Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Skidanje blokada na Malaguti fire fox f15 50ccm Pomoč!!!!!!!  (Posjeta: 4302 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sasalj

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears

Pozdrav svima!!!
molim vas za pomoc.
Naime prije nekih 2 godine ujak je kupio skuter Malaguti fire fox f15 i vozio se tako s njim te 2 god.
Neki dan sam mu bio u posjetu a motor prekriven prašinom stoji u garazi
Pitam ga da zašto se ne voza naokolo a on veli da mu se neda vozit jer skuter nejde preko 27kmh i da skoro nema snage popest se na malo veci brjeg!:
Pitam ga za blokadu mislim jeli ju je odklonio u servisu,a on mi odgovara da nema pojma za ikakvu blokadu (nije mi znao da to postoji na motoru)
Znam da je situacija malo cudna al pošto se radi o zbilja zabitom djelu ljepog nam zagorja (a i ujak zivi sam) nije znao ili nije zapamtio da se blokada obicno ukloni nakon nekoliko stotina kilometara.
Ja kao pravi znalac odma uhvalim kjuc 10 i skidam auspuh ali na grani nikakav plehić ništa što bi gušilo skuter??????? još sam strgao šeraf koji ulazi u cilindar ali to cu otklonit prvom prilikom. Napravim porbni krug bez auspuha racunajuci da ce sad bolje ici, ali motor osim glasne dreke ništa??? isto sporo kao i sa auspuhom E sad ja vas molim da mi netko ko zna napiše gdje bi se točno nalazile blokade na Malagutiu f15 fire fox da ja to otklonim jer se stricu neda taljigat do Varazdina brzinom od 25 kmh. Molim vas da mi netko odgovori  Puno hvala
Mail- alex_ljubicic@yahoo.ca
     

Offline piaggiori

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Pilaaaa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG DD 70
Odg: Skidanje blokada na Malaguti fire fox f15 50ccm Pomoč!!!!!!!
« Odgovori #1 : 06 Lipanj, 2007, 11:07:47 »
imas na svijetu skutera tocno na slikama kako se to radi  :hello:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skidanje blokada na Malaguti fire fox f15 50ccm Pomoč!!!!!!!
« Odgovori #2 : 06 Lipanj, 2007, 11:15:38 »
treba raskopat variomat, onda unutra ima neki lim ili piksa koju treba izvadit, a na auspuhu obično budu slijepa crijeva koja treba odrezati i zatim zavariti rupu..
to je minarelli LC koji bi bez problema trebao ići 80 realnih km, kakvi 25?

Offline sasalj

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skidanje blokada na Malaguti fire fox f15 50ccm Pomoč!!!!!!!
« Odgovori #3 : 06 Lipanj, 2007, 12:18:31 »
moze li neki link na neku stranicu di bi to mogao malo proucit

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin

Offline master.on.wheels

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skidanje blokada na Malaguti fire fox f15 50ccm Pomoč!!!!!!!
« Odgovori #6 : 06 Lipanj, 2007, 21:24:27 »
skuter bi trebao i s blokadama ici do 50, a ne 25, mozda je jos negdje problem!?!?

Offline sasalj

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skidanje blokada na Malaguti fire fox f15 50ccm Pomoč!!!!!!!
« Odgovori #7 : 06 Lipanj, 2007, 23:00:44 »
Hvala momci na instrukcijama i savjetima :icon_thumright: probat cu to nekak rješit