Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: runner vx zamjena selena???  (Posjeta: 8213 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: runner vx zamjena selena???
« Odgovori #40 : 09 Siječanj, 2010, 03:16:31 »

i imam pitanje u vezi selena,piksi itd koje bi trebalo zamjenit...znaci zamjenio bi sve komplet pa me zanima sta sve treba...
neznam dali je isto ko da spu-u,ali mislim da nije pa neka netko napise sta sve treba...

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner vx zamjena selena???
« Odgovori #41 : 19 Siječanj, 2010, 13:24:27 »
i imam pitanje u vezi selena,piksi itd koje bi trebalo zamjenit...znaci zamjenio bi sve komplet pa me zanima sta sve treba...
neznam dali je isto ko da spu-u,ali mislim da nije pa neka netko napise sta sve treba...


Jedino što možeš je zamijeniti centralni selen ukoliko je popucao. Bitno je da s njime uzmeš nove dvije crne pikse koje idu u njega. Bez njih selen nemoras ni mijenjati.

Nosač motora nema plastične pikse kao SP180 ali treba samo pogledati u kakvom su stanju lezajevi, ako nemaju lufta vise manje bi trebali biti ok.

Seleni tj gumice na doljnjim prihvatima amortizera se znaju često istrositi ali pa onda amortizer zna malo stjati krivo ali tu nemozes nista napraviti osim nabaviti nove amortizere. Naravno to nije razlog za nabavku novih...samo kazem.

Mozes jos eventualno zamijeniti one dvije gumice sto se nalaze kod gornjeg prihvata amortizera na ramu. U slučaju da su ispucale ili se potrgale od starosti.