Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: leovince tt  (Posjeta: 1776 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danijel044

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: Honda xl 500r,aprilia sportcity 200
leovince tt
« : 05 Listopad, 2009, 09:34:42 »
Pozdrav.
Ovako na ebay de sam osvojio u kompletu leovice tt ,malossi multivar, 4 paketa rolica te karbon remen sve za moj peugeot c tech i sve praktički netaknuto......cijena sa poštarinom će bit 98 eur....  (carine se ne bojim pošto će mi frend to dofurat)

E sad ..mene i ovaj serijski auspuh na c techu iritira jer je glasan da boli(skuter je prošao 12000 pa je i vuna možda skurena)... jeli leovice tt još glasniji? neki dan vidjeh lika sa zx pa to nije normalno kak se dere...ak je tak i tt ajme mati mila

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: leovince tt
« Odgovori #1 : 05 Listopad, 2009, 10:04:23 »
ocekuj nesto slicno zxu..mozda brvicu tise!!AL MRVICU I MOZDA

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: leovince tt
« Odgovori #2 : 05 Listopad, 2009, 10:18:33 »
tt je dokazano glasniji od zx-a i po meni ima bas iritantan zvuk.....nekima se mozda svidja taj zvuk ali vecini sigurno ne.....

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: leovince tt
« Odgovori #3 : 05 Listopad, 2009, 10:42:05 »
glasniji je tt,ali ima gadljiv zvuk

Offline danijel044

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: Honda xl 500r,aprilia sportcity 200
Odg: leovince tt
« Odgovori #4 : 05 Listopad, 2009, 11:25:48 »
aaaaaaaaaaaa  onda niš od toga.. :sad3:

Offline SF-2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 53
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: leovince tt
« Odgovori #5 : 05 Listopad, 2009, 16:38:09 »
Pozdrav.
Ovako na ebay de sam osvojio u kompletu leovice tt ,malossi multivar, 4 paketa rolica te karbon remen sve za moj peugeot c tech i sve praktički netaknuto......cijena sa poštarinom će bit 98 eur....  (carine se ne bojim pošto će mi frend to dofurat)

E sad ..mene i ovaj serijski auspuh na c techu iritira jer je glasan da boli(skuter je prošao 12000 pa je i vuna možda skurena)... jeli leovice tt još glasniji? neki dan vidjeh lika sa zx pa to nije normalno kak se dere...ak je tak i tt ajme mati mila

hehe, ja imam tt-a, uzeo sam ga jer mi se raspao originalni, ne znam zasto vam smeta zvuk, meni se ispod nolan kacige cuje dublje i ne iritira toliko... ali kad sam sve to slozio prvi puta i isao provozat bez kacige po kvartu, stari moj... nisam mogao vjerovat da je tako glasan. nije bed bolje da te cuju, nekad kad vozim iza nekog auta ili drugog skutera, ljudi obavezno pogledaju u retrovizor... :icon_biggrin: malo je glasan...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: leovince tt
« Odgovori #6 : 05 Listopad, 2009, 16:40:34 »
tt pogotovo na peugeotu se dere da je to strasno  :sad3: :sad1:

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: leovince tt
« Odgovori #7 : 05 Listopad, 2009, 16:44:27 »
ma nema veze sto se dere.....samo nek je dzabe... :headbang: :headbang: :headbang:

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: leovince tt
« Odgovori #8 : 05 Listopad, 2009, 16:50:31 »
Lako se ta buka resi zamenom vune u topu.. A i sta ima veze ako je malo glasniji, taman te tera da uvek nosis kacigu  :toothy12:

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: leovince tt
« Odgovori #9 : 05 Listopad, 2009, 19:37:12 »
I ja imam TT na skutu i super je zvuk, nije opce glasan, sto se mene tice! U gradu sam vidio Runnera sa ZX -om ma to je bilo strasno, kako to dere! Po mom misljenju je super, ima lijep zvuk, samo ti uzmi! Bit ce sve 5, i sigurno ces biti zadovoljan, ali nemoj nikako ZX!   :nono:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: leovince tt
« Odgovori #10 : 05 Listopad, 2009, 19:44:27 »
I ja imam TT na skutu i super je zvuk, nije opce glasan, sto se mene tice! U gradu sam vidio Runnera sa ZX -om ma to je bilo strasno, kako to dere! Po mom misljenju je super, ima lijep zvuk, samo ti uzmi! Bit ce sve 5, i sigurno ces biti zadovoljan, ali nemoj nikako ZX!   :nono:

Sta ti pricas ???
Ako ti je auspuh glasan zamjeni vunu, zx se cuje malo tise od tt-a zbog aluminijskog top-a koji mu daje i meni sigurno najljepsi zvuk na serijali :headbang:
Ako ti smeta buka kupi gianelli, ja sam iscuo malo vune da cujem jeli mi motor radi, luna na leru ne trese nimalo, a gianelli tih skroz, ispod kacige se necuje u leru

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: leovince tt
« Odgovori #11 : 05 Listopad, 2009, 19:56:42 »
Luna500rr nisi me onda dobro svatio! Moj opce nije glasan, barem na mom skutu! Sad preso sa spuhom 1000 km i sve je 5! Kontam da je Runner imao sjeban ZX, pa zato je bilo toliko glasan!  :icon_biggrin:

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: leovince tt
« Odgovori #12 : 05 Listopad, 2009, 20:02:45 »
ja imam zxa na iceu i u pocetku mi je bio onako preglasan zvuk, al sad sam se totalno navikao i uopce nije preglasan!
zapravo nasprem jednog derbija tu u pz moj se uopce necuje!
svi kazu da je zvuk jako ljep, ni preglasan ni pretih i puno ljudi je htilo kupiti upravo moj auspuh... vidjet cemo sta ce biti kad mi se vuna syebe  :dontknow:
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline luka_18

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Zabno, Bjelovar, Krizevci
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: leovince tt
« Odgovori #13 : 05 Listopad, 2009, 20:09:44 »
Šta se tiče auspuha ja imam ZX-a i znam da uopće nije preglasan, a ako je nekom preglasan vjerojatno se igro s filterom zraka il mu dihtung nije dobro sjeo pa je gubio kompresiju. Kod auspuha ti je stvar u tome da kad se jedanput navikneš na taj koji imaš uvijek će ti tvoj imat naj zvuk! A koliko sam vidio i čuo tt uopće nije nešt glasan! :notworthy:
Scoot Tuning Is Not Crime! :P :D

Offline sfighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brela
  • Moj Skuter: speedfight 2
Odg: leovince tt
« Odgovori #14 : 05 Listopad, 2009, 21:59:20 »
ukoliko nije kit na skuteru onda ni tt ni zx nisu preglasni.... bar meni :drunken_smilie:
ovisi...  sve je jednim djelom i stvar navike....  vidjet ces kad ga stavis dali ti odgovara... ukoliko ne bude uvijek ga mozes skinuti i opet prodati.....

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: leovince tt
« Odgovori #15 : 05 Listopad, 2009, 22:18:29 »
Ja sam skužio neke stvari oko ZXa,na nekim skuterima i ma pregadan zvuk,iritantan onak prduckav,zašto,auspuh je kod frenda nov i pre jadno se čuje,mislio sam da dihtung ne štima,ali sve je ok nigdje ne pušta ? A na nekim se čuje baš lijepo,naravno govorim o serijalama,na 70ccm je druga priča.