Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aerox 50 <-> aerox 100  (Posjeta: 4084 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #20 : 08 Prosinac, 2009, 19:01:39 »
pa ajmo ovako
da bi napravio legalan projekt od recimo aeroxa 100 2T preradit u neki aerox 4T!
veliku tablicu bi imao, al i u knjižici bi trebalo pisat onda 4T. to me jedino zanima.
znam za pajdaše mito i korupcija al me i normalan način zanima.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #21 : 08 Prosinac, 2009, 19:04:04 »
rox 200 hahah


Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #22 : 08 Prosinac, 2009, 19:04:50 »
rox 200 hahah


zašto ne? jeftinije neg nabrijavat 50ku.

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #23 : 08 Prosinac, 2009, 19:06:27 »
pa ajmo ovako
da bi napravio legalan projekt od recimo aeroxa 100 2T preradit u neki aerox 4T!
veliku tablicu bi imao, al i u knjižici bi trebalo pisat onda 4T. to me jedino zanima.
znam za pajdaše mito i korupcija al me i normalan način zanima.

hahaaaaaaaaaaaaaa... to sam cekal!!! ovaj dan! kad robi sjeda na roxa! sad se morem napiti pri kleti i vmreti... sve sam videl  :icon_thumright: bravo robi ;)
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #24 : 08 Prosinac, 2009, 19:08:39 »
za to ti treba atest, za prebacivanje na veliku tablu se ne smije povecat kubikaza, sve sto je ima homologaciju (spuh npr) se moze uvest.

tak sam ja skonto iz fatalitijeve teme.

Lol, pa šta će mu atest, velika tabla (koju stotka ima) i kamilica, nitko te neprovjerava, vaziš koliko hoćeš di hoćeš! Svi koji imalo stoje financijski bolje prelaze na veliku tablicu jer jednostavno, ovo ograničenje od 50km/h je postala prevelika bol u guzicu!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #25 : 08 Prosinac, 2009, 19:09:11 »
pa rox mi od davno najljepši po izgledu :laughing11:
a sad dosta spama! a to vrijedi i za našeg člana rakiju :angry7:

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #26 : 08 Prosinac, 2009, 19:11:27 »
Lol, pa šta će mu atest, velika tabla (koju stotka ima) i kamilica, nitko te neprovjerava, vaziš koliko hoćeš di hoćeš! Svi koji imalo stoje financijski bolje prelaze na veliku tablicu jer jednostavno, ovo ograničenje od 50km/h je postala prevelika bol u guzicu!

malo je sranje s vozackom... meni ovak pase kad imam B polozeno, pa mi vrijedi za moped, a kod nas se ne provjerava tolko jos brzina, zasad...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #27 : 08 Prosinac, 2009, 19:20:13 »
Lol, pa šta će mu atest, velika tabla (koju stotka ima) i kamilica, nitko te neprovjerava, vaziš koliko hoćeš di hoćeš! Svi koji imalo stoje financijski bolje prelaze na veliku tablicu jer jednostavno, ovo ograničenje od 50km/h je postala prevelika bol u guzicu!
pa ako hoce uvest u knjizicu sve sto je na skuteru, da hoce uvest u knjizicu 70ccm mora atest napravit.

nisam ja rekao da ce mu gledat samo sam mu odgovorio, i ja mislim iduce godine veliku tablu stavit jer je jednostavnije nego blokade, a tih 200-300kn vise i ne znace bas toliko puno godisnje.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #28 : 08 Prosinac, 2009, 19:23:15 »
Realno, tko bi pravio atest ako bi na stotku stavio naturpijanu sedamdesetku? A nebi te nitko ni provjeravao, jer zvog čega? Nit prelaziš kubikažu ni ništa! Porez uredno plaćaš i sve!

Polaganje A kategorije je jeftinije i to dosta neg da sam jednom platiš kaznu i vanredni tehnički za preko 50km/h

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #29 : 08 Prosinac, 2009, 19:25:44 »
Realno, tko bi pravio atest ako bi na stotku stavio naturpijanu sedamdesetku? A nebi te nitko ni provjeravao, jer zvog čega? Nit prelaziš kubikažu ni ništa! Porez uredno plaćaš i sve!

Polaganje A kategorije je jeftinije i to dosta neg da sam jednom platiš kaznu i vanredni tehnički za preko 50km/h

nema kazne kolko ja znam, samo vanredni tehnicki... a opet, 1500 kuna je malkice vise od vanrednog teh. al u pravu si... svejedno, nemam te novce za polaganje trenutno :P
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #30 : 08 Prosinac, 2009, 19:27:55 »
nema kazne kolko ja znam, samo vanredni tehnicki... a opet, 1500 kuna je malkice vise od vanrednog teh. al u pravu si... svejedno, nemam te novce za polaganje trenutno :P

Nije toliko samo vanredni tehnički, već ako te na tom vanrednom tehničkom uhvate da si van gradnica dopuštenog, tj. da ti skuter može preko 55km/h a pogotovo ako dođe do toga, pa se ustanovi da imaš 70 kubika, možeš prodat skuter...

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #31 : 08 Prosinac, 2009, 19:31:26 »
Nije toliko samo vanredni tehnički, već ako te na tom vanrednom tehničkom uhvate da si van gradnica dopuštenog, tj. da ti skuter može preko 55km/h a pogotovo ako dođe do toga, pa se ustanovi da imaš 70 kubika, možeš prodat skuter...

pa imam 50 al svejedno mi brzina prelazi 50... :/ mislim da je to sasvim glupo da je uopce postavljeno to ogranicenje kad svi skuteri prelaze 50 bez blokada...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #32 : 08 Prosinac, 2009, 19:39:59 »
zašto ne? jeftinije neg nabrijavat 50ku.

istina..da te luka ne preduhitri??

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #33 : 08 Prosinac, 2009, 19:47:14 »
istina..da te luka ne preduhitri??
ta ti je dobra :laughing1: :laughing1: :laughing1:
pitaš se zašto? nećemo u detalje i dublji offtopic

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #34 : 08 Prosinac, 2009, 19:50:57 »
ja sam imao malo drukciju viziju...
mislio sam na nekog minarelija 50 ubaciti od 100tke masinu ... i kako sam sad nabavio sra minareli razmisljam da skinem sve instalacije lc i masinu i samo uguram 100ccm masinu i opleti..... prodam kompl kiler crijeve i masinu i mislim da bi taman imao za drugu masinu...
ima jedna masina za 200 ojira na prodaju
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #35 : 08 Prosinac, 2009, 19:56:37 »
ma to za prebacit prometnu nije upče problem kod nas ja kada sam bio uzeo benelli pisalo je 4t a pošto je skuter bio odjavljen radio sam novu prometnu i knjižicu vozila,kada je gospođa počela pisat novu samo sam joj reko da  napiše višebojan na to je pristala odmah a onda sam joj reko to nije 4t to se neko zeznuo to je 2t skuter i gospođa je ljepo napisala 2t i riješeno

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #36 : 08 Prosinac, 2009, 20:18:01 »
Realno, tko bi pravio atest ako bi na stotku stavio naturpijanu sedamdesetku? A nebi te nitko ni provjeravao, jer zvog čega? Nit prelaziš kubikažu ni ništa! Porez uredno plaćaš i sve!

Polaganje A kategorije je jeftinije i to dosta neg da sam jednom platiš kaznu i vanredni tehnički za preko 50km/h
a covjece mi ne pricamo onda o istim stvarima.

ja sam govorio za ramu od 50ccm, da ides u papire sve nakitane djelove stavit.
ne da prebacis na ramu od 100.

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #37 : 08 Prosinac, 2009, 20:19:45 »
ma to za prebacit prometnu nije upče problem kod nas ja kada sam bio uzeo benelli pisalo je 4t a pošto je skuter bio odjavljen radio sam novu prometnu i knjižicu vozila,kada je gospođa počela pisat novu samo sam joj reko da  napiše višebojan na to je pristala odmah a onda sam joj reko to nije 4t to se neko zeznuo to je 2t skuter i gospođa je ljepo napisala 2t i riješeno

i meni pisalo 4t al bil sp 2t...pae tražila po katalogu dok sam rekel i stavila je 2t,jer kubikaža je bila 180 i ostala..

robi ovo za stavit na roksa 4t tie jebada...za atest trebaš imat račun di si kupil mašinu,račun od majstora koi tie to slagal plus atest i ta papirplogija..

a za stavit 50cc na velku tablu tj na 70 cc isto treba račun od termo grupe plus račun i izjava majstora i 1600 kn mislim dae bil atest...


ja sam mjenjal ramu,moral poništit staru da morem novu stavit i kucat brojeve dat,jebda da bolja nemre bit...od tih računa i izhava dućana pa od majstora pa onda pregled stare rame kod prometnog krim inspektora i cijelog motora dok sam sastavil i onda tek broj šasije dobil novi i dozvolu za ukucavanje..

procedure za popizdit..
« Zadnja izmjena: 08 Prosinac, 2009, 20:22:25 stefek »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #38 : 08 Prosinac, 2009, 20:23:23 »
a o tome ću se sad manje brinut
treba nać neku ofucanu ali ravnu ramu od aeroxa za testove
samo da se može vidjet koji su radovi potrebni.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: aerox 50 <-> aerox 100
« Odgovori #39 : 08 Prosinac, 2009, 20:24:30 »
dopizdilo 2t ili?
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)