Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera runner-Izgubila se svetla  (Posjeta: 1539 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Gilera runner-Izgubila se svetla
« : 20 Kolovoz, 2009, 18:45:07 »
Pozz.Pre neko vece se vozim ja i odjednom nestanu svetla i napred i pozadi i na tabli.I tako ja nastavim da vozim bez svetla i odjednom se ponovo pojave na kratko pa se ponovo izgube i tako nekoliko puta i sad ih uopste nema a kada stisnem kocnicu svetli stop svetlo.
Da li je neko imao slican problem ili zna u cemu je stvar.Evo celog sam ga rasklopio svu instalaciju sam gledao i ponovo nista.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Gilera runner-Izgubila se svetla
« Odgovori #1 : 20 Kolovoz, 2009, 18:47:11 »
Pozz.Pre neko vece se vozim ja i odjednom nestanu svetla i napred i pozadi i na tabli.I tako ja nastavim da vozim bez svetla i odjednom se ponovo pojave na kratko pa se ponovo izgube i tako nekoliko puta i sad ih uopste nema a kada stisnem kocnicu svetli stop svetlo.
Da li je neko imao slican problem ili zna u cemu je stvar.Evo celog sam ga rasklopio svu instalaciju sam gledao i ponovo nista.

Imao sam isti problem kad mi se zapalila instalacija. Ne kažem da se tebi, možda je samo neki đek korodirao, ali definitivno nema kontakta na glavnoj žici za svijetla ili na prekidaču za svjetla  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Gilera runner-Izgubila se svetla
« Odgovori #2 : 20 Kolovoz, 2009, 18:58:49 »
A koja je glavna zica za svetla?Evo  sada sam skinuo dzek sa sijalice kratkog svetla i upalio ga i ponovo niej htelo da sija i dam mu gas do kraja i upale se svetla i na tabli i pozadi i napred dugo.Svi prekidaci rade sve sijalice i sad je sve ok a nista nisma dirao.Da gledam zice od magneta sto idu na bombinu e su te za svetla?

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Gilera runner-Izgubila se svetla
« Odgovori #3 : 20 Kolovoz, 2009, 21:01:53 »
E problem je resen siva zica sto ide  od magneta je bila u prekidu samo sam je zalemio i sad je sve ok.
Hvala na pomoci