Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: farbanje sprejom  (Posjeta: 3666 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dario_#303

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika gorica
  • Moj Skuter: tgb 303r
  • MojSpuh: leo vince tt
farbanje sprejom
« : 21 Kolovoz, 2009, 17:35:53 »
zanima me dali bi bilo kakvih posljedica kad bi plastike motora isao farbat sprejem, a ne kompresorom,uz dobru i temeljnu pripremu(dali bi se ljustila boja nakon nekog vremena i jos neke moguce posljedice)????

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #1 : 21 Kolovoz, 2009, 17:50:36 »
ja sam tak radio i zadovoljan sam rezultatom uloženo/dobiveno.. jer sam potrošio 100 kn na boju.. ali kvaliteta se nemože usporediti.. plastike na skuteru se bojaju kao npr branik na autu, plastic primer, kit, špric kit, dvokomponentni i bezbojni lak i onda to izgleda kao vozilo..
nemogu reć da moj skut izgleda loše al nije to - to.. vidi se da izgleda kao da je sprejem farbano i nemožeš tu ništa, i ponegdje se oguli, naravno..

Offline BRICKS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DUBROVNIK
  • Moj Skuter: piaggio nrg mc2
  • Moja Kaciga: MDS
  • MojSetup: trophy
  • MojSpuh: yasuni r mid-race
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #2 : 21 Kolovoz, 2009, 19:18:41 »
dobro bi ti ispalo,ali trebas imati iskustva i sprej mora biti dobar,i sve ce ti dobro ispast :frajer:
your soul is your scooter,your life is scooter tuning!!!!!

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #3 : 21 Kolovoz, 2009, 19:21:25 »
ja farbao sperjem skut i nisam bio zadovoljan...

po vrucini nisam smio taknuti platiku jer bi ostale mrlje a i u kad sam imao nesrecu malo benzina mi je iscurilo po plastici i skinulo boju... ne do kraja ali je unistilo premaz
taj sam

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #4 : 21 Kolovoz, 2009, 22:06:06 »
ja radim sa sprejem i prezadovoljan sam

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #5 : 21 Kolovoz, 2009, 23:23:58 »
ja sam tak radio i zadovoljan sam rezultatom uloženo/dobiveno.. jer sam potrošio 100 kn na boju.. ali kvaliteta se nemože usporediti.. plastike na skuteru se bojaju kao npr branik na autu, plastic primer, kit, špric kit, dvokomponentni i bezbojni lak i onda to izgleda kao vozilo..
nemogu reć da moj skut izgleda loše al nije to - to.. vidi se da izgleda kao da je sprejem farbano i nemožeš tu ništa, i ponegdje se oguli, naravno..

mišaš kruške i jabuke
imaš 2 komponentne akrilne boje...u koje se dodaje utvrđivač i razrjeđivač...preko njih neide lak
imaš dvoslojne i troslojne premaze...di ide baza+lak. u bazu ide samo razrjeđivač, lak je 2k...u njega ide utvrđivač
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline frenky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • scooter tuning is not a crime
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • malossi
  • Mjesto: zagreb-DUBRAVA
  • Moj Skuter: ?ing-?ija..xD
  • MojSetup: Nepostoji to za taj motor!!! xD xD
  • MojSpuh: Ubijen
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #6 : 21 Kolovoz, 2009, 23:31:08 »
ja sam isto farbao sprejem,samo sam prije toga dobro osmirglao plastike i pospricao...Super je ispalo!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #7 : 22 Kolovoz, 2009, 09:57:03 »
mišaš kruške i jabuke
imaš 2 komponentne akrilne boje...u koje se dodaje utvrđivač i razrjeđivač...preko njih neide lak
imaš dvoslojne i troslojne premaze...di ide baza+lak. u bazu ide samo razrjeđivač, lak je 2k...u njega ide utvrđivač

cilj posta nije bio dokazivanje koliko vrsta auto laka imam i kako se mišaju nego dal se sa sprejem može kvalitetno obojit, ja kažem da nemože..
ako imaš znanja o lakiranju onda otvori temu u faqu i sve detaljno objasni, komponente, faze i proizvođače, možeš dodati i koju fotku ako imaš onda je to koristan post, ovako igleda kao bezveze, kužiš? NHF..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #8 : 22 Kolovoz, 2009, 10:54:19 »
moze se sprejem jako dobro pofarbat...treba ljepo napravit pripremu i uzet neke malo bolje sprejeve..po meni je najbolji sprej onaj koji ti oni u trgovini pune bojom koju oces..najmanje pljuje i najbolje sprica al to opet ovisi od tgovine i o kvaliteti sprice koju imaju..ja sam sebi plastike na nrg-u farbao sprejem i nista se nije niti gulilo..benzin hje dosta puca curio i nista nije bilo plastikama... :dontknow:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #9 : 22 Kolovoz, 2009, 11:14:17 »
sprej pripremljen u mješaoni je ok, al ovi iz peveca itd, to je samo tako da nije bez boje...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #10 : 22 Kolovoz, 2009, 11:17:04 »
istina..ovi iz peveca od litru za 20kn su smece totalno..svake dvije sekunde malo pljune tako da imas tockasti skuter... :toothy3: al ovi sprejevi koji se pune u trgovini su stvarno ok i kad sam ih koristio stvarno nije bilo nikakvih problema..

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #11 : 22 Kolovoz, 2009, 11:50:17 »
istina..ovi iz peveca od litru za 20kn su smece totalno..svake dvije sekunde malo pljune tako da imas tockasti skuter... :toothy3: al ovi sprejevi koji se pune u trgovini su stvarno ok i kad sam ih koristio stvarno nije bilo nikakvih problema..

potpisujem ovo

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: farbanje sprejom
« Odgovori #12 : 22 Kolovoz, 2009, 11:51:44 »
ja sam tak radio i zadovoljan sam rezultatom uloženo/dobiveno.. jer sam potrošio 100 kn na boju.. ali kvaliteta se nemože usporediti.. plastike na skuteru se bojaju kao npr branik na autu, plastic primer, kit, špric kit, dvokomponentni i bezbojni lak i onda to izgleda kao vozilo..
nemogu reć da moj skut izgleda loše al nije to - to.. vidi se da izgleda kao da je sprejem farbano i nemožeš tu ništa, i ponegdje se oguli, naravno..

Odes u kemoboje npr i nek ti umjesto boje za komp stavi u sprej to...Ali pazi kad farbas sprejem dogodi ti se to da nekad se zastopa onda onako površno baca boju i shebr sve....