Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoć: Aerox  (Posjeta: 8979 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoć: Aerox
« Odgovori #40 : 16 Svibanj, 2007, 11:00:19 »
nisi, nije važno kako dođeš do idealnih okretaja, tvrđim federom ili lakšim rolama, tvrđi feder jače pritišće remen, pa se on brže troši..
najbolji za serijalu pa i gus kit je serijski feder, rolice se stavljaju lakše po potrebi, a federi na kuplung isto..

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Pomoć: Aerox
« Odgovori #41 : 16 Svibanj, 2007, 11:23:27 »
nisi, nije važno kako dođeš do idealnih okretaja, tvrđim federom ili lakšim rolama, tvrđi feder jače pritišće remen, pa se on brže troši..
najbolji za serijalu pa i gus kit je serijski feder, rolice se stavljaju lakše po potrebi, a federi na kuplung isto..
Pa di sam onda pogriješio... jel može mašina 'do pola' zaribati pa uopće više nemati snage ili što jer me ovo totalno izludilo  :angry9: :angry9: :angry9:
Who's looking for punishment ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoć: Aerox
« Odgovori #42 : 16 Svibanj, 2007, 11:26:44 »
mogu se potrošiti karike pa da nema kompresije ili ima slabu, pa onda skuter ima manje snage..
to se dogodi ako skut ima puno km, ako je zaboravljano sipati ulje ili je ulje bilo loše kvalitete..

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Pomoć: Aerox
« Odgovori #43 : 16 Svibanj, 2007, 11:30:39 »
mogu se potrošiti karike pa da nema kompresije ili ima slabu, pa onda skuter ima manje snage..
to se dogodi ako skut ima puno km, ako je zaboravljano sipati ulje ili je ulje bilo loše kvalitete..
Ulje mu stavljam Valvoline polusintetiku (sasvim dovoljno za serijeku mašinu) a karike sam mijenjao prije par mjeseci skupa sa svim dihtunzima...  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Pomoć: Aerox
« Odgovori #44 : 16 Svibanj, 2007, 11:50:55 »
Kako ne razumiješ što ti skuder hoće reći: "Punisher vrijeme je za novi Derbi..." :icon_thumright: :toothy10:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Pomoć: Aerox
« Odgovori #45 : 16 Svibanj, 2007, 11:58:06 »
Kako ne razumiješ što ti skuder hoće reći: "Punisher vrijeme je za novi Derbi..." :icon_thumright: :toothy10:
Ma dok dođe Derbi (kad dođe, još nemam pojma) bi htio ovo namjestiti da ide kako je išao prije - barem približno...
Nije da me izluđuje to recimo da sam ga odnio na servis pa su samo neke pi**arije izvodili a ništa napravili, nego to što sam sam radio i nemam više ideje što mu je...  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Pomoć: Aerox
« Odgovori #46 : 16 Svibanj, 2007, 12:08:28 »
Probat ću citirati profesora Pervana: "Skuter JAMAČNO vapi za novim Derbijem"  :toothy10:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Pomoć: Aerox
« Odgovori #47 : 24 Svibanj, 2007, 17:27:09 »
Jel može biti do usisnih lamelica... kad vozim na skroz malom gasu i dam full gas ne hvata odmah nego kao sa kašnjenjem...  :dontknow: :dontknow:

U zadnjih par dana ide još gore, ne znam da li ga smijem više voziti - skroz je u defektu, a da mi ne padne na pamet voziti još nekog...

 :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:
Who's looking for punishment ??

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoć: Aerox
« Odgovori #48 : 24 Svibanj, 2007, 17:44:45 »
Jel može biti do usisnih lamelica... kad vozim na skroz malom gasu i dam full gas ne hvata odmah nego kao sa kašnjenjem...  :dontknow: :dontknow:

U zadnjih par dana ide još gore, ne znam da li ga smijem više voziti - skroz je u defektu, a da mi ne padne na pamet voziti još nekog...

 :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Nepostelan frgic
Moze biti i do grijanja prijenosa, pa se remen rastegne i ne hvata odma ;)
Trgo - Prijevoz RT

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Pomoć: Aerox
« Odgovori #49 : 24 Svibanj, 2007, 17:47:38 »
Može biti do nepoštelanosti ali do grijanja prijenosa nije rezlutat da mi skuter ide uzbrdo 40 km/h...  :dontknow: :dontknow:
Who's looking for punishment ??