Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nove cajke  (Posjeta: 42042 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: nove cajke
« Odgovori #20 : 19 Listopad, 2009, 14:50:58 »
daj shvati da temu o cajkama na ovom forumu nesmijes otvorit jer ce bit svade...najjaci su mi oni kad dopale za izjavama to je sve za seljake,face je samo za sminkere,pravi ljudi slusaju rock itd...dajte molim vas...za 5 godina max u svakom ce se bircu pustat cajke...svi koji slusaju cajke ce pljuvat po drugima koji ih ne slusaju,a oni koji ih ne slusaju ce pljuvat po onima koji ih slusaju i tak ce uvijek bit...kao sto vecina govori cajke nisu vise sta su bile,tamburice itd...pod sta ih i vecina smatra...

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: nove cajke
« Odgovori #21 : 19 Listopad, 2009, 14:59:38 »
Romana-metar od mene
MITAR MIRIC - Svi svi    :headbang: :headbang:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: nove cajke
« Odgovori #22 : 19 Listopad, 2009, 15:34:55 »
Do nekog 8razreda ja nisam slusao susjede nase  :) ali kad sam poceo izlazit pa klubovima,nema bolje zabave nego na nekim cajkama ili necim slicnim,i ja sam bio od onih daj bjezi ovo ono,sad je to potpuno suprotna stvar,nema onog ko nije barem po skrivecki pustio neku "domacu" i ostao hladne glave  :)

Hule - Ne budi kockar
Fedja - 100%

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: nove cajke
« Odgovori #23 : 19 Listopad, 2009, 16:09:00 »
sinan sakic-minut dva
dara bubamara-mami mami  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: nove cajke
« Odgovori #24 : 19 Listopad, 2009, 18:11:26 »
svaka prepucavanja i svaki primitivan komenta bi trebao malo bannom popratit pa da vis kak ce se svi odgojit nabrzaka!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nove cajke
« Odgovori #25 : 19 Listopad, 2009, 19:29:27 »
po celome svetu vozit cu te njima belim kumovima..joj kume čelave ti gume hahahahahha


sven kad si u boi ahhahah ja bio petak i subotu..

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: nove cajke
« Odgovori #26 : 19 Listopad, 2009, 19:34:40 »
po celome svetu vozit cu te njima belim kumovima..joj kume čelave ti gume hahahahahha


sven kad si u boi ahhahah ja bio petak i subotu..
neidem vise nes pretjerano tamo... :icon_biggrin:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: nove cajke
« Odgovori #27 : 19 Listopad, 2009, 21:56:51 »
evo malo da se nadovežem na temu...

inače ja osobno slušam skoro sve osim metala i techno, jednostavno metal i techno mi nekako ne leže i tak...
inače neznam u čemu je problem ako neko sluša cajke, neko tamburice, neko šargijice, neko metal, neko rap,???
neznam zašto ljudi na ove što slušaju "cajke" gledaju kao na seljake i pijanice, ove što techno slušaju smatraju drogerima, ove što rap slušaju nekim ološima i nasilnicima, matalce sotonama itd....

neznam ja osobno ljude ne gledam po tome šta slušaju, svatko ima svoj ukus i svoj izbor i uživa u svojoj vrsti glazbe, ja to cijenim i poštujem...
mislim da je se preglupo i djetinjasto oko toga prepirati i raspravljati... to su sve stvari osobnog ukusa, nekome se nešto sviđa... npr netko voli bmw, netko ferrari, netko bentley, netko subaru, netko nešta....

neznam, većina tzv "cajke" tj. narodnjake ili narodnu muziku ne želi slušati zbog toga što je većina ajmo reći najboljih narodnih izvođača/ica srpskog porijekla, mislim po meni je to malo glupo, jer nisu ti pjevači izazvali taj "nesretni" rat, jednostavno to je tako valjda moralo biti i bilo je, nikada se neponovilo... mislim gledajući tako sada cijela europa nebi trebala koristiti ništa sa oznakom "germany" zbog recimo hitlera i švaba.... GLUPOST...

sorry ako se neko ne slaže, ali to je moje osobno mišljenje....
a vi slušajte šta želite i šta vas najviše ispunjava i veseli i boli vas šta drugi misle o tome jar svaka normalna osoba treba imati razumjevanja prema tuđim ukusima...
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline domagoy 46

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1200
  • Spol: Muški
  • 46:))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ..
  • Moj Skuter: aerox i vxr
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: due plus : i serijala
  • MojSpuh: Yasuni c16,i yoshimura
Odg: nove cajke
« Odgovori #28 : 19 Listopad, 2009, 22:07:04 »
evo malo da se nadovežem na temu...

inače ja osobno slušam skoro sve osim metala i techno, jednostavno metal i techno mi nekako ne leže i tak...
inače neznam u čemu je problem ako neko sluša cajke, neko tamburice, neko šargijice, neko metal, neko rap,???
neznam zašto ljudi na ove što slušaju "cajke" gledaju kao na seljake i pijanice, ove što techno slušaju smatraju drogerima, ove što rap slušaju nekim ološima i nasilnicima, matalce sotonama itd....

neznam ja osobno ljude ne gledam po tome šta slušaju, svatko ima svoj ukus i svoj izbor i uživa u svojoj vrsti glazbe, ja to cijenim i poštujem...
mislim da je se preglupo i djetinjasto oko toga prepirati i raspravljati... to su sve stvari osobnog ukusa, nekome se nešto sviđa... npr netko voli bmw, netko ferrari, netko bentley, netko subaru, netko nešta....

neznam, većina tzv "cajke" tj. narodnjake ili narodnu muziku ne želi slušati zbog toga što je većina ajmo reći najboljih narodnih izvođača/ica srpskog porijekla, mislim po meni je to malo glupo, jer nisu ti pjevači izazvali taj "nesretni" rat, jednostavno to je tako valjda moralo biti i bilo je, nikada se neponovilo... mislim gledajući tako sada cijela europa nebi trebala koristiti ništa sa oznakom "germany" zbog recimo hitlera i švaba.... GLUPOST...

sorry ako se neko ne slaže, ali to je moje osobno mišljenje....
a vi slušajte šta želite i šta vas najviše ispunjava i veseli i boli vas šta drugi misle o tome jar svaka normalna osoba treba imati razumjevanja prema tuđim ukusima...






slažem se s tobom  :icon_thumright:
Nisam za VEZE
Nisam za VIĐANJA
Neznam ZA ŠTA SAM
Je mi dobro boli me glava!

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: nove cajke
« Odgovori #29 : 19 Listopad, 2009, 23:36:51 »
po celome svetu vozit cu te njima belim kumovima..joj kume čelave ti gume hahahahahha


sven kad si u boi ahhahah ja bio petak i subotu..
Ja sam bio i petak i subotu :D

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: nove cajke
« Odgovori #30 : 19 Listopad, 2009, 23:38:12 »
Ja sam bio i petak i subotu :D
to je za mene stara hiza... :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: nove cajke
« Odgovori #31 : 19 Listopad, 2009, 23:41:35 »
Tamo izlazim vec tri godine skoro svaki vikend :D

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4109
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: nove cajke
« Odgovori #32 : 20 Listopad, 2009, 00:10:33 »

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: nove cajke
« Odgovori #33 : 20 Listopad, 2009, 03:08:34 »
slusam sve vrste glazbe ali doslovno. slusao cajke narodne il kak vec nekih godinu dana,i ok sve to stoji da se najbolje napijes uz to,taj dio potpisujem ali na takva mjesta nebi u zivotu vise izaso jer SAMO na toj glazbi bude najvise tuca,pucanja izbodenih itd.

PS svako nek slusa sta mu uhu odgovara :)
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: nove cajke
« Odgovori #34 : 20 Listopad, 2009, 04:16:25 »
slusam sve vrste glazbe ali doslovno. slusao cajke narodne il kak vec nekih godinu dana,i ok sve to stoji da se najbolje napijes uz to,taj dio potpisujem ali na takva mjesta nebi u zivotu vise izaso jer SAMO na toj glazbi bude najvise tuca,pucanja izbodenih itd.

PS svako nek slusa sta mu uhu odgovara :)
moj coek ,,ja bas zato zadnjih nekoliko mjeseci uopce neidem do grada ,,dobro zbog tog je kriv i poso umor i tako.isao sam na cajke s ekipom skojom sam izlazio ..nesvidja se to meni svaki drugi fraer koji ulazi prsi se tamo okolo gura ko da je tenje osvojio,a u djepu nosi 6 i dvajst kuna.svi neki mafijasi ludi pogledi nadrkani .jebeni lopatari nadrkani a kod kcue tata i mama govore ,,cajke izbjegavam i izbjegavat cu..kao glazba mi nesmeta cak i imam neke cajke na kompu dobro to su vise narodne bosanske a ne cajke...nepase mi drustvo i to je to isto kao kod ivkulje naseg cakanog

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: nove cajke
« Odgovori #35 : 20 Listopad, 2009, 14:33:30 »
ja moj drug vjeko plesemo akrobatski rok en rol
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: nove cajke
« Odgovori #36 : 20 Listopad, 2009, 15:31:54 »
morate vi samnom jednom na cajke izać, napit se i pravit haos, nesmije niko da vas krivo pogleda  ;D ;D ;D ;D
p.s. jel se sjećaš ivkulja kad smo za županjski kirvaj bili u boleru, i kad je tešija poljevo plesačicu hahahahahaha,,,, a onaj djed stalno stavljao ruku, nebi li mu ona štiklom nagazila, hahahahahahahaha.....
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: nove cajke
« Odgovori #37 : 20 Listopad, 2009, 23:14:30 »
namjerno je otvorio temu da bude svadje..... :drunken_smilie:

evo neke   :zivili: :zivili: :zivili: :cugaa: :cugaa: :occasion14: :occasion14: :odlicno: :odlicno: :odlicno: :odlicno: :bacva: :bacva: :odlicno: :odlicno: :bacva: :bacva: :bacva: :cugaa: :cugaa: :zivili: :zivili: :zivili: :occasion14: :occasion14: :occasion14:









Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: nove cajke
« Odgovori #38 : 21 Listopad, 2009, 16:32:27 »


 :headbang: :headbang: :notworthy:

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: nove cajke
« Odgovori #39 : 21 Listopad, 2009, 16:50:25 »
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..