Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: karb vxr???  (Posjeta: 1739 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
karb vxr???
« : 01 Prosinac, 2009, 20:33:01 »
koja je ovo serija karba i dali to valja ista?stavio bi ga na vx-a posto radim swap na 200...dali da stavim taj ili ostavim ovaj svoj serijski od vx-a???
« Zadnja izmjena: 01 Prosinac, 2009, 20:38:48 sven_vx »

Offline X-Spirit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 384
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Hostel Sunce
  • Mjesto: Slav.Brod
  • Moj Skuter: VX125 2k2
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: karb vxr???
« Odgovori #1 : 01 Prosinac, 2009, 21:06:47 »
to ti je Keihin CVEK-30, ugraduje se na novi VX/VXR, nisam imao priliku rukovati s njim, ali svi kazu da je karb los, e sad ovisi sta imas na svom motoru, ako imas Walbro, mozes slobodno ostaviti, ja ga ima kod sebe i sljaka dan danas...

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: karb vxr???
« Odgovori #2 : 01 Prosinac, 2009, 21:08:09 »
to ti je Keihin CVEK-30, ugraduje se na novi VX/VXR, nisam imao priliku rukovati s njim, ali svi kazu da je karb los, e sad ovisi sta imas na svom motoru, ako imas Walbro, mozes slobodno ostaviti, ja ga ima kod sebe i sljaka dan danas...
nemam walbro...imam onaj sa plasticnim poklopcem...

Offline X-Spirit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 384
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Hostel Sunce
  • Mjesto: Slav.Brod
  • Moj Skuter: VX125 2k2
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: karb vxr???
« Odgovori #3 : 01 Prosinac, 2009, 21:11:36 »
znaci imas isti karb ko ovaj sa slike, stoga nemas ga potrebe mijenjat, jer po papirima VX ima vecu diznu nego VXR kad je u pitanju Keihin karb dok je sa Walbrom obrnuto...

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: karb vxr???
« Odgovori #4 : 01 Prosinac, 2009, 21:15:30 »
znaci imas isti karb ko ovaj sa slike, stoga nemas ga potrebe mijenjat, jer po papirima VX ima vecu diznu nego VXR kad je u pitanju Keihin karb dok je sa Walbrom obrnuto...
ok...hvala to me samo zanimalo...ali vjerovatno cu odustati od tih svih dijelova jer su u jako losem stanju...sve je bilo lijepo po pricama,ali kada sam vidio slike katastrofa... :angry7:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: karb vxr???
« Odgovori #5 : 03 Prosinac, 2009, 20:05:01 »
imam ti ja jedan walbro,javi se na PM