Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MK Županja 21.-23.8.2009.  (Posjeta: 8489 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VoRdA_NRG_MC3

  • Tržnica : (+16)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG mc3
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #20 : 22 Kolovoz, 2009, 12:34:02 »
jos nam samo fali da dode neko s mhr team pa da se utrkuje s nama, to vec spada iznad klase 50..

a napravit cemo 2 grupe, skuti sa i bez kita.. i pići...
doci cemo ja i jos jedan lik s foruma, ja cu bit tamo oko 5, pa kad zavrsi defile nademo se i  :hbusa:   :occasion14:


           :hbusa:  vs   :skuter: (batina)

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #21 : 22 Kolovoz, 2009, 15:46:44 »
klasa 250.......................1.mjesto i pehar zasluženo idu u kvart,j.ebi ga konkurencija nije bila laka-aprilia sr 172,sp 180 tuned,rs 125,lik iz broda s 250-kom(bilo za dlaku,a imotor me skoro iskipo na startu),svatko je bolje starto od mene priznajem,s pola gasa skiper me izbaca(još iz bloka šibao antifriz),krene,dam ostatak gasa i na zadnjak.....uglavnom borba s volanom,a i budući da su nas prije par godina oštetili u žu kad smo frendu miri slagali runnera za klasu 50(fora sa semaforom,gori crveno,upali se zeleno i opet crveno-i diskvalifikacija),nisam se uopće obaziro na semafor već sam gledao osobu koja starta pokraj mene i premda je bilo 200m u igri za skutere,gas nisam puštao ni kad sam prošao 400m :laughing7:da ne bi poslje bilo kao ipak ćemo na 400m......ovim putem se zahvaljujem:danijelu smajiću i marku kukiću na potringu,sqwishu i svim ostalim kemijama na makini............HAĆ-u i JURČI(jbte jurča ipak ga je j.bo karb)na oldskuul savjetima............i naravno DRALETU koji me odvezao nazad u vk jer mi se pred sam start razletio dekl s kurblom(onaj dio nožnog uključnog startera nije ni pronađen),sa pasatom smo stigli od vk-do žu za nepunih 10min,kao i nazad) i na nadolijevanju tekućine u hladnjak...........najviše thnx frendu kreši na sponzoriranju!!!!vidimo se iduće godine,čuli smo se s kukićem i grdićem,setup će biti još bolesniji!!!!jer karting se ipak vrti na puno više okretaja ,a sevenove makine imaju prebolesno složene cilindre........ako je kukić uspio na svog typhoona ubacit komad bloka od aprilie rs 125 sa usisnikom i prirubnicom sve opcije su otvorene:o!!!!!
čestitke i u orašje za čika kuretovog neosa,j.bi ga davida sjebala slavina od tomosa na rezervaru nije ju dobro okrenuo i motor nije mogao primit sve gorivo iz rezervoara(nije bilko nigdje za uzet one malossi pipe za rezervoar),jebi ga nema vakumice a u rezervoaru je bila možda litra goriva koja se nije mogla fino sasut u karb.........na greškama se učI!!!!ako neko ima kakav video ne bi bilo loše stavit!!!
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2009, 15:50:19 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline BENNY

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 192
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Aerox 172 ac
  • MojSpuh: Serijalovič
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #22 : 22 Kolovoz, 2009, 16:55:32 »
Nema šta ekipa iz vk je definitivno pokazala kao najbrža..u svim klasama osim 50ccm smo osvojili zlato.. :icon_tongue: Sljedeće godine se opet vidimo sa još boljim setupima.. :)

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #23 : 22 Kolovoz, 2009, 18:07:51 »
jel zna netko ko je dobio klasu open?

1.klasa 50-čika kure
2.klasa 250-1.kiza,2.luka(R-172-MHR) s foruma,3.lik iz broda sa hondom  250 naked
3.klasa 600-mario matušenski vk(moj best frend :toothy10:),2.mjesto ružni mali lik iz bosne(mi ga zovemo MUHA) pejo se zove!!!
4.klasa OPEN-nisam ostao do kraja trka pa ne znam....ajd ko sazna nek javi pa ću editirat!!!!
« Zadnja izmjena: 23 Kolovoz, 2009, 15:34:27 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #24 : 22 Kolovoz, 2009, 18:09:05 »
Nema šta ekipa iz vk je definitivno pokazala kao najbrža..u svim klasama osim 50ccm smo osvojili zlato.. :icon_tongue: Sljedeće godine se opet vidimo sa još boljim setupima.. :)
haha sj#bo sam vas
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #25 : 22 Kolovoz, 2009, 19:04:36 »
bas me interesira kakav bi poredak bio da sam stigo na prijave u klasu 50/70... moram priznat da je skiper odlican, divljak od skutera ali je teska banana, ruzan je ko smrt a i voda mu pusta.. ruzno do bola! kako su svi pricali za stocka da je neki najjebeniji tip i da ce bit prvi a na kraju ga kure dobio... a dijelovi su boli glava.. al cuo sam pricu kak mu se svjecica namocila ovo ono...

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #26 : 22 Kolovoz, 2009, 19:24:20 »
ajde bas je dobro sto su ipak stavili skutere u raspored,supci jedni... postoji mogucnost da napravimo skuter klub i organiziramo prave sprint utrke na 100 ili 200m..i naravno klase po tehnickim specifikacijama uz novcane nagrade za prva 3 mjesta(ipak treba malo poticaja soferima)... ovi supci iz moto kluba stave klasi 250 startninu od 100kn a nagrada sugavi pehar od 30kn + 10kn naljepnica!!!

cestitke kizi na prvom mjestu ide skiper KAK KUGA :)) lukin motoric me iznenadio ugodno
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #27 : 22 Kolovoz, 2009, 19:41:19 »
bas me interesira kakav bi poredak bio da sam stigo na prijave u klasu 50/70... moram priznat da je skiper odlican, divljak od skutera ali je teska banana, ruzan je ko smrt a i voda mu pusta.. ruzno do bola! kako su svi pricali za stocka da je neki najjebeniji tip i da ce bit prvi a na kraju ga kure dobio... a dijelovi su boli glava.. al cuo sam pricu kak mu se svjecica namocila ovo ono...
da se namočila valjda bi trokiro i puco  :headbang: ti bi možda bio u finalu samnom, u tebe jebeno ide od neki 70 km/h nije za start uštelovan al svakako super ide
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #28 : 22 Kolovoz, 2009, 19:50:08 »
prvi puta sam ceko da krenes pa sam onda ja jer su oni tvoji pajdasi srali kako je flomo ranije krenuo pa da ne bude isto i sa mnom.. i opet sam te stigo.. a drugi puta recimo da smo krenuli u isto vrijeme i pobjegnes mi al od nekih 50 se krenem izdvajat.. pa kako da te ja dobivam na krajnjoj, zar nemas primar.. ajd start ti je pohvalan jesta da ja nisam bas nesta strucno krenuo al mislim da due+ treba dobit replicu u svim komponentama..

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #29 : 22 Kolovoz, 2009, 19:50:56 »
Al taj što je imo runnera sa team 2 nije kurčevit lik, prije trke ja sam mu reko da ću izgubit odma od njega on je reko nije bitno pobjedit bitno je sudjelovat i 2 put mi je čestito pobjedu  :headbang:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #30 : 22 Kolovoz, 2009, 19:53:27 »
prvi puta sam ceko da krenes pa sam onda ja jer su oni tvoji pajdasi srali kako je flomo ranije krenuo pa da ne bude isto i sa mnom.. i opet sam te stigo.. a drugi puta recimo da smo krenuli u isto vrijeme i pobjegnes mi al od nekih 50 se krenem izdvajat.. pa kako da te ja dobivam na krajnjoj, zar nemas primar.. ajd start ti je pohvalan jesta da ja nisam bas nesta strucno krenuo al mislim da due+ treba dobit replicu u svim komponentama..
imam al 12 cola felge a nije puno produžen more se usporedit sa lc getribom, u tebe je piagio mašina, i puno sam put starto prije trke s tobom
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #31 : 22 Kolovoz, 2009, 19:57:46 »
e pa jebiga, ja samo znam da su meni svi pricali kak ja nemam sanse protiv due+ eto svi su vidjeli kak je bilo, i stocka sam ganjo i pito ga oce stat nije htio... navodno svi neki baje a ne smiju stat... kad sam stao sa onim sp180 bilo je gusto.. pojede me na krajnjoj ali bude napeto do nekih cca 110km/h

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #32 : 22 Kolovoz, 2009, 20:31:46 »
e pa jebiga, ja samo znam da su meni svi pricali kak ja nemam sanse protiv due+ eto svi su vidjeli kak je bilo, i stocka sam ganjo i pito ga oce stat nije htio... navodno svi neki baje a ne smiju stat... kad sam stao sa onim sp180 bilo je gusto.. pojede me na krajnjoj ali bude napeto do nekih cca 110km/h
probaj sa piagio mašinom koja ima due+ i shot  :icon_thumright: i u mene jebeno ide al ima dosta djelova koje treba zamjenit
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #33 : 22 Kolovoz, 2009, 20:35:12 »
pa eto onaj iz vk je imo team i yasuni pa si ga dobio a to je jos jaca kombinacija  :dontknow:

Offline Drale

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 201
  • Spol: Muški
  • kIZA ŠTEKER!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkulja
  • MojSpuh: De uzmi mu mobitel....
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #34 : 22 Kolovoz, 2009, 21:56:40 »
ajde bas je dobro sto su ipak stavili skutere u raspored,supci jedni... postoji mogucnost da napravimo skuter klub i organiziramo prave sprint utrke na 100 ili 200m..i naravno klase po tehnickim specifikacijama uz novcane nagrade za prva 3 mjesta(ipak treba malo poticaja soferima)... ovi supci iz moto kluba stave klasi 250 startninu od 100kn a nagrada sugavi pehar od 30kn + 10kn naljepnica!!!

cestitke kizi na prvom mjestu ide skiper KAK KUGA :)) lukin motoric me iznenadio ugodno
sta ces ti jazavac!!! imate 421341 motora, niko iz zupanje nije vozio trke!!! cuo sam kad sam se vratio da si nes prico da me trazis!!! pun mi te k**ra* tebe i tvog sirenja!!! rodjak biti ce zvekete..... pred klincima se kurcis!!!! iduci susret ce biti zvekete!!!

Sta sam ja tebi reko za tvoje ponašanje??

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #35 : 22 Kolovoz, 2009, 22:32:25 »
i meni je pun k**ra* tebe i tvojih trulih fora... nekurcim se nista pred klincima nego nedam nikom da me zajebava... moze vidimo se samo reci kad
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Drale

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 201
  • Spol: Muški
  • kIZA ŠTEKER!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkulja
  • MojSpuh: De uzmi mu mobitel....
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #36 : 22 Kolovoz, 2009, 22:38:57 »
i meni je pun k**ra* tebe i tvojih trulih fora... nekurcim se nista pred klincima nego nedam nikom da me zajebava... moze vidimo se samo reci kad
anytime anywhere


seljačino jedna!!! sta danas nisi nesto menei treko j**** ti isusasa
Sta sam ja tebi reko za tvoje ponašanje??

Offline David

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • I love life !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šupkograd
  • Moj Skuter: Runner 50 SP,Peugeot buxy, Piaggio skipper BIG BORE
  • MojSetup: KITA DAAAAAAAAAAAAAA !!!
  • MojSpuh: FANCY !!!!
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #37 : 22 Kolovoz, 2009, 22:46:40 »
Početnik, nemoj s..ati, kada si ti mene pitao za start, biti će zvekete ?! Drale što kažeš  :notworthy:?!
Ozbiljan zauvjek , samo sve NOVO !ARUNA KONE!

BRAKING DISKOVI I RMS DIJELOVI POPUST 20% !
098-724-223

Offline Drale

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 201
  • Spol: Muški
  • kIZA ŠTEKER!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkulja
  • MojSpuh: De uzmi mu mobitel....
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #38 : 22 Kolovoz, 2009, 22:48:15 »
Početnik, nemoj s..ati, kada si ti mene pitao za start, biti će zvekete ?! Drale što kažeš  :notworthy:?!
brate pretjeruju!!! iduci put zvekete :laughing11:
Sta sam ja tebi reko za tvoje ponašanje??

Offline David

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • I love life !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šupkograd
  • Moj Skuter: Runner 50 SP,Peugeot buxy, Piaggio skipper BIG BORE
  • MojSetup: KITA DAAAAAAAAAAAAAA !!!
  • MojSpuh: FANCY !!!!
Odg: MK Županja 21.-23.8.2009.
« Odgovori #39 : 22 Kolovoz, 2009, 22:51:29 »
Još jedanputa ponavljam "NIJE BITNO POBJEDITI VEĆ SUDJELOVATI" !!!!  :notworthy:
Ozbiljan zauvjek , samo sve NOVO !ARUNA KONE!

BRAKING DISKOVI I RMS DIJELOVI POPUST 20% !
098-724-223