Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc Hitna ili Hitna Pomoc  (Posjeta: 822 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pojma_nemam

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSpuh: imam
Pomoc Hitna ili Hitna Pomoc
« : 14 Studeni, 2009, 14:11:43 »
imam Apriliu sr dtech...kad sam ga dobio motor je isao super da bi nakon par dana doslo do problema...nece da upali...prvo sto su mi rekli prljavi injektori stavi onu tabletu...i tako ja to stavim i on odma upali i ide ko lud...nakon par dana opet isto...istina nisam ga vozio puno a valjda treba da izbaci tu prljavstinu...i sad nece nikako...vergla ko da je nov ali upaliti nece...molim sugestije

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc Hitna ili Hitna Pomoc
« Odgovori #1 : 14 Studeni, 2009, 14:20:05 »
stavi novu svječicu za početak ona na ditechu jako kratko doživi..
injektor se čisti ručno a ne tabletama, te tablete su za 50 litara benzina možda ti se od toga baš poštopalo..

Offline pojma_nemam

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSpuh: imam
Odg: Pomoc Hitna ili Hitna Pomoc
« Odgovori #2 : 14 Studeni, 2009, 14:22:11 »
svjecica orginal NGK ako se ne varam skoro 100 kn za njega...a te tablete su i za 5 litara :)
maloprije sam skinuo svjecicu bila je od benza ja mislim i dosta crna...ali mislim da tu nije problem

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: Pomoc Hitna ili Hitna Pomoc
« Odgovori #3 : 14 Studeni, 2009, 15:13:10 »
ako ti previse zalije svjecicu to je i meni bio problem u poscetku malo dok se komp nije ustelo jednostavno istekas injektor onaj dek sta dolazi na njega i kad osjetis da ce upalit ustekas ga i tako par puta dok se ne utela a komp resetiraj pa prvo to probaj a komp (ecu) ces resetirat tako da drzis kocnicu i okrenes kljuc das kontakt i drzis negdje 5 sekundi brojis u sebi 1 2 3 4 5 6 i tako 5 / 6 puta i onda nakon toga zadnjeg puta ne ugasis pa das kontakt nego ostavis nakon 5 / 6 puta jel ako napravis da okrenes kljuc i izbrojis 1 2 3 4 5 6 vratis i das kontakt bez icega bez kocnice i tog brojanja nisi nista napravio opet ispocetka lagano da ne moze biti lakse mislim da sam ti objasnio dobro i da ces svatiti u cemu je problem  :icon_thumright: sretno jel znam kako ti je ni meni nitko nije gtio obasniti pa sam sam kemijo svakak i pito i trazio po webu ma ugl. nikad ne nades sta trazis nego kad naletis tako da jos jednom sretno e da i sipaj u njega onog omv careru ako je moguce ili omv 100 i neces imati problema sa paljenjem ni stopanjem injektora  :headbang: :icon_thumright: :notworthy:

Offline pojma_nemam

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSpuh: imam
Odg: Pomoc Hitna ili Hitna Pomoc
« Odgovori #4 : 14 Studeni, 2009, 17:11:26 »
ako ti previse zalije svjecicu to je i meni bio problem u poscetku malo dok se komp nije ustelo jednostavno istekas injektor onaj dek sta dolazi na njega i kad osjetis da ce upalit ustekas ga i tako par puta dok se ne utela a komp resetiraj pa prvo to probaj a komp (ecu) ces resetirat tako da drzis kocnicu i okrenes kljuc das kontakt i drzis negdje 5 sekundi brojis u sebi 1 2 3 4 5 6 i tako 5 / 6 puta i onda nakon toga zadnjeg puta ne ugasis pa das kontakt nego ostavis nakon 5 / 6 puta jel ako napravis da okrenes kljuc i izbrojis 1 2 3 4 5 6 vratis i das kontakt bez icega bez kocnice i tog brojanja nisi nista napravio opet ispocetka lagano da ne moze biti lakse mislim da sam ti objasnio dobro i da ces svatiti u cemu je problem  :icon_thumright: sretno jel znam kako ti je ni meni nitko nije gtio obasniti pa sam sam kemijo svakak i pito i trazio po webu ma ugl. nikad ne nades sta trazis nego kad naletis tako da jos jednom sretno e da i sipaj u njega onog omv careru ako je moguce ili omv 100 i neces imati problema sa paljenjem ni stopanjem injektora  :headbang: :icon_thumright: :notworthy:

imas neku sliku kako to izgleda...jer da budem iskren pojma nemam o tome ali nisam nesposoban,,,tj gdje je to sto se isteka sa injektora i kako izgleda