Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???  (Posjeta: 20515 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #20 : 16 Svibanj, 2007, 13:41:07 »
nadam se da ce taj bao doc na neko okupljanje da vidimo kak ide  ;D

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #21 : 16 Svibanj, 2007, 13:51:37 »
Bude sigurno kad ga sredim kako treba. A trebo bi ljepo ič . Kad sve složim superiška. Inače on ide bolje od ostalih baotiana. Zanima me kako če sad ič .  :laughing1: . Roby kolko ti godina imaš? dal se skupljate vi sa motorima? jel tvoj generic možda plavi 125 ccm?

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #22 : 16 Svibanj, 2007, 14:52:39 »
22
plavi, 50cc.
 pa s vremena na vrijeme organiziramo nesto,vec dugo nismo,ne znam sta se ceka,valjda fali organizatora.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #23 : 16 Svibanj, 2007, 14:57:37 »
Organizirajte nešto pa čemo se ganjat  :toothy9: . Onda ako ode kit mogo bi oprat možda nešto šta je seriala ali 2t. Recimo neki generic  ;D . Hehe šalim se

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #24 : 16 Svibanj, 2007, 18:14:12 »
na 2t enma uopče zafrkanciej zato jel nema ventile ni ništa ssamo klip glava cilindar svječica i deri.  A 4t uhuhu posla. Znam da na bregastoj ima 2 rupice koje moraju stajat ravno dok je klip u gornjem mrtvom kutu odnosno dok je klip u gornjem položaju cilindra. E sad ja nemogu to sam sa rukom točno u milimetar pogodit. Onda druga stvar. Treba i ventile podesit točno kolko da se otvaraju i to. Dali možda oni u servisu imaju neki specijalan alat za podešavanje bregaste? Ja mislim da ču morat njega a ta podešavanja ipak na servis. Al neznam kolko če mi naplatit za to...

nabavi špijune da mos precizno nastimat ventile  :toothy12: ;D
« Zadnja izmjena: 16 Svibanj, 2007, 20:26:33 Aleksandar »

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #25 : 16 Svibanj, 2007, 20:13:30 »
hahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahahha. Ovakav savjet još nisam dobio. Dobra ideja ahhahahhahahahahha.  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #26 : 16 Svibanj, 2007, 20:26:11 »
hahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahahha. Ovakav savjet još nisam dobio. Dobra ideja ahhahahhahahahahha.  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:

pa da
ak vec svi pametujemo onda pametujmo kak spada













 :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #27 : 17 Svibanj, 2007, 10:55:38 »
 :toothy9:  :toothy9:  . Da.
Pito bi vas enšto za radilicu. Meni je musil reko da nebi treblo bit nikakvih problema sa radilicom da puce jel imaju jako dobru radilicu samo motor nesmije imat blokadu na variomatu. Jel to moguče?. Šta vi mislite dal bi mu puknula radilica?

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #28 : 17 Svibanj, 2007, 17:12:49 »
mislim da ne bi puknula. radilica ne bi trebala bit losija od klasicnih serijskih za 2t skutere.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #29 : 18 Svibanj, 2007, 12:10:59 »
E sad mi samo preostaje čekanje i skupljanje para  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: . sve ukupno moram skupit 1000kn i možda još malo više ako neču uspit podesit sam bregastu i ventile  :toothy3:  :toothy3:  :toothy3:

Offline mazda6

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: silverstone devil
kako nabrijati silverstona devila 50 da ide malo brze makar 75kmh
« Odgovori #30 : 29 Svibanj, 2010, 21:28:33 »
sta treba napraviti da ide malo brze jel ko zna molim da mi javi :help:

Offline pixa.93

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 900
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • Moja Kaciga: na glavi u svakom momentu
Odg: kako nabrijati silverstona devila 50 da ide malo brze makar 75kmh
« Odgovori #31 : 29 Svibanj, 2010, 21:42:45 »
sta treba napraviti da ide malo brze jel ko zna molim da mi javi :help:

ak oces da se bolje ucje neki otvoreni spuh a ak coes da ide bolje variomat neki ili kit,malo prijenos postelat
nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar nece bit da nekak nece bit

Offline Gilera_Vk

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Runner SP 50
  • Moja Kaciga: MDS
  • MojSpuh: Zx
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #32 : 30 Svibanj, 2010, 08:37:14 »

  Na 80cc kitu za baotiana nemoras mjenjati glavu zato jer serijska glava izdrzava toliko povecanje kompresije. Radilica se nemora mjenjati, nije slaba za kit, a ventile stelas usis na 0.05mm , ispuh na 0.07mm. Pozeljan je protocni spuh da negusi motor s tolikim pregradama.  Ja ga imam na svom ( sad bivsi) 6000km i radi ko prvog dana, brzina 72km/h (stvarna brzina).

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #33 : 30 Svibanj, 2010, 16:51:54 »
ako oćeš natjerat krajnju kupi duži prijenos, nađi ravnicu, napucaj gas i čekaj da motor dođe do Vmax  :drunken_smilie: :dontknow: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Rockstar

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: agv spirit
  • MojSpuh: Serijala
Odg: kako nabrijati silverstona devila 50 da ide malo brze makar 75kmh
« Odgovori #34 : 30 Svibanj, 2010, 22:09:03 »
sta treba napraviti da ide malo brze jel ko zna molim da mi javi :help:



naruci sa ove stranice nisam siguran je li ovo odgovarajuci no name kit za baotian ali provjeri platis kad ti stigne u HR 19E i straha hehe


http://schneider.mortch.com/index.php?route=product/product&path=35_40&product_id=157

Offline sole

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 195
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: runner vx/vxr
  • Moja Kaciga: koju uzmem
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #35 : 01 Lipanj, 2010, 14:37:36 »
Cvajo -to je 2t motor,jer ima 2 takta i dobiva iskru na svakom okretaju radilice,za razliku od 4t...Dakle dvotaktni,standart 50 ccm scootaci...Nemaju ventile,opruge ventila,bregastu,fazni lanac...




4t motori isto dobivaju iskru na svakom okretaju radilice
ispod 200 kn ne saljem pouzecem....

Offline sole

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 195
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: runner vx/vxr
  • Moja Kaciga: koju uzmem
Odg: Baotian kit 80ccm kolko je isplativ???
« Odgovori #36 : 01 Lipanj, 2010, 14:54:47 »
da ja sam si slozio kit od 90 ccm na baotiana tamo negdje oko nove god i na njega sam stavio karb od liberty-a mislim da je 19 ili je 22 nisam siguran a glava je standard i ventili su 0.15 ispusni i 0.10 usisni (to vazi za sve 4t motore) ugl motoric leti bolje nego seriala 2t a krajnja mu je po njegovim uricama oko 80 neznam tocno jer mu je ugravirano samo do 60 ali kazaljka prede onu oznaku za svijetlo. bilo bi pozeljno stavit duzi prijenos jer se ovako motoric muci jer je stalkno u visokim okretajima. ugl ja sam narucio kit 80 ccm a tip mi je zabunom poslao malossi 90 koji vrijedi puno vise a ja sam ga platio 550 kn sa postarinom. evo proslo je 6 mjeseci i radilica se je pocela cuti mislim da bi trebala izdrzat jos minimum mjesec ili dva. a ako krepa samo se kupi druga klipnjaca neka malo bolja i stavi se neki bolji lezaj, uprešaš i imas radilicu bolju nego standard. a to oko namjestavanja u fazu uopce nije problem jer imas sve moguce oznake na magnetu i bregastoj tako da bi to mogao naporavit covjek s zavrsenom osnovnom skolom
ispod 200 kn ne saljem pouzecem....