Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Suzuki DR i Yamaha XT  (Posjeta: 3411 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Suzuki DR i Yamaha XT
« : 12 Veljača, 2010, 21:05:12 »
zanima me da li je na rd i xt-u 600 ista rama, oba su cross, otprilike isto godiste,negdje oko 90 godine, koliko sam po slikama vidio rame su na oko iste.. zanima me ako netko zna tocno ili zna kakav se pokazao taj suzuki, jer xt taj stariji ima ovdje i motor je strasno zivcan, ono kida ruke... a zanima me jer bi presao sa 2t motora na 4t motor, tako da nemoram sarafati...
a netko zna ima li negdje nabaviti ramu sa papirima da je ok.. sama rama, bez icega ostaloga...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Suzuki DR i Yamaha XT
« Odgovori #1 : 14 Veljača, 2010, 19:06:46 »
dr-i su ti jako rijetki,nema ih ko xt-a,za xt-a ćeš dijelove svugdje nać,u Italiji ih ima ko blata a kostur sa papirima starije godište ćeš nać bez beda...
ima i kod tih motora mana,klackalica ventila,ventili i gumice,lanac,natezač...vibracije su normalna stvar,lanac i lančanici isto odlaze,to su već normalne sitnice :novine:
svakih 5-6000km napraviš servis,poštelaš ventile malo,čekaš da se ugrije na radnu temp. motor i onda ga prži i trajat će
imaš još izbora takvih motora....honda xl/xr ili kawasaki klr isto tj. dosta tih motora :icon_thumright:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Suzuki DR i Yamaha XT
« Odgovori #2 : 14 Veljača, 2010, 19:58:40 »
shvacam te ali za 400 eura mogu nac taj motor tip top navodno, ali treba mijenjati lanac i lancanike, a problem je sto nema papire rama... a za xt stariji to znam, vozio sam ga, brutalan je ali ventili su mu slaba tocka te gubi ulje jer ga spaljiva ....sve zbog ventila.. upravo je frendov xt u servisu zbog takvih gluposti...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Suzuki DR i Yamaha XT
« Odgovori #3 : 14 Veljača, 2010, 22:11:37 »
zovi malo moto jakopeca,moto musila,soleta u rijeci...
imaju ljudi sigurno nekog zaribanog doma pa kupiš za malo para samo da ima papire,i da ima napred doboš nabaviš vilice,felgu i kočioni od novije i na miru si :icon_thumright:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Suzuki DR i Yamaha XT
« Odgovori #4 : 14 Veljača, 2010, 22:40:09 »
nezz samo jel su iste rame, jer mi djeluju isto... a sad, nebi trosio love vise nego sto trebam jer je i onako fali.... :happy6:
znaci nabavim ramu sa papirima, jer ova nema papire, a nema nacina da ih nanovo napravim..
znam da je taj suzuki rijedak, ali ja volim nesto sto malo ljudi ima, a xt ima dosta ljudi i kvarljiv je( ventili)
za felge i kocnice mi je lako, jer bi to prebacio sa nekog drugog motora tako da napravim supermoto...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta