Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: APRILIA SR 50 DITEH PROBLEM  (Posjeta: 1325 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pbenazic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
APRILIA SR 50 DITEH PROBLEM
« : 03 Lipanj, 2009, 21:20:54 »
Dakle javljam se ovdije prvi put imam apriliu sr 50 diteh 36000 km bez ništa dirati išla odlično sve original na njoj do jučer.
Odjednom se začula explozija iz auspuha on vergla ali ništa.Prije toga išao ko lud.Šta mislite šta bi moglo biti i koliko bu to koštalo.Recimo generalno koliko košta za napravit i gdje ima dijelova.Unaprijed zahvaljujem na pomoči !

Offline osvetnik88

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivanic-Grad
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • MojSetup: Malossi
  • MojSpuh: Zx-black
Odg: APRILIA SR 50 DITEH PROBLEM
« Odgovori #1 : 04 Lipanj, 2009, 01:16:00 »
Dakle javljam se ovdije prvi put imam apriliu sr 50 diteh 36000 km bez ništa dirati išla odlično sve original na njoj do jučer.
Odjednom se začula explozija iz auspuha on vergla ali ništa.Prije toga išao ko lud.Šta mislite šta bi moglo biti i koliko bu to koštalo.Recimo generalno koliko košta za napravit i gdje ima dijelova.Unaprijed zahvaljujem na pomoči !
-e pa ja sam imao slicnu stvar ako ne i istu...Vozio sam se na motoru i odjednom mi je nest samo puklo i ja stanem i ugasim motor i probam ga upalitii vergla on ali nece upaliti!
-i otpeljo ga kod majstora i bile su mi pukle karike ali nasrecu nije masini bilo nista!
Malossi Red Sponge
Leo Vinci Zx-black

Prodajem suplemente za teretanu i sport ako ste zainteresirani javite mi se na PM ili na https://www.facebook.com/olimp.suplementi

Offline katamai

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: APRILIA SR 50 DITEH PROBLEM
« Odgovori #2 : 12 Rujan, 2009, 14:43:48 »
e pozdrav dečki jeste uspjeli rijesiti probleme sa ditech-om, ja sam kupio jednog kojem se slično desilo i probali smo mislim sve i neće upalit, ispitali centralu, injektore (oba), zalijevali svjećicu, stavili novu i neće. Ima li ko iskustva sa preradom ditech u karburator znali tko sto o tome...
unaprijed hvala

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: APRILIA SR 50 DITEH PROBLEM
« Odgovori #3 : 30 Rujan, 2009, 17:25:33 »
na velikoj kilometraži kompresor zna dat svoje
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka