Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novi auto, dilema...  (Posjeta: 14812 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #40 : 24 Rujan, 2009, 20:05:51 »
ti imaš love na bacanje meni se cini

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #41 : 24 Rujan, 2009, 21:11:17 »
da nemam nebi kupovao...

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #42 : 25 Rujan, 2009, 16:46:53 »
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #43 : 25 Rujan, 2009, 19:21:29 »

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #44 : 25 Rujan, 2009, 19:56:25 »
Talijan sam u duši al ja bi ti preporučija toplo bilo koji iz vw grupacije sa DSG minjačem, ja da uzimam ja bi to uzeja odma. Znači GTI, 2.0TDI, leon, golf, altea ili slični. Prijatelj mi ima GTI sa DSG mjenjačem preoduševljen je i troši ispod 10l normalnom vožnjom!  :dontknow:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #45 : 13 Listopad, 2009, 13:44:55 »
GTC 1.9 ili 1.7 CDTI i nacipirat, KAKAKV LEON poluproizvod

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #46 : 10 Studeni, 2009, 01:18:00 »
GTC 1.9 ili 1.7 CDTI i nacipirat, KAKAKV LEON poluproizvod

koja dica majko mila.. ko jos uzima auto novo da bi ga nacipira :laughing6:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #47 : 12 Studeni, 2009, 00:55:19 »
ja bih prvi chipao auto ako bi mi bio slab... nechipani turbo je neiskoristen potencijal
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #48 : 15 Studeni, 2009, 03:50:34 »
koja dica majko mila.. ko jos uzima auto novo da bi ga nacipira :laughing6:

aj ti tisina molim te,nemas pojma ni na sta mislim ni nis zato kus, uostalom ja znan sta bi uzea da imam 20.000e na raspologanju pa se vi jebite sa svim tim karocama :icon_thumright:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #49 : 15 Studeni, 2009, 23:06:37 »
aj ti tisina molim te,nemas pojma ni na sta mislim ni nis zato kus, uostalom ja znan sta bi uzea da imam 20.000e na raspologanju pa se vi jebite sa svim tim karocama :icon_thumright:

djeca..kai oni sta cili zivot voze skuter i onda ne bi uzeli 600 kubika jer in je preslabo pa idu na  1000   :laughing6:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #50 : 15 Studeni, 2009, 23:11:10 »
ja sam uzeo golfa VI 16 tdi 90ks i dignut cu ga sa cipom na 110-115...neznam sta je tu krivo ako netko stavlja cip na novi auto...tj ja cu napravit nekih 30000km i onda ide gore cip...a ti duje se zamaras glupostima...ako oce netko stavit cip na novi auto to je njegov problem a ne tvoj...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #51 : 16 Studeni, 2009, 01:47:23 »
ja sam uzeo golfa VI 16 tdi 90ks i dignut cu ga sa cipom na 110-115...neznam sta je tu krivo ako netko stavlja cip na novi auto...tj ja cu napravit nekih 30000km i onda ide gore cip...a ti duje se zamaras glupostima...ako oce netko stavit cip na novi auto to je njegov problem a ne tvoj...

moj je problem i sta se ja zamaran s glupostima,a ne tvoj i sta sad  :dontknow:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #52 : 16 Studeni, 2009, 01:53:28 »
I po meni je totalna glupost na novo auto stavit cip.... Druga stvar ako npr ideš na cetvrticu 1.9 tdi 90 ks stavljat intercooler sa npr 110 ili 130 ks i remapirat tvornicki kompjuter,to je najjeftinija i najbolja solucija ;)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #53 : 16 Studeni, 2009, 01:56:42 »
aj ti tisina molim te,nemas pojma ni na sta mislim ni nis zato kus, uostalom ja znan sta bi uzea da imam 20.000e na raspologanju pa se vi jebite sa svim tim karocama :icon_thumright:
a ti pametujes u pm,vise u glavi ima kokos.ti vozis pilu pa pričaš nesto,uostalom kakva su danas doba,za 20000 tisuća. eura uzimas m3 ili m5 a ti bi uzeo Opela cdti i nacipirao ga,vauuuu,mogu li ti biti prijatelj?  :toothy12:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #54 : 16 Studeni, 2009, 11:40:16 »
a ti pametujes u pm,vise u glavi ima kokos.ti vozis pilu pa pričaš nesto,uostalom kakva su danas doba,za 20000 tisuća. eura uzimas m3 ili m5 a ti bi uzeo Opela cdti i nacipirao ga,vauuuu,mogu li ti biti prijatelj?  :toothy12:

aj bar neko da nesto razumi  :icon_thumright:

te djecacke sheme i nabrijavanja auta mulcima koji ne znaju kolo na autu prominit,to mi je smisno..lipo ako oces brz i pouzdan auto kupis ga,a ne uzet drlog 1.4 70konja pa vadit makinje pa turpijat pa nabrijavat pa potrosit isto para koliko bi te izaslo da si uzea novo jace i opet imas drlog.. razumin ljude koji se s tin bave u zivotu i koji vise manje sve rade i radeto za gust da bi gustali tokom slaganja,a ne da budu glavne face isprid cajkaskih klubova :toothy12:  al nekome ko kupuje auto do 20 000eura za svaki dan za normalnu voznju i ko nema pojma oko mehanike sigurno mu ne tribaju ta sranja i cipiranja da bi u everyday car dobia 1 sekundu do 100kmh i smanjia rezultat na 402 s 25 sekundi na 23 sekunde :laughing6:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #55 : 16 Studeni, 2009, 12:16:13 »
Upravo to,slažem se od a do z.a vidi i meni je to bilo u glavi do prije godinu ipo,dvije pa se naglo promijenilo jer sam shvatio neke stvari.... Najzesci tuning,u punta 1.1 stvljat cip,protocni spuh,ovo ono,to su debili koji ne znaju zbrojit 2 i 2,te cijelu placu ubacuju u auto,a razumio bih donekle da je to neka bestija...

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #56 : 17 Studeni, 2009, 00:45:11 »
sta fali chipanju? poznam nekoliko deckiju sa tdi motorima, i nijedan do sad nije imao problema.. relativno jeftin nacin podizanja snage...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #57 : 17 Studeni, 2009, 00:55:08 »
sta fali chipanju? poznam nekoliko deckiju sa tdi motorima, i nijedan do sad nije imao problema.. relativno jeftin nacin podizanja snage...
vjeruj mi imali bi problema da se voze kako treba...ima jedan frend golfa 5 1.9tdi 90ks i digao ga je na 136ks i prolupala masina nakon 20000km...posto se voli malo agresivnije voziti nije ni cudo...nije neki seljak da sad frce auto po ravnom...zaleti se npr u 4 sa 120 u zavoj i zasalta nizu i auto je prakticki u blokadi i tako skoro svaki dan po par puta i eto sranja...i da...amortizeri mu propisali... :icon_biggrin: :angry7:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #58 : 17 Studeni, 2009, 01:03:26 »
a jbg, to znaci da on ne vozi kako treba... nijedan dizel ne ide u okretaje, tj ne smije, pogotovo chipani, ispucas ga do 4000 i u vislju, nikakve turaze koda je benzinac.. motor se ne smije odmah gasiti nakon brze voznje, ulje bi se trebalo cesce mijenjati, provjeravati sitnice i to je to.. i to sto je tvoj frend izvukao, sa 90 na 136ks, to je 50% vise snage, a ak nije dirao nista, nije ni cudo sto se motor raspao...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #59 : 17 Studeni, 2009, 01:05:34 »
a jbg, to znaci da on ne vozi kako treba... nijedan dizel ne ide u okretaje, tj ne smije, pogotovo chipani, ispucas ga do 4000 i u vislju, nikakve turaze koda je benzinac.. motor se ne smije odmah gasiti nakon brze voznje, ulje bi se trebalo cesce mijenjati, provjeravati sitnice i to je to.. i to sto je tvoj frend izvukao, sa 90 na 136ks, to je 50% vise snage, a ak nije dirao nista, nije ni cudo sto se motor raspao...
gledaj...radene su jos neke sitnice,i brine se za auto itd,ali kazem voli se decko vozit po zavojima i to je zaklalo masinu...neces ti uc sa 120 u zavoj i sa 2000 okretaja izlazit van...auto mora bit u okretajima da bi te izvukao iz zavoja...