Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia sr50, paljenje..  (Posjeta: 1991 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radeko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Aprilia sr50, paljenje..
« : 17 Svibanj, 2007, 20:34:41 »
Pozdrav!
Imam apriliu sr50, 06g.(karburator) s 3300km, Motor mi malo teze pali kad je hladan(dok stoji dan-dva) trebam ga puno verglat da upali, kad ga upalim radi 20-30 sec pa se ugasi(ima slab ler-gas) ali dok se zagrije nema tih problema i radi i pali normalno.. Stavi sam novu svijecicu ali i dalje je isto.. Sta bi trebalo napravit? :help:

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: Aprilia sr50, paljenje..
« Odgovori #1 : 17 Svibanj, 2007, 20:42:51 »
po meni ti je to normalno da kad stoji da se malo teze pali..ali bas tak tesko...nebi znal reci...a reci ti di ti skuter stoji..ak stoji na suncu zna ti benzin u fergi ispariti pa mozda zbog toga....ili ti je slab akumulator..ugasi svjetla dok ga pališ..
POPOVEC REJSING TEAM

Offline radeko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr50, paljenje..
« Odgovori #2 : 17 Svibanj, 2007, 21:42:37 »
Stoji skroz u garaži,a akumulator je ok... Ma nije to nist strasno ali me malo nervira,ako ne prije ce mi na servisu rijesit a do onda jos 1000km!!

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr50, paljenje..
« Odgovori #3 : 17 Svibanj, 2007, 22:43:41 »
tesko paljenje je normalno jer treba vremena dok ponovno povuce benzin u fergazer


sto se tice ovoga da se ugasi,mogo bi odsarafit cok i malo ocistit njegovo kuciste

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr50, paljenje..
« Odgovori #4 : 18 Svibanj, 2007, 14:05:48 »
tesko paljenje je normalno jer treba vremena dok ponovno povuce benzin u fergazer


sto se tice ovoga da se ugasi,mogo bi odsarafit cok i malo ocistit njegovo kuciste

Sad ce serafat po novom skuteru. Ako ima garanciju neka ga nosi u servis. Zdravo.

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr50, paljenje..
« Odgovori #5 : 18 Svibanj, 2007, 16:53:28 »
decko se izjasnio da bi to popravio sam da ne mora cekat do servisa,tako da....

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Aprilia sr50, paljenje..
« Odgovori #6 : 20 Svibanj, 2007, 23:49:19 »
Ja imam 2006 onu najnoviju d-tech . I nemam sa njom nikakvih problema. Okrenem ključ ajnšpric odvrti svoje ekran svoje kazaljka svoje  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: i pali vozi. Nikakvi problemi  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr50, paljenje..
« Odgovori #7 : 21 Svibanj, 2007, 00:01:31 »
bravo za tebe

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr50, paljenje..
« Odgovori #8 : 21 Svibanj, 2007, 08:51:02 »
kakve to sad ima veze s temom?
pa i moj sf pali ko mina..
probaj malo očistiti svječicu, možda ima gareži, možda je sistem za grijanje povuko zraka jer on grije frgazer iznutra..
prodrmaj malo čok, skini ga operi, kak kaže šugi, trebalo bi radit..
ako ne tjeraj njima u servis, mora palit iz prve i ne stvarat probleme, pa skoro novo je..