Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Usporedbe ditech  (Posjeta: 3860 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Usporedbe ditech
« Odgovori #20 : 16 Kolovoz, 2009, 22:09:24 »
kakvi su vam onda vaši ditechi, ja već 7000 km napravio i nikada ništa, a kada sam ga uzeo imao je serijsku svjećicu i trokirao kao blesav, sa svjećicom koju mi je ivo preporučio i gorivo na tifonu,kao što sam rekao ni najmanje sitnice od kvarova u tih 7000 km. nadam se da će tako biti i dalje... :icon_biggrin:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Usporedbe ditech
« Odgovori #21 : 17 Kolovoz, 2009, 01:12:19 »
@bega: prestao filtrirat gorivo vec odavno,samo sam gubio vrijeme a na omvu je bio ok zin,iako sam ima 3 tjedna kroz povrat ispustio zadnjih pol litre iz rezervoara i nije mi licilo na benzin,vise na vodu+ prljavstine nutra.

Za mene Ditech nemoze bit los,pod kvar uzimam jedino razletavanje radilice,sve ostalo je macji kasalj xD
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: Usporedbe ditech
« Odgovori #22 : 17 Kolovoz, 2009, 09:00:18 »
A jebi ga ...  Dok sve štima ovak sa karnisterom tak ću točit i amen.

Daj mi reci jesi probao stavit filter goriva na relaciji rezervar - pumpa ???

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Usporedbe ditech
« Odgovori #23 : 17 Kolovoz, 2009, 10:54:26 »
Nee,nema potrebe jer na omv-u je stotka ok,a ako negdje dalje idem do cepa ga natankam pa uvijek naidem na tifon ili omv
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: Usporedbe ditech
« Odgovori #24 : 17 Kolovoz, 2009, 12:03:28 »
Nee,nema potrebe jer na omv-u je stotka ok,a ako negdje dalje idem do cepa ga natankam pa uvijek naidem na tifon ili omv


Probat ću danas sa filterom između rezervara i pumpe,nadam se da će imat učinka.

Jbg kod mene nema tifona,a najbliži omw 30tak km.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Usporedbe ditech
« Odgovori #25 : 17 Kolovoz, 2009, 12:06:26 »
E cujes,kako ti vadis zeleni injektor iz onog crnog tijela,kupio sam polovan i svoj injektor ocu prebacit u to tijelo al ovaj nejde van,a nebi ga htio strgat jel ima tek 6000km i mogu ga prodat  :toothy3:

EDIT:

Malo sam sile upotrijebio i izašlo je van, tak da sad doma imam 3 zelena injektora čitava i ispravna...ako ko hoće može jedan u zamjenu za raspršivač tj. plavi injektor a ako ne onda na prodaju je jedan...stavit ću u tržnicu
« Zadnja izmjena: 17 Kolovoz, 2009, 13:51:58 Iwo SR Tuono »
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline hondastreet

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: benelli 491 ex,gilera dna 70 ex,Sr Di-tech ex...baotian & aprilia rs 125 06.
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: Usporedbe ditech
« Odgovori #26 : 19 Kolovoz, 2009, 10:30:18 »
ovo vezano za benzin na ini i omv-u se u potpunosti slazem...sa omv bengom ide bez greske, ni trokira ni nist, nisam imao gotovo nikakvih problema niti sa ininim  benzinom ali se osijeti znatna razlika ;)
...ride..or...die...

Offline BM0021

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: Usporedbe ditech
« Odgovori #27 : 19 Kolovoz, 2009, 10:41:29 »
Ja dok sam imao ditecha sam tankao na ini i nije bilo nikakvih problema, isao je dosta bolje od drugih serijskih skutera, trosio duplo manje... Jedino sta je potencijal za pojacavanje dosta ogranicen i sve je skupo pa sam se prebacio na piaggio masinu s karbom al inace sam bio stvarno zadovoljan s ditechom!

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: Usporedbe ditech
« Odgovori #28 : 19 Kolovoz, 2009, 11:31:37 »
ja imam ditecha vec 5 god mislim prvi sam vlasnik motor sada fali 200 ili 300 km do 30000 motor stvarno necu prodat a mogo sam puno puta ide jako dobro sve je serijski jedino imam alspuh leo vinchie tt i malossijev filter ,,, motor po satu prelazi preko onoga kmh 2 3 milimetra na nikakvim nizbrdicama sada me zanima taj malosi ecu ko to ima za prodat a da nije skup jel mi crkla pumpa i onaj kopresor pa me to kostalo ,, pa sada se gegam heh ali ditech najbolji motori
sa litrom se vozis oho rezerva svjetli nema veze a ne ovo karb sam trosi ko blesav i tocim samo sa omv 100 a prije sam dovezo iz ceske kad je brat nes prevozio 10 litara omv super 100 to je nes jace motor serijala cak i alspuh sam imo obican motor je iso na zadnji od tada sam se uvjerio da u hr gorivo ne valja nista ,.. .

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: Usporedbe ditech
« Odgovori #29 : 19 Kolovoz, 2009, 16:23:33 »
malosi ecu ko to ima za prodat a da nije skup jel mi crkla pumpa i onaj kopresor pa me to kostalo


Imam ja,i ne treba mi,al neć prodat :D
Daleko bolja je Polini čašića ;)
Jedini problem sa čašicom je kod prvog paljenja ujutro,nemoš vozit na pola gasa,trokira ko lud,to mi malo problem jer ga nikad nisam stiskao dok se ne ugrije pa se malo teže vozit,čim dođe na radnu temperaturu trokiranje postaje prošlost ;D