Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Snaga aprilia sr 50  (Posjeta: 22543 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #80 : 26 Svibanj, 2007, 13:29:35 »
Niste stigli zaključat  :toothy12: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: . Prvo evo oped kako ste glupi: nisam reko da imam hiljadarke nego da ih vozim svaki dan tako da.... Kao prvo dođite u dubravu pa čete vidjet niej to ko kod vas boga pitaj di da hiljadarke voze samo ljudi od 30 godina. Dođite malo u dubravu pa se uvjerite  :icon_thumright:  :icon_thumright:  :icon_thumright:  :icon_thumright:  :icon_thumright:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #81 : 26 Svibanj, 2007, 13:41:41 »
zaključao sam ja..

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #82 : 27 Svibanj, 2007, 20:31:11 »
..ako ne prakticiram, ne znaci da necu bannat,..

pokusaje rasprave dozvoljavam, ali ne i vrijedjanja..


za sve ostalo postoji ovaj dio foruma http://www.mojskuter.com/forum/index.php?board=8.0 , pa ako nekome nesto nije jasno neka pita

..i izvolite postovati pravila foruma  :glasses9:

 ..i imajte bontona, malo kuluture ce vas uciniti vec facama, nego nekultura  :frajer:

 :hippy2:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!