Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner ,Novi Setup!  (Posjeta: 785 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner ,Novi Setup!
« : 09 Kolovoz, 2009, 00:33:00 »
Eh ovako skupio sam nesto para i vjerovatno bi sad pred kraj sezone radio runnera ponovo i preso bi na midrace....eh imam pitanja oko djelove koje planiram uzet
Kit sam planiro Due+ jer sam o njemu cuo sve najbolje i ovdje na forumu i svgadje o njemu pricaju da je extra...to je rijeseno
Karb 19 Bs malossi pakiranje ..jel on ok za due + ?
Usis sam planiro novi uzet,nesto da nije preskupo znaci neka srednja cijena ,,,koji da uzmem neke preporuke...ili najbolje kataloski kod proizvoda sa  SA ili SC ....
Gljivu cu uzet isto to sam odlucio bice Stage 6 ona velika sto lici na praugaonik
Planiro sam i produzit prenos...malossi primar uzet ili tako sta....i obavezno torque drive ....
Planiro sam uzet i novi gas,onaj kraci neki..vidio sam na SA pod accessories ima 2 neka stage 6 i jedan tomaselli ja mislim daj e tako..ova su po 35 i 50 eura a ovaj je 25.. koji je najbolje uzet ?? jel cisto ok i ovaj tomaseli od 25 eura ili ??i imal potrebe za tim..jel to samo dobijem znaci manji hod rucke gasa i to je to ili ??
i ako jos skupim sta love planiro sam uzet sebi amortizer neki zadnji ali ne nesto preskupo...koji mi preporucujete a da je dobar a i cijena prihvatljiva ?!?1
i isto sam planiro mjenjat diskove prednje i zadnje tj uzet one neke stage 6 vece ili slicno ?? !! sta mi isto tu preporucujete...
I najvazanije pitanje je ....kako ce sve ovo da radi na Yasuni R ...hocel se gusit due+ na njemu ili sta slicno ?? mozel se to ustimat da radi normalno ?? znaci ne trazim da max izvucem iz kita ..nego onako da ide lijepo i da mi traje neko vrijeme...jer ovo sto sam sve planiro radit i nekako mogu skupit para sta i zaradit ...ali za novi auspuh da dajem 200 ili vise eura ...stvarno nemogu..
eto uglavnom to je to...ako neko moze i nije mu mrsko za svaki dio da mi da misljenje i ovo gdje sam napiso sta preporucujete da mi da kataloski broj sta bi trebo uzet i to je to ..hvala ...
« Zadnja izmjena: 09 Kolovoz, 2009, 00:36:36 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner ,Novi Setup!
« Odgovori #1 : 09 Kolovoz, 2009, 00:56:30 »
ja bi an tvom mjestu uzo polini cosru umjesto dueta

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Runner ,Novi Setup!
« Odgovori #2 : 09 Kolovoz, 2009, 00:58:27 »
kolko sam cuo corsa ima dosta problema sa temperaturom... da se jako grije...
taj sam

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner ,Novi Setup!
« Odgovori #3 : 09 Kolovoz, 2009, 00:59:40 »
kolko sam cuo corsa ima dosta problema sa temperaturom... da se jako grije...

zato mu se malo pomogne sa kilerom od spa ili vxra

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Runner ,Novi Setup!
« Odgovori #4 : 09 Kolovoz, 2009, 01:21:56 »
pomogo bi veci karb

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Runner ,Novi Setup!
« Odgovori #5 : 09 Kolovoz, 2009, 03:49:05 »
a bb nista? dao bi se slozit lipi setup s tin financijama :frajer:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner ,Novi Setup!
« Odgovori #6 : 09 Kolovoz, 2009, 04:18:30 »
a bb nista? dao bi se slozit lipi setup s tin financijama :frajer:
a neznam vise ni sam sta hocu da radim :D ni tam ni vam :D ni gore ni dole :D ..neki dan sam cuo due+ sa nardom gore ja mislim,malo je predajen due kako mi rece momak........kad sam cuo  zvuk kako se vrti kad lik da gas .....odma sam pozelio da se i moj runner onako vrti :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Runner ,Novi Setup!
« Odgovori #7 : 09 Kolovoz, 2009, 04:56:49 »
kolko sam cuo corsa ima dosta problema sa temperaturom... da se jako grije...

a tek due.... On jednostavno gori u odnosu na corsu.



@ Rossi:
Sve sto si nabrojao je zapravo nepotrebno (osim karba - 17 stvarno nema sto trazit na 2+)
Moram te upozorit da ce se to cudo grijat jako i da ce to biti setup koji nije za dulje voznje.


Osobno bi trazio druge kombinacije koje bi davale isto ili vise konja, a manje bile opterecene (i termicki, ali i po novcaniku). Recimo, TPR....
Steta sto Metrakitov SP2 na Piaggiu nije onakav kao sto je na Minarelliu, jer to bi bila bomba