Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: je be ni ksenon na 50 kubika  (Posjeta: 5586 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: je be ni ksenon na 50 kubika
« Odgovori #40 : 23 Kolovoz, 2009, 21:49:28 »
da se ja javim za kraj, ja sa 9w jacom zaruljom od serijske imam problema sa akumulatorom, vozim s pola gasa i aku se prazni! planiram u buducnosti ako bude love uzeti 2 ledice od 12w komad pa ce ti bit kakvih 1000 lumena svjetla... jace od serijale, 3 puta slabije od xenona, al jbg
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline kreja

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: je be ni ksenon na 50 kubika
« Odgovori #41 : 24 Kolovoz, 2009, 11:49:18 »
u mene je ksenon na  sf1 i sve normalno radi kao sto je domgoj rekao...
« Zadnja izmjena: 24 Kolovoz, 2009, 18:07:29 kreja »

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: je be ni ksenon na 50 kubika
« Odgovori #42 : 24 Kolovoz, 2009, 18:54:09 »
prosvjetli nas.. napisi postupak.. i mane tj. jel ima kavih problema poslje instalacije
taj sam

Offline kreja

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: je be ni ksenon na 50 kubika
« Odgovori #43 : 25 Kolovoz, 2009, 19:49:37 »
poslje ugradnje nisam imao nikakvih problema...kod 50ccm je izmjenična struja a ne istosmjerna tako da treba grecov spoj...znači umjesto sijalice dugog ili kratkog svjetla zavisi na koji odlucite staviti xenon ugradite grecov spoj od 4 doode da bi dobili istosmjernu struju znaci dvije zice koje idu na sijalicu stavite na grecov spoja na mjesto gdje je predvidjeno spajanje naizmjenicne struje a na grec spojite klasicni relej sa 4 noge sa oznakama 85,86,30,87 na 85 i 86 spojite + i - sa grecovog spoja a nogicama 30 spojite na plus aku a 87 na minus aku i to je to...ja cu stavit slike pa vidite

« Zadnja izmjena: 25 Kolovoz, 2009, 19:51:59 kreja »

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: je be ni ksenon na 50 kubika
« Odgovori #44 : 25 Kolovoz, 2009, 20:12:41 »
poslje ugradnje nisam imao nikakvih problema...kod 50ccm je izmjenična struja a ne istosmjerna tako da treba grecov spoj...znači umjesto sijalice dugog ili kratkog svjetla zavisi na koji odlucite staviti xenon ugradite grecov spoj od 4 doode da bi dobili istosmjernu struju znaci dvije zice koje idu na sijalicu stavite na grecov spoja na mjesto gdje je predvidjeno spajanje naizmjenicne struje a na grec spojite klasicni relej sa 4 noge sa oznakama 85,86,30,87 na 85 i 86 spojite + i - sa grecovog spoja a nogicama 30 spojite na plus aku a 87 na minus aku i to je to...ja cu stavit slike pa vidite



hahahahaahaha,samo poslusajte ovog copy paste majstora i pripremite se za veliki prasak..........na nogicu 87 + a na nogicu 30 -  :nono: i sta ce se desiti kad relej ukopca?????????? BUUUUUMMMMMM
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline kreja

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: je be ni ksenon na 50 kubika
« Odgovori #45 : 26 Kolovoz, 2009, 18:07:21 »
ja nisan tako napisa ali možda san negdje i zaj#bo nezz...evo napisat cu ponovo: minus(masa)sa skutera ide na grecu na mjesto gdje je znak izmjenično,plus sa skutera dugo(kratko)svjetlo ide na drugo mjesto gdje gdje je drugi znak izmjenično,na grecu gdje je znak + dovodimo kabel na relej na nožicu 86,a na grecu gdje je znak - dovodimo na nožicu releja 85,na nožicu releja 87 dovodimo crveni kabel sa ksenona +,na nožicu 30 dovodimo kabel direktno sa akumlatora sa kleme +,i na crni kabel ksenona - dovodimo kabel direktno sa akumlatora sa kleme (-).

Offline kreja

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: je be ni ksenon na 50 kubika
« Odgovori #46 : 26 Kolovoz, 2009, 18:31:57 »
evo slike bez dodavanja gasa  samo upaljen skuter!!!
« Zadnja izmjena: 27 Kolovoz, 2009, 11:35:48 kreja »