Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: guma prednja  (Posjeta: 5134 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: guma prednja
« Odgovori #20 : 27 Travanj, 2007, 12:05:05 »
a ovi jači motori su i teži i brže idu i naravno gume se više troše.Ja sam s jednim gumama priša 17000 km(većinon ga je stari vozio,ja san tek na 9000 počeo vozit)a skuter mi sad ima 20000
O bože... pa ta guma je sada čisti kamen... kako to uopće drži cestu  :o :o :o
pa kažen ti prominija san je na 16000-17000 km.Stavija san Bridgestone ML50 na obe
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: guma prednja
« Odgovori #21 : 27 Travanj, 2007, 12:58:36 »
a gle, bilo koja guma nakon prvog postenog zagrijavanja(citaj:duzeg ganjanja) gubi ona svoja prava svojstva,isto tako,ako motor dugo ne vozi ,takodjer atmosferski utjecaji nejdu u korist gumi....



ma ima puno razlicitih uzroka i nemres tocno odredit kilometrazu trajanja,jednostavno,kad osjetis da je pri kraju stanes pred neke pickice i opalis po gasu,mozda se koja i upeca  :icon_biggrin:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: guma prednja
« Odgovori #22 : 27 Travanj, 2007, 13:23:23 »
ja sam svoju zadnju mijenjal na 5000 km,nisu se vise vidjele ni crte,a prije nego sam je promijenio sve oko mene je bilo puno dima :toothy9:,jos je imam doma,bit ce dobra za jos koji put zapalit,imas pravo sugi,upecal sam curu,one se jednostavno pale na to :toothy12: :icon_biggrin:

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: guma prednja
« Odgovori #23 : 27 Travanj, 2007, 13:44:34 »
ma sva se navlazi od mirisa paljevine   :headbang:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: guma prednja
« Odgovori #24 : 27 Travanj, 2007, 16:40:19 »
a gle, bilo koja guma nakon prvog postenog zagrijavanja(citaj:duzeg ganjanja) gubi ona svoja prava svojstva,isto tako,ako motor dugo ne vozi ,takodjer atmosferski utjecaji nejdu u korist gumi....
Je ali je StreetRunner rekao da je on vozio nakon ćaće koji je vozio 9000km... nemoguće da su u tako kratkom razdoblju toliko prešli... ciljam na to da je guma predugo bila na skuteru, biće se počela raspadati  :laughing7:
Who's looking for punishment ??

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: guma prednja
« Odgovori #25 : 27 Travanj, 2007, 17:14:11 »
ma mozes se ti vozit na njoj dok se ne raspadne,al naravno da je grip nikakav

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: guma prednja
« Odgovori #26 : 28 Travanj, 2007, 09:22:41 »
ma mozes se ti vozit na njoj dok se ne raspadne,al naravno da je grip nikakav
O tome ja i govorim... sreća što nije bilo nesreća (valjda nije  :icon_scratch:)
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: guma prednja
« Odgovori #27 : 28 Travanj, 2007, 12:30:39 »
a gle, bilo koja guma nakon prvog postenog zagrijavanja(citaj:duzeg ganjanja) gubi ona svoja prava svojstva,isto tako,ako motor dugo ne vozi ,takodjer atmosferski utjecaji nejdu u korist gumi....
Je ali je StreetRunner rekao da je on vozio nakon ćaće koji je vozio 9000km... nemoguće da su u tako kratkom razdoblju toliko prešli... ciljam na to da je guma predugo bila na skuteru, biće se počela raspadati  :laughing7:
a nije se raspala nimalo.Čak su se vidile i crte ali grip je bio katastrofa.Zato je dobro bacala bokon :laughing7: :laughing7: :laughing7:Ćaća ti je meni ka penzioner nevozi više od 50 kmh a nedaj bože da odere malo gumu.Ali šta je je bila je katastrofa ali crte su se vidile
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: guma prednja
« Odgovori #28 : 28 Travanj, 2007, 12:46:53 »
zub vremena je ucinio svoje :laughing7:

Offline shelby500 GT:D

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 144
  • Spol: Muški
  • sp180 Trt edition
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: sp180
  • MojSpuh: standard
Odg: guma prednja
« Odgovori #29 : 18 Svibanj, 2007, 20:14:27 »
ja sam kupio gumu michelin pilot i sasvim je dobra a i prednja je bila 20 000 na motoru ali je motor stajao doma i vozio sam se s tom gumom max 40 jer je bila ko kamen i to je bila sigurna smrt!!! :angry9: :hello: :icon_thumright:
ponekad pijem umjerene kolicine alkohola:D