Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nivo goriva, koso gp  (Posjeta: 749 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mica_runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • vidimo se na proljece ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Staro Cice
  • Moj Skuter: aprilia sr (1)50 r
  • MojSetup: ¤
  • MojSpuh: ¤
Nivo goriva, koso gp
« : 29 Kolovoz, 2009, 18:26:17 »
Znaci radi se o cukicama koso gp, predviđene za motore poput yamahe, honde...ne za skutere....ne pokazuje mi nivo goriva, a racuna ga po otporu plovka...za yamahu je to 100 ohm, a za hondu 510 ohm...meni je plovak na max na 470 ohm, a na rezervi 1700 ohm...cukica je spojena na sr 50 r i ostale funkcije su u redu. Plovak ima dvije zice serijski, a cukica ima samo jednu...zbilja sam svasta probao i molim iskusnije da se odazovu, uzet cu u obzir sve komentare. Thx a bunch!  :glasses9:  :help:
Covjek uci dok je ziv...i umre glup!!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Nivo goriva, koso gp
« Odgovori #1 : 02 Rujan, 2009, 22:02:02 »
Na plovak ti i ide smao jedna zica...I kolko se sjecam na + zicu od plova...jel je druga masa a sat ima masu sa one - zice kaj je ujendo i za napajanje...tak da te taj dio nemora zamarati...

A kaj se tice otpora treba metnuti i probati...ja sam imao na stalkeru i tam je radilo ok..samo mislim da je tam bilo 0-470 ohma...

Probaj najprije spojiti...izvadi si plovak van da ga mos okretati i mjenjat si polozaj prazan pun pa vidi kak ce ti pokazivati..ak nebu dobro onda cemo vidjeti dalje kak bi se mozda moglo rijesiti...

Kad slozis i probas navedeno javi rezultate..
Under construction...

Offline mica_runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • vidimo se na proljece ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Staro Cice
  • Moj Skuter: aprilia sr (1)50 r
  • MojSetup: ¤
  • MojSpuh: ¤
Odg: Nivo goriva, koso gp
« Odgovori #2 : 06 Rujan, 2009, 14:29:24 »
rijesio sam to,hvala na hintu svejedno. Nabavio sam cip od drugog plovka sa drugog motora (vise manje svi 250ccm skuteri), ciji je otpor od 0-100 ohma tak da sljaka sad sve thx
Covjek uci dok je ziv...i umre glup!!