Društveni kutak > Susreti, putovanja, putopisi..

Izračun dužine rute

<< < (2/3) > >>

dhorvat:
Meni se dosad najpouzdaniji pokazao


BTW. dosta stara tema!  :toothy11:

Faba:
http://map.hak.hr/  :icon_thumright:

TihomiR:
tema je malo zastarjela...

mene zanima ima li nesto za izracun cijelog kruga putovanja recimo.. google maps mi ne pomaze jer plan mi je ici kroz bosnu i jednostavno mi ne izbacuje nista.. pa ako ima nesto za cijeli krug..

planiram u 7. mjesecu neku turicu

popovača - Banja Luka - Bugojno- Metković - Dubrovnik i nazad starom cestom do Starigrada i doma.. nije problem ako nema jer bosnu sam rjesio sa michelinom a hr hakom  :)

jprekrit:

--- Citat: TihomiR - 04 Lipanj, 2011, 19:09:57 ---tema je malo zastarjela...

mene zanima ima li nesto za izracun cijelog kruga putovanja recimo.. google maps mi ne pomaze jer plan mi je ici kroz bosnu i jednostavno mi ne izbacuje nista.. pa ako ima nesto za cijeli krug..

planiram u 7. mjesecu neku turicu

popovača - Banja Luka - Bugojno- Metković - Dubrovnik i nazad starom cestom do Starigrada i doma.. nije problem ako nema jer bosnu sam rjesio sa michelinom a hr hakom  :)

--- Kraj citata ---
ova hakova mapa ti ima tu mogučnost. samo si trebaš dodati sve točke kojim budeš išao i na kraju stisneš izračun

TihomiR:

--- Citat: jprekrit - 04 Lipanj, 2011, 19:19:33 ---ova hakova mapa ti ima tu mogučnost. samo si trebaš dodati sve točke kojim budeš išao i na kraju stisneš izračun

--- Kraj citata ---

hehe ocito ne citas sta sam napisao.. idem kroz bosnu a HAK-ova stranica nema bosnu.. s hakom sam rjesio hr ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju