prdnulo?  Btw kvarimo temu,pa od sada sutim.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #38 : 28 Prosinac, 2009, 01:21:11 »
liku kak si dosadan aaaaaaaaaa

kizi svaka cast  :headbang: :headbang:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Zdravi SP180 --- modan za kvart
« Odgovori #39 : 28 Prosinac, 2009, 02:31:39 »
sorry, ali ne mogu se pomiriti da tvornica bas uvijek najbolje radi, ima ljudi koji ostavljaju bolji dojam, kao npr. 3alfa3 koji je pedantniji od tvornice...  ;D