Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stigao NFS: Shift!!!!!!  (Posjeta: 20574 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #100 : 22 Rujan, 2009, 13:01:17 »
mislim da neces moc igrat na celeronu.. imao prije celeron 2.4 klokan na 2,7 i most wanted mi trzao,a di nece ove nove igre koje su full zahtjevne... onda kakvi su dojmovi nakon igranja? jel se isplati skidat igru? bojim se jer sam vidio neke negativne komentare pa da nebi skinio nfs shift a ono teski SHIT  :icon_biggrin:
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #101 : 22 Rujan, 2009, 13:10:32 »
auti sa 400+ks jedva idu prek 220 na tim brzinama se ponašaju ko da imaju tigar gume...a Veyron jedini ubrzava ko zvjer ali nemoš spojiti 2 zavoja...ah di onaj dobar stari nfsse jedinica kada su uzimali telemetriju svakog auta i usput posnimali odlične video materijale....Puno više sam očekivao od ovog nfs-a


Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #102 : 22 Rujan, 2009, 13:16:03 »
mislim da neces moc igrat na celeronu.. imao prije celeron 2.4 klokan na 2,7 i most wanted mi trzao,a di nece ove nove igre koje su full zahtjevne... onda kakvi su dojmovi nakon igranja? jel se isplati skidat igru? bojim se jer sam vidio neke negativne komentare pa da nebi skinio nfs shift a ono teski SHIT  :icon_biggrin:

Meni se igra jako sviđa. Nemogu usporediti niti s jednim dosad NFS-om  :dontknow:


Možda sa ProStreetom malo, ali ovo je naspram ostalih najrealniji NFS od svih. Proklizavanja u zavojima su realnija, nema više kočenja sa 260km/h 5 metara prije zavoja i slične stvari. Kamera iznutra, kod sudara se sve zamuti i praktički je nemoguće upravljat jer se ništa ne vidi par trenutaka. Pri šaltanju brzina se gubi par trenutaka što je jako kobno ako se "resetira" auto nazad na stazu a treba brzo krenuti.  :laughing7:

U svakom slučaju, NFS mi je nakon dugo vremena ponovno zarazan  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #103 : 22 Rujan, 2009, 13:21:37 »
Meni se igra jako sviđa. Nemogu usporediti niti s jednim dosad NFS-om  :dontknow:


Možda sa ProStreetom malo, ali ovo je naspram ostalih najrealniji NFS od svih. Proklizavanja u zavojima su realnija, nema više kočenja sa 260km/h 5 metara prije zavoja i slične stvari. Kamera iznutra, kod sudara se sve zamuti i praktički je nemoguće upravljat jer se ništa ne vidi par trenutaka. Pri šaltanju brzina se gubi par trenutaka što je jako kobno ako se "resetira" auto nazad na stazu a treba brzo krenuti.  :laughing7:

U svakom slučaju, NFS mi je nakon dugo vremena ponovno zarazan  :icon_thumright:

slazem se s tobom :dontknow: :toothy12:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #104 : 22 Rujan, 2009, 13:54:55 »
Mobile intel(R) 965 Express Chipset Family  ???

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #105 : 22 Rujan, 2009, 14:05:19 »
Mobile intel(R) 965 Express Chipset Family  ???


Usporedbu tražiš? Znači celeron i ta grafička?


 Blago rečeno - zacvikani BT50QT  :uff:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #106 : 22 Rujan, 2009, 14:32:47 »
tu grafu imam u kombinaciji sa onim prije navedenim.. :dontknow: hebo ga ja znaci treba i proc i graf i ram mjenjat  ???

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #107 : 22 Rujan, 2009, 14:39:58 »
tu grafu imam u kombinaciji sa onim prije navedenim.. :dontknow: hebo ga ja znaci treba i proc i graf i ram mjenjat  ???

Ukratko, novi komp  :icon_thumright: :toothy3:

Danas možeš već za malo više od 2000 kuna složit neku mrcinu. Kupiš 4 gige rama, matičnu, Core 2 Duo, grafičku neku HD4850 i napajanje i to staviš u staro kučište i piči  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #108 : 22 Rujan, 2009, 14:41:19 »
samo ima mali problem.. :toothy11: ovo je lap

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #109 : 22 Rujan, 2009, 14:50:22 »
NFS nikad nije imao smisla za napravit neko potpuno realnu igricu voznje auta..lijepo to izgleda i grafika i sve ali realnost nula...cekajte da dode cijeli Gran Turismo 5..past cete na noge  :hello:

Neda mi se čitat sve postove i vjerojatno je neko već reagirao, ali uz serijal NFS piše uvijek ARKADA a ne simulacija. Tako da ti izjava baš ne drži vodu kad je naglašeno odmah i uvijek da se radi o arkadi!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #110 : 22 Rujan, 2009, 15:01:03 »
Neda mi se čitat sve postove i vjerojatno je neko već reagirao, ali uz serijal NFS piše uvijek ARKADA a ne simulacija. Tako da ti izjava baš ne drži vodu kad je naglašeno odmah i uvijek da se radi o arkadi!

Tako je. Ja samo kažem da je za arkadu jako realna. Simulacija je nešto sasvim deseto i nema veze sa svim ostalim igrama. Živi primjer je Live For Speed  :icon_thumright:


samo ima mali problem.. :toothy11: ovo je lap

Pa kaj moraš igrat na lapu? Kaj nemaš nijedan stari komp doma koji je ATX forme?  :icon_scratch:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #111 : 22 Rujan, 2009, 15:03:45 »
imam al vecinu vremena sam na lapu pa ono.. :toothy11:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #112 : 22 Rujan, 2009, 15:05:09 »
imam al vecinu vremena sam na lapu pa ono.. :toothy11:

Pa kaj ti po kafićima igraš igrice? Ak si doma onda budi na kompu ko svaki normalan čovek (ko ja  :binkybaby:)

Nema ti budućnosti u igricama na tvom laptopu  :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #113 : 22 Rujan, 2009, 15:19:24 »
ma nije nego se stalno seljakam po kuci a i nisam inace neki fanatik za igrice al sad kad mi je dosadno puklo me da igram al nis od igrice i lapa  :icon_biggrin:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #114 : 22 Rujan, 2009, 15:34:20 »
ma nije nego se stalno seljakam po kuci a i nisam inace neki fanatik za igrice al sad kad mi je dosadno puklo me da igram al nis od igrice i lapa  :icon_biggrin:

I zaspammal si mi cijelu temu samo radi toga da veliš da je tebi nekaj puhnulo u glavu?  :angry7:  J#ja na panj  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #115 : 22 Rujan, 2009, 15:37:27 »
haha evo necu vise  :upsopetja:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4109
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #116 : 22 Rujan, 2009, 15:48:36 »
joj kad bi ja bar imao 8800 gts 640 mb a ne 320 :/

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #117 : 22 Rujan, 2009, 18:27:21 »
eh ovako poslije UN2 i Carbona ovaj mi je najbolji NFS dosad...grafika extra,igrivost...sve u svemu extra su uradili ...jedino sto je neko iznad isto i napiso su malo sjebali upravljanje ok je to zanosenje i to...ali brate nemozes uc 70 u krivinu da auto ne proklize. ...pa jbt koda imaju plasticne gume ...to jedina primjedba...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #118 : 22 Rujan, 2009, 22:26:17 »
Ukratko, novi komp  :icon_thumright: :toothy3:

Danas možeš već za malo više od 2000 kuna složit neku mrcinu. Kupiš 4 gige rama, matičnu, Core 2 Duo, grafičku neku HD4850 i napajanje i to staviš u staro kučište i piči  :icon_thumright:
ne vjerujem baš za 2000 kn da će to sve naći...ja sam jučer uzeo sapphire ati radeon hd 4850 1gb gddr3 i platio sam je 1035 kn...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Stigao NFS: Shift!!!!!!
« Odgovori #119 : 22 Rujan, 2009, 22:29:43 »
Blago rečeno - zacvikani BT50QT  :uff:

daj mi reci s cim se moze usporediti moja grafika, radeon x1050, i mislim da sam negdje procitao da pise city r   :icon_scratch: :toothy3: