Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: RunnerSukosan - SR172R  (Posjeta: 473591 )

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1160 : 29 Ožujak, 2011, 23:52:27 »
Cok svaka cast nimi zao sta sam procita 50 strana  :notworthy:
Ne brže od života!!

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1161 : 30 Ožujak, 2011, 10:54:25 »
Taj tvoj bivsi vxr sam ja vidio nakon šta si ga prodao ( pred cca 2 godine ) u trnavi rasturen do bola. Neznam u kakvoj je sad stanju,ali onda je bio na dobrom putu da nebi lampaš na njega naslonio.

Eh da, od R6 sat laže pri 160  za 16km/h, znači pokazuje 176km/h. Od R1 sumnjam da je nešto točniji pa eto za usporedbu radi ( R6ica je 2002g). 7 sec do 100 je jebeno vrijeme ubrzanja za skuter .



Tadasnji vlasnik ga je razbio par tjedana nakon sto ga je kupio i od tad je stajao do sad nedavno. Imam sliku od sudara negdje ..

Neka je i 140 isao u krajnjoj, bez polini primara nije lose. Mislim da bi s njime jos nesto sitno dobio a isto i sa malossi glavom da je tada postojala.


Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1162 : 30 Ožujak, 2011, 13:42:38 »
nemoguce da sa duzom getribom ide samo 145 jer je moj vxr kojeg je isto sven slagao a zna sven o kojem je vxr-u rijec jer sam ga kupio od hinjavca i niko nezna valjda osim svena sta je radjeno po tom motoru osim sta je imao komplet prijenos slozen i serdarevica a po pricama je imao serijsku getribu ja naravno to nisam iso provjeravat iso je 145gps ja ga natjero preko nekoliko puta na autoputu...on je imao samnom od 0 do pravih 100 oko 8-8.5s isto isprobano sa par auti koji imaju tvornicki takvo ubrzanje

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1163 : 30 Ožujak, 2011, 14:42:15 »
nemoguce da sa duzom getribom ide samo 145 jer je moj vxr kojeg je isto sven slagao a zna sven o kojem je vxr-u rijec jer sam ga kupio od hinjavca i niko nezna valjda osim svena sta je radjeno po tom motoru osim sta je imao komplet prijenos slozen i serdarevica a po pricama je imao serijsku getribu ja naravno to nisam iso provjeravat iso je 145gps ja ga natjero preko nekoliko puta na autoputu...on je imao samnom od 0 do pravih 100 oko 8-8.5s isto isprobano sa par auti koji imaju tvornicki takvo ubrzanje


A dobro sad, nije ni bitno jel ide 130-145...kad tu brzinu tak i tako navlači. Bitnije je ipak do 100 kak ide zbog pretjecanja, ipak je to scoot pa se podrazumijeva gradska vožnja više.8s do 100 je super rezultat  :icon_thumright:
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1164 : 30 Ožujak, 2011, 15:01:01 »

A dobro sad, nije ni bitno jel ide 130-145...kad tu brzinu tak i tako navlači. Bitnije je ipak do 100 kak ide zbog pretjecanja, ipak je to scoot pa se podrazumijeva gradska vožnja više.8s do 100 je super rezultat  :icon_thumright:

istina....do 120 je doslovno preskako aute na cesti a dalje je vec lagano nabiranje i to je i vise nego dosta za po gradu ili neku otvorenu staru cestu...

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1165 : 30 Ožujak, 2011, 19:38:16 »
nemoguce da sa duzom getribom ide samo 145 jer je moj vxr kojeg je isto sven slagao a zna sven o kojem je vxr-u rijec jer sam ga kupio od hinjavca i niko nezna valjda osim svena sta je radjeno po tom motoru osim sta je imao komplet prijenos slozen i serdarevica a po pricama je imao serijsku getribu ja naravno to nisam iso provjeravat iso je 145gps ja ga natjero preko nekoliko puta na autoputu...on je imao samnom od 0 do pravih 100 oko 8-8.5s isto isprobano sa par auti koji imaju tvornicki takvo ubrzanje

Ja svog nisam mjerio po gps-u jer ga nisam imao na raspolaganju. Ako hoces donekle saznati nađi runnera koji ima stare satove i koji ide za cca debljinu kazaljke preko 160kmh na satu i izmjeri koliko je to po GPS-u. Sve ove usporedbe sa R1 su glupe jer to nije orjentir. Onda nabavi polini primar pa probaj jos s njim hihihi

Nemam ti drugo sto za reci..Ja sam tada imao 63-5kg i mali vizir.

S tim da je taj moj motor bio napravljen tako da je najbolje isao od svojih 50-140 po satu.

Sto se tice motora od Hinjavca tj tvoj...to je jedini vxr kojeg sam slagao osim svog da sam bio zadovoljan kako je slozen ( Doduse malo tko je dosao sa takvim zeljama da to zeli ali ) stvarno je motor sa njegovih 100+kg isao vrlo vrlo dobro.


Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1166 : 30 Ožujak, 2011, 19:54:52 »
Ja svog nisam mjerio po gps-u jer ga nisam imao na raspolaganju. Ako hoces donekle saznati nađi runnera koji ima stare satove i koji ide za cca debljinu kazaljke preko 160kmh na satu i izmjeri koliko je to po GPS-u. Sve ove usporedbe sa R1 su glupe jer to nije orjentir. Onda nabavi polini primar pa probaj jos s njim hihihi

Nemam ti drugo sto za reci..Ja sam tada imao 63-5kg i mali vizir.

S tim da je taj moj motor bio napravljen tako da je najbolje isao od svojih 50-140 po satu.

Sto se tice motora od Hinjavca tj tvoj...to je jedini vxr kojeg sam slagao osim svog da sam bio zadovoljan kako je slozen ( Doduse malo tko je dosao sa takvim zeljama da to zeli ali ) stvarno je motor sa njegovih 100+kg isao vrlo vrlo dobro.



e pa moj je isao po tim starim satovima skoro 170 jer su oni bili gore kad sam ga uzeo od hinjavca i kasnije sam stavio satove od 2003 godine koji su kakti najtocniji i po njima je iso 150 i na kraju sam uzeo gps i sa velikim vizirom skroz spusten na autoputu sam ga uspio dobit 145 sa malim vizirom 140 u istim uvjetima....sve u svemu savrseno slozen vxr sta se tice performansi

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1167 : 30 Ožujak, 2011, 20:22:33 »
E...ajde fak sa vasim vxrom, odite kod fica u temu  :redface:

navodno neki kucelj moto dolazi soon  :dontknow:


Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1168 : 30 Ožujak, 2011, 21:03:19 »
sve se nema,  a BB mi se vrti na 10t  ::)
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1169 : 30 Ožujak, 2011, 21:06:43 »
naravno da se nema...moj na 10.5t pa se ne zalim...dobro je to za serijsku radilicu od 30000km....u fazi testiranja je....xD

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1170 : 30 Ožujak, 2011, 21:10:11 »
e pa moj je isao po tim starim satovima skoro 170 jer su oni bili gore kad sam ga uzeo od hinjavca i kasnije sam stavio satove od 2003 godine koji su kakti najtocniji i po njima je iso 150 i na kraju sam uzeo gps i sa velikim vizirom skroz spusten na autoputu sam ga uspio dobit 145 sa malim vizirom 140 u istim uvjetima....sve u svemu savrseno slozen vxr sta se tice performansi

lahka mu zemljica sad... ostala mi je ta masina u dobrom sjecanju... ak ne uzmemo u obzir raspadanje hahaha


ugl cok sve mi se vise i vise sviđa sr ;D ;D ;D ;D
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1171 : 30 Ožujak, 2011, 21:17:28 »
kad udje bar u klasu 10 onda tek moze sa ponosom izac na cestu...do tad turpija i rašpica za nokte RULES.....xD

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1172 : 30 Ožujak, 2011, 21:20:36 »
naravno da se nema...moj na 10.5t pa se ne zalim...dobro je to za serijsku radilicu od 30000km....u fazi testiranja je....xD
moja je nesto vise  ::) ak je izdrzala test od 2000km sa kuceljom izdrzat ce jos i ovo...valjda, imam rezervu :D

lahka mu zemljica sad... ostala mi je ta masina u dobrom sjecanju... ak ne uzmemo u obzir raspadanje hahaha


ugl cok sve mi se vise i vise sviđa sr ;D ;D ;D ;D
po cem si to zakljucio?

vi znate da je to i dalje 150ccm?  :dontknow:




ma farovi ce i bit dolje, kupim jos slikove i na stazu, vezice drze masku i do jaja
« Zadnja izmjena: 30 Ožujak, 2011, 21:28:00 CoK »
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline mara_046

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner 180,runner 50,kawasaki zx 10r
  • MojSetup: seriski
  • MojSpuh: seriski sa 34mm granom
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1173 : 30 Ožujak, 2011, 21:33:50 »


S tim da vxr300

S

sven ovo 300 sa kublerom? ili sta?

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1174 : 31 Ožujak, 2011, 00:25:41 »
sven ovo 300 sa kublerom? ili sta?

da, i svi pripadajučim tjuninzima iz malosi/polini paketa

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1175 : 31 Ožujak, 2011, 10:06:54 »
srka ti sad izgleda ko da si orao s njom :laughing7:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1176 : 31 Ožujak, 2011, 10:08:08 »
moja je nesto vise  ::) ak je izdrzala test od 2000km sa kuceljom izdrzat ce jos i ovo...valjda, imam rezervu :D
po cem si to zakljucio?

vi znate da je to i dalje 150ccm?  :dontknow:

 

pa ono pocelo polako kucelj ovo ono... pitanje je dana kad ce neki 172 past i tako to....  ;D ;D
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1177 : 31 Ožujak, 2011, 19:53:07 »
ne znam, prije je isao sa kuceljom 130, sad ide sa serijskim 125...hoce li nagurat do 140 sa kuceljom?  :dontknow:

ubrzanje ispod 10 sec cu zaboravit jer sam zadovoljan kako ide ovako, rado cu probati sa nekim usporedno :D

izginit cu sa tog skutera  :sad1:



Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1178 : 31 Ožujak, 2011, 19:59:36 »
izginit cu sa tog skutera  :sad1:

To sigurno kad ti vidim prednji disk :icon_biggrin:
A jos bi na stazu :nono:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr(BB)r by: Cok
« Odgovori #1179 : 31 Ožujak, 2011, 20:32:07 »
sta ne valja sa prvim diskom?  :dontknow:

koci bolje od runnera sa 220 diskom  :redface:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!