Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Znaci da idete sad tjunirat skut sta bi stavili gore ??

od sr150 (2t AC)¸
od sp180 (2t LC)
midrace 70ccm

Autor Tema: Big bore vs. 70ccm (midrace)  (Posjeta: 10757 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #20 : 05 Kolovoz, 2009, 22:12:31 »
to tak ide i po nabrijanoj BB se mora šarafat svaki ćas......treba imat malo love i puno strpljenja i živaca za sve posložit kak treba

nije baš kao formula al blizu je nekih 13200-300 rpm niz ulicu  :frajer:


ovaj zvuk ne možeš na bb dobit da ne znam šta napraviš
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #21 : 05 Kolovoz, 2009, 22:20:43 »
to tak ide i po nabrijanoj BB se mora šarafat svaki ćas......treba imat malo love i puno strpljenja i živaca za sve posložit kak treba

nije baš kao formula al blizu je nekih 13200-300 rpm niz ulicu  :frajer:

ovaj zvuk ne možeš na bb dobit da ne znam šta napraviš

to stoji,znam kakav je to osjecaj kad sjednes na 100 kg a on se vrti ko mlincic za kavu :laughing1:

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #22 : 05 Kolovoz, 2009, 22:23:56 »
a je da gušti su gušti to uopće nije upitno :D  

a uostalom to nebi bio skuter za svaki dan , nego za ovak se vikendom provozat malo izdivljat i za do posla i nazad (cca 2km)


definitivno midrace slazi ako se mislis samo tako vozit :icon_thumright:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #23 : 05 Kolovoz, 2009, 22:26:39 »
kakvih 100 kg?moj trekker je oko 70 kg .....nema smisla stavljat midrace na mrcinu tipa runner ili slićno
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #24 : 05 Kolovoz, 2009, 22:28:24 »
kakvih 100 kg?moj trekker je oko 70 kg .....nema smisla stavljat midrace na mrcinu tipa runner ili slićno
metaforicki sam rekao,moj pezo bez plastika i svega je imao oko 85 kg,jbg islo je predobro

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #25 : 05 Kolovoz, 2009, 22:44:21 »
kakvih 100 kg?moj trekker je oko 70 kg .....nema smisla stavljat midrace na mrcinu tipa runner
zasto ?? jer ide 30% bolje od ostalih masina(minarelli i peugeot) sa istim setupom ili  :toothy9: :toothy9: 
ovdje na 30% mislim da su potpuno isti djelovi na skutu

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #26 : 05 Kolovoz, 2009, 22:50:16 »
zasto ?? jer ide 30% bolje od ostalih masina(minarelli i peugeot) sa istim setupom ili  :toothy9: :toothy9: 
ovdje na 30% mislim da su potpuno isti djelovi na skutu
runner i nrg su jako teski skuteri

Offline psycho

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: nrg mc2
  • MojSetup: stage6 sport pro
  • MojSpuh: zx
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #27 : 05 Kolovoz, 2009, 23:40:19 »
koliko imju kila onako odprilike  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
PRODAJEM kit stage 6 sport pro 500 kn i malossi multivar 200 kn za piaggio gilera masine

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #28 : 05 Kolovoz, 2009, 23:43:53 »
zasto ?? jer ide 30% bolje od ostalih masina(minarelli i peugeot) sa istim setupom ili  :toothy9: :toothy9: 
ovdje na 30% mislim da su potpuno isti djelovi na skutu

Imas li pravi argument? Otisao si debelo u + sa %, vjeruj mi da moze biti i -.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #29 : 05 Kolovoz, 2009, 23:50:56 »
runner i nrg su jako teski skuteri

runner 102 a nrg 98..vagao nisam ja ali oduvijek imam tu kilazu u glavi od kad sam ju negdje cuo.. :dontknow:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #30 : 05 Kolovoz, 2009, 23:53:52 »
runner 102 a nrg 98..vagao nisam ja ali oduvijek imam tu kilazu u glavi od kad sam ju negdje cuo.. :dontknow:
alfa je vagao svoj sa yasunijem i replicom i imao je preko 105 kg  kolko mi se cini,isto NRG novi

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #31 : 06 Kolovoz, 2009, 00:01:51 »
ma 70 nabrijana zakon,bitno samo odrzavanje....i ja sam neko vrijeme mislio stavit bb gore,ali odustao....vazda ce bit nabrijana 70-tka makar svake 2,3 mjeseca kupovao novi kit :D

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #32 : 06 Kolovoz, 2009, 00:02:49 »
alfa je vagao svoj sa yasunijem i replicom i imao je preko 105 kg  kolko mi se cini,isto NRG novi

nrg power da..ja pricam o starijem modelu runnera i nrg-a

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #33 : 06 Kolovoz, 2009, 00:52:00 »
navozavo sam se s midrace setupom skoro 3 godine, u to vrijeme sam izmjenjao djelova neznam ni ja kolko(3 radilice, 3 kita, 4 auspuha, 3 karba itd itd), a da o potrošnim stvarima ne govoroim. ak se imalo planiraš vozikat računaj da mjesečno nemaš troška ispod 1000kn jer će stalno odlazit neki k**ra* na skuteru, čak i kad misliš da je sve savršeno neš će rikniti. po meni je bolja varijanta BB mašinu staviti, kao što goki kaže neki base tuning napraviti i voziš se bez brige, trošit će mrvicu više a performanse nemoš nikako usporediti.. a ovo hac što kažeš za vožnju po gradu, ja ne osjetim nikakvu razliku što se tiče okretnosti, ista vožnja kao i prije..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #34 : 06 Kolovoz, 2009, 01:06:32 »
ja se non stop vozim na ajmo rec midrace setupu već 3 godine,treba redovno održavat i nema tu problema

 :headbang:


Ma, kao sto si i rekao....
BB je mrtav konj. Al tog se konja itekako da podbost da galopira ko velki. I to za male novce (ali i dosta volje).

Trajnost? Pokusavam sahranit MHR Replicu kit, al mi nejde. A trudim se itekako. Na kraju ce me pi*da izdat negdje 100 km od kuce, a onda cu ishutirat skut tako da ce mi noga natec. Al nema veze. Ako se to i ne desi, slijedece sezone ce (kako sada stvari stoje) nova replika (stock, ali sa ispoliranim ispuhom i provjerenim zazorom karika) na skut.


A BB....?
Lijepo bi bilo vozit na manjim okretajima i dat gas, a skut povuce ko da imam(o) 20 kg...
S druge strane, mogu kupit i rashodovani policijski BMW, a da vidis onda momenta.... Al to me ne pali... Dok vozim skut, vozit cu malu tablu...





P.S.
Veceras sam razgovarao sa tipom (u 50tim godinama), koji vozi GSXR1100, ali vrijednosti 2-3 puta od tog motora.... (kevlar je pola motora - samo ovjes kosta ko novi)....
Vozio je i prvu Bimotu u HR, bavio se auto utrkama.... Uglavnom, fino financijski potkovan i sa puno iskustva.... I pozalio sam se na tretman motorista prema skuterasima pa je komentirao da on tako ne gleda na nas nego nas dozivljava ravnopravnim.
Uglavnom, pitao sam ga da li raspoznaje BB skutove od kineza i rekao je da ne, ali da je primjetio da su neki na semaforu zivahniji od drugih  ;D

« Zadnja izmjena: 06 Kolovoz, 2009, 01:11:31 3alfa3 »

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #35 : 06 Kolovoz, 2009, 01:11:07 »
moj sf ima 80kg s bb masinom pa kad cemo pricat o kilazi.....a sad zasto sam stavio bb.serijska masina s 150ccm cilindrom trosi ko upaljac i fino ide ..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #36 : 06 Kolovoz, 2009, 01:13:15 »
moj sf ima 80kg s bb masinom pa kad cemo pricat o kilazi.....a sad zasto sam stavio bb.serijska masina s 150ccm cilindrom trosi ko upaljac i fino ide ..


Sve 5, al samo kazem da bi osobno radje vozio "motor".
Nije sve u velicini, ima nekaj i u tehnici  :toothy12:


(ovo nisi cuo od mene  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  )



NA malu tablu se nebi usudio vozit BB. Star sam, jebiga.... Razmisljam....

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #37 : 06 Kolovoz, 2009, 01:14:47 »
alfa, naravno, to sve stoji. al opet kolko ima šarafanja oko toga, dva dana će skuter ići bolesno, treći dan neće ići nikako. i onda štelanje, drkarenje, evo napravio sam sa BB već preko 1500km i dosad nisam svječicu skinio nakon što sam karb uštelo, prije par dana sam skinio dekl pošmirglo malo kvačilo i zvono, provjerio valjčiće i luft na radilici ( nema ga ni mm :)), opro gljivu, provjerio nosač i to je to..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #38 : 06 Kolovoz, 2009, 01:18:03 »
alfa, naravno, to sve stoji. al opet kolko ima šarafanja oko toga...

Nisam provjerio karike zadnjih 20.000km. Samo redovno novi remen i to je to. Cak su i rolice toliko stare.


P.S.
a kit ima 30.000+km....

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #39 : 06 Kolovoz, 2009, 01:21:20 »
dobro, to je mhr replica, ovo što dino spominje bi bio neki jači midrace.. :)
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!