Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Etičari ili prevedeno vozači attice  (Posjeta: 10070 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.beta-moto.hr
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: FYM 50 T
Odg: Etičari ili prevedeno vozači attice
« Odgovori #40 : 19 Srpanj, 2007, 19:46:08 »
Nema brige Gogo, naravno da ima prirubnica sutra ti ju saljemo i nemoras raditi zalihe djelova imamo sve sto treba ,ipak kod nas ne traju popravci 42 dana.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Etičari ili prevedeno vozači attice
« Odgovori #41 : 19 Srpanj, 2007, 20:10:02 »
,ipak kod nas ne traju popravci 42 dana.

 :hello: :headbang: :laughing9: :toothy9:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Etičari ili prevedeno vozači attice
« Odgovori #42 : 20 Srpanj, 2007, 08:56:11 »
Nema brige Gogo, naravno da ima prirubnica sutra ti ju saljemo i nemoras raditi zalihe djelova imamo sve sto treba ,ipak kod nas ne traju popravci 42 dana.

 :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:    :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline gogo76

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Etičari ili prevedeno vozači attice
« Odgovori #43 : 20 Srpanj, 2007, 15:02:25 »
Bravo Mario,

taman sam se spojio na NET da napišem malo pohvala dečkima iz Beta servisa  :)  Veoma korektni  :icon_thumright:
Odlično je kad te neko obavještava šta je sa robom i kad točno stiže. A nadam se da ste nabavili malo kvalitetnije prirubnice. Jest da je u Attica u garanciji,ali moj serviser u Puli nije  :toothy3:

Pozdrav! :happy6:

Offline gogo76

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Etičari ili prevedeno vozači attice
« Odgovori #44 : 25 Srpanj, 2007, 08:41:26 »
Stigla prirubnica u Ponedjeljak..sad čekam servisera do idućeg PON  :toothy3:

Offline symke

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Etičari ili prevedeno vozači attice
« Odgovori #45 : 27 Srpanj, 2007, 09:39:39 »
da li je netko bio na dužim putovanjima s atticom  250+km...?

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Etičari ili prevedeno vozači attice
« Odgovori #46 : 27 Srpanj, 2007, 19:21:27 »
da li je netko bio na dužim putovanjima s atticom  250+km...?

ja sam ju vozio u jednom danu 400 km  :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline gogi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pula
Odg: Etičari ili prevedeno vozači attice
« Odgovori #47 : 08 Kolovoz, 2007, 18:26:20 »
Tko vam to servisira u puli?

Offline Sipowicz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Etičari ili prevedeno vozači attice
« Odgovori #48 : 16 Rujan, 2007, 17:41:51 »
Evo, da se i ja javim, budući da vozim Atticu već par mjeseci (presao 2000 km), a danas mi se dogodio i prvi ozbiljniji kvar - riknuo mi alnaser izgleda. Naime, svjetla rade, komande svijetle pa znam da u akumulatoru ima struje, ali kad je idem upalit na dugme za paljenje ne događa se nista. Čuje se samo jedan klik i to je to. Uspjeh je ipak upaliti na kurblu...
Što se tiče samog skutera, za 12k kuna sam zadovoljan - je da malo škripi i drnda, ali to sve to ide pod tu cijenu. Sama mašina je solidna, lijepo vuče, a max brzina mi je blizu 100 na sat. Najveća pak zamjerka na prednju kočnicu - kada kočim prednjom to ne ide glatko, nego cijeli skuter prilično vibrira, ali rekoše u BETA-i da im trebaju stići nekakvi stabilizatori za prednju kočnicu pa se nadam da će to (skupa s alnaserom) biti riješeno na 3k km.

Pozdrav svima.

Offline igor

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Živio Pust!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Luna Attica
Odg: Etičari ili prevedeno vozači attice
« Odgovori #49 : 18 Rujan, 2007, 17:33:24 »
Potegnuo i ja iz Rijeke u Sv. Nedelju na servis 1000 km. Sve sto su trebali i mogli napravili su. Imaju većinu dijelova i trude se. Drugi put servis mozda bude u AVE u Rijeci.
Put u Zg i nazad prosao je dobro, malo je tvrd sic ako nisi naučen na dužu vožnju. Tamo sam išao autoputem a nazad starom cestom. Po autoputu 80-100, a nazad 70-80 km/h. Ovaj drugi put je nekako više odgovarajući za mene i motor, makar je malo duži. A i jeftiniji je u jednom smjeru za oko 56 kn (autoput). Nizbrdo po autoputu za probu, pokazao je 115 kmh, a okretaji nisu presli 8000.
Potrosnja odlicna, kad sam dosao kod zagreba u odmoriste Pllitvice natankao sam 4,5 l a po povratku u Rijeku 5 l ali bas do čepa. Dakle sa 9,5 litara napravio sam 366 km (173 tamo i 193 nazad) što daje potrošnju na otvorenoj cesti od 2,6 l/100 km !! Kako u rezervar stane ukupno oko 5,5 l s tim se moze 200 km. Na motoru je bio i kofer od 42 l i mojih 70 kg.
Pozdrav etičarima i ostalim, a naročito šogoru brz oporavak od pretrpljenog pada u zavoju ove nedjelje... Opreza nikad dosta
 :laughing6:

Offline symke

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Etičari ili prevedeno vozači attice
« Odgovori #50 : 09 Studeni, 2007, 16:39:26 »
Eladio....jesu li vam stigle shajbe za Atticu...?