Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: brzo pitanje  (Posjeta: 1476 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
brzo pitanje
« : 20 Kolovoz, 2009, 18:15:09 »
npr sad ocu stavit win 7 umjesto win xp-a i jel moram radit format ili ne?jer imam 200 gb toga kaj si ocu ostavit a nemam doma drugog kompa s 200 gb slobodnog....ajde brzee :)
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #1 : 20 Kolovoz, 2009, 18:19:18 »
pa normalno, formatiraš i instaliraš..

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #2 : 20 Kolovoz, 2009, 18:20:13 »
pa normalno, formatiraš i instaliraš..

Polaaaaaako. Smišljam  :icon_biggrin:






EDIT:

Ako imaš kakav hard disk sa strane, instaliraj na njega windowse, priključi ovaj disk i izbriši sve kaj ima veze sa windowsom (foldere windows, program files i sistemske datoteke iz glavnog direktorija) i na kraju iščupaš taj disk i ostaviš ovaj svoj sa podacima i instaliraš normalno windowse s tim da OBAVEZNO paziš da kad te pita želiš li formatirati kao NTFS ili kao FAT32, ti označi ono zadnje: Leave partition ...no changes... (tako nešto) i to je to.


ALI ako nemaš drugi disk skini Acronis Disk Director Suite 10.0 program kojim možeš kreirati novu particiju iz slobodnog prostora postojeće particije. Naravno možeš i povećati kapacitet postojeće particije sa slobodnim prostorom neke druge particije ali to ti u ovom slučaju uopće ne treba  :icon_thumright:

Taj program je stvoren da bude bootabilan i moraš ga spržiti na CD i bootat s njega  :headbang:

Drugim rječima, napraviš particiju unutar slobodnog prostora na disku i instaliraš windowse na tu particiju i stvar rješena. Jedino kaj kreiranje particije dosta traje (ponekad i više od sat vremena)  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2009, 18:28:26 dhorvat »
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #3 : 20 Kolovoz, 2009, 18:21:51 »
Polaaaaaako. Smišljam  :icon_biggrin:
:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:


nemogu samo promjenit OS ??? sjecam se kad sam stavljo black edition da nisam trebo format radit... :icon_scratch:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #4 : 20 Kolovoz, 2009, 18:29:09 »
:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:


nemogu samo promjenit OS ??? sjecam se kad sam stavljo black edition da nisam trebo format radit... :icon_scratch:

Neznam dal Win 7 možeš samo instalirat PREKO ovog windowsa...  :dontknow: Nisam to probal  :icon_scratch:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #5 : 20 Kolovoz, 2009, 18:31:14 »
black edition je isto xp, a ovo je novi OS, formatiraj i reinstaliraj sve da te ne zeza kasnije, korak po korak..

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #6 : 20 Kolovoz, 2009, 22:05:41 »
ja imam oba instalirana,ali u 2 particije

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #7 : 20 Kolovoz, 2009, 22:16:34 »
bježi od 7, ja sam ga imao do prije par dana. komp mi se počeo gasiti svakih sat-dva dok nisam popizdio i formatirao disk i vratio vistu. sada radi ok. win 7 ti još nije dovršen i ima neke bugove na sebi tako da bilo koga pitaš neće ti ga preporučit...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #8 : 20 Kolovoz, 2009, 22:37:07 »
bježi od 7, ja sam ga imao do prije par dana. komp mi se počeo gasiti svakih sat-dva dok nisam popizdio i formatirao disk i vratio vistu. sada radi ok. win 7 ti još nije dovršen i ima neke bugove na sebi tako da bilo koga pitaš neće ti ga preporučit...
ovisi koju si verziju skinuo,ja sam skinuo zadnju jos prije mjesec i pol dana,tad je bila zadnja,mislim da je jos jedna izasla samo posliije,sve radi super

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #9 : 20 Kolovoz, 2009, 22:53:54 »
win 7 ultimate,dobio sam je od jednog frenda prije par mj. sve je radilo ok i onda se odjednom počeo gasit. a i nikakva ti nije razlika između viste i njega,barem meni.

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #10 : 21 Kolovoz, 2009, 01:02:09 »
Napravis samo update pri instalaciji posto ti je to jedna opcija :icon_thumright:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #11 : 21 Kolovoz, 2009, 08:39:57 »
bježi od 7, ja sam ga imao do prije par dana. komp mi se počeo gasiti svakih sat-dva dok nisam popizdio i formatirao disk i vratio vistu. sada radi ok. win 7 ti još nije dovršen i ima neke bugove na sebi tako da bilo koga pitaš neće ti ga preporučit...

Imam hrpu informatičara frikova oko sebe i SVI do jednog su mi rekli da se prebacim sa Viste na sedmicu.  :icon_scratch:

Neznam koju si ti verziju skinuo ali taj windows 7 je odličan.
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: brzo pitanje
« Odgovori #12 : 21 Kolovoz, 2009, 08:42:35 »
Imam hrpu informatičara frikova oko sebe i SVI do jednog su mi rekli da se prebacim sa Viste na sedmicu.  :icon_scratch:

Neznam koju si ti verziju skinuo ali taj windows 7 je odličan.

slazem se... imam windows 7 preko 4 mjeseca... radi odlicno... ko i prvog dana :headbang:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!