Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gus 70ccm, mina  (Posjeta: 6041 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Gus 70ccm, mina
« Odgovori #20 : 24 Rujan, 2009, 08:48:33 »
:icon_thumright:evo ja sam imao i trophya i dr prije i čak mi se čini da je dr trajniji od trophya možda i najtrajniji kit uopće,tako se i govori na većini stranica a i sam sam se uvjerio u to,sada sam ga ponovno stavio i niti crtice nakon 2000km,po meni je ipak polini prvi izbor pri kupnji zbog završne obrade i boljih performansa u odnosu na top ili malossi al šteta što je skuplji,ipak uvijek važi ona kolko para tolko muzike

Gle, napravio sam 32 tisuće sa istim klipom i cilindrom. Problem je u tome kaj je taj Trophy nakon svega toga još uvijek u odličnom stanju i ima iste performanse ko novi DR. Zato ga niti ne prodajem, čekam da DR ode kvragu.  :laughing7:

A kako izgleda, načekat ću se  :toothy11:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Gus 70ccm, mina
« Odgovori #21 : 24 Rujan, 2009, 11:18:47 »
ja imam malossii sport, top trofy a oprijatelj mi ima polini sport ja sam sa malossijem preso oko 15000 km nema crtice u njemu trofy je dosta jaci na krajnjoj i ima vecu krajnju a polini mi je u prijatelja na skuteru na keweyu i onako nije ni blizu mome e da u mene nje minarelli AC masina. da ponovo uzimam uzeo bi malossi jer nisam imao problema nikada a top je dosta kvalitetni od malossija.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Gus 70ccm, mina
« Odgovori #22 : 24 Rujan, 2009, 11:23:45 »
ja imam malossii sport, top trofy a oprijatelj mi ima polini sport ja sam sa malossijem preso oko 15000 km nema crtice u njemu trofy je dosta jaci na krajnjoj i ima vecu krajnju a polini mi je u prijatelja na skuteru na keweyu i onako nije ni blizu mome e da u mene nje minarelli AC masina. da ponovo uzimam uzeo bi malossi jer nisam imao problema nikada a top je dosta kvalitetni od malossija.

Pa kažem ti, Trophy nakon 32 tisuće nema ni crtice. Netko ko se malo manje kuži da vidi reko bi da cilindar ima 2000 km  :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Gus 70ccm, mina
« Odgovori #23 : 24 Rujan, 2009, 11:30:02 »
koliko je top kvalitetan dokazao sam sam sebi kad sam na runneru skino tpr nakon 4200 km da promjenim kariku on je jos uvijek ko nov a vozim ga na c20?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gus 70ccm, mina
« Odgovori #24 : 24 Rujan, 2009, 11:39:25 »
sve to ovisi više o tome kako je uštelan karb..
ja sam vozio malossi sport na piaggiu sa 17.5 karbom i nakon 10000 km cilindar je bio ko nov.. u biti i klip i sve..
nigdje risa, još su se vidjeli tragovi honovanja tvorničkog..
svaki kit može trajat jako dugo ako je ispravno uštelan..
a ako nije vrlo brzo se jave risevi i čak zacvika..

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: Gus 70ccm, mina
« Odgovori #25 : 24 Rujan, 2009, 11:44:59 »
Frend je imao na aeroxu trophija to čudo je vozilo i vozilo,mislim da je u 3 godine s njim napravio 20000km bez mjenjanja karika.
Vozio ga je na RRu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Gus 70ccm, mina
« Odgovori #26 : 24 Rujan, 2009, 11:46:01 »
sve to ovisi više o tome kako je uštelan karb..
ja sam vozio malossi sport na piaggiu sa 17.5 karbom i nakon 10000 km cilindar je bio ko nov.. u biti i klip i sve..
nigdje risa, još su se vidjeli tragovi honovanja tvorničkog..
svaki kit može trajat jako dugo ako je ispravno uštelan..
a ako nije vrlo brzo se jave risevi i čak zacvika..

...i ulje naravno, svetinja na cvajtaktima  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: