Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji Amortizer uzet ?  (Posjeta: 1371 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Koji Amortizer uzet ?
« : 16 Rujan, 2009, 00:06:54 »
Ovako uzeo bi amortizer za runnera svog ....znaci 2006 godina...ali kad odem na sip scootershopu za moj skuter kaze mi a nema amortizera ni jednog,jel isti amortizer na NRG Power DD 50ccm 05- nadalje kao  i na mom runneru i ako neko zna velicinu kolika je amortizera 290 mm ili veca ?? eto koji bi vi uzeli ja imam do 200 eura da mogu uzet....znaci mogu i ovaj Forunles ali nekako mi nebi stojo na skutu nikako ....neznam kakvi su ovi bitubo ili da uzmem malossi rs3 kakav je on ?? za rs24 nemam love...

http://www.sip-scootershop.com/main/base/Results.aspx?d=(sco)&s=381a678bdea54f1ea1fa4a96525bf1e2&a=1&sort=0&uc=(57c197db2b2b4514aa15222c3718e7e8)&_language=EN
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Koji Amortizer uzet ?
« Odgovori #1 : 16 Rujan, 2009, 04:22:14 »
ovaj bitubo je nahvaljen tak da imaj u obziru i njega....da pase ti ako pase na runera pase i tebi  :icon_thumright:

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Koji Amortizer uzet ?
« Odgovori #2 : 16 Rujan, 2009, 18:31:59 »
Ovako uzeo bi amortizer za runnera svog ....znaci 2006 godina...ali kad odem na sip scootershopu za moj skuter kaze mi a nema amortizera ni jednog,jel isti amortizer na NRG Power DD 50ccm 05- nadalje kao  i na mom runneru i ako neko zna velicinu kolika je amortizera 290 mm ili veca ?? eto koji bi vi uzeli ja imam do 200 eura da mogu uzet....znaci mogu i ovaj Forunles ali nekako mi nebi stojo na skutu nikako ....neznam kakvi su ovi bitubo ili da uzmem malossi rs3 kakav je on ?? za rs24 nemam love...

http://www.sip-scootershop.com/main/base/Results.aspx?d=(sco)&s=381a678bdea54f1ea1fa4a96525bf1e2&a=1&sort=0&uc=(57c197db2b2b4514aa15222c3718e7e8)&_language=EN

štedi pa za zimu uzmi....jer češ sa njim bar znati na ćem si :drunken_smilie:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koji Amortizer uzet ?
« Odgovori #3 : 16 Rujan, 2009, 19:41:05 »
ovaj bitubo je nahvaljen tak da imaj u obziru i njega....da pase ti ako pase na runera pase i tebi  :icon_thumright:
da i meni je momak iz italije rekao sve najbolje o njemu..znaci nista negativno ....a koji model imaju 2 neka i ako pise isto na obadva modela jedan je skuplji malo od drugog ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Koji Amortizer uzet ?
« Odgovori #4 : 16 Rujan, 2009, 20:38:19 »
definitivno uzmi rs24 plinski...imao sam ga na sp-u i strava je...

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Koji Amortizer uzet ?
« Odgovori #5 : 16 Rujan, 2009, 22:45:32 »
Uzmi RS3..jel je jako slican RS24..a ta razlika koju nudi rs24 necesn ikada osjetiti na cesti..a razlika u novcima je prevelika...po meni...

Ja sam uzeo RS3 i zadovoljan sam da vise nemogu biti..

Vozio sam se i na RMS i RS24 nije bilo nekih osjetnih razlika..bar meni...

naranvo pricam o iskustvima na cesti...a sad za po stazi je rs24 sigurno malo bolji...jel se da vise stelati itd...ali za svaki dan definitivno rs3.
Under construction...