Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Američki skuteri  (Posjeta: 7824 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #20 : 31 Srpanj, 2009, 09:44:02 »
Nikad neću zaboravit kako me opra onaj nigro na Velikoj Gospi prosle ili pridprosle godine u proloscu :angry9:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #21 : 31 Srpanj, 2009, 09:49:09 »
ne kuzim, to su motori sa cvt, ne skuteri.. a u tome su, valjda, prvi... sad kad se maljossi i poljini pocmu prodavat preko bare haha..

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #22 : 31 Srpanj, 2009, 12:16:22 »
da nije amerike sve bi bilo super kao i prije.. gorivo bi bilo 5kn ak ne i manje nebi bilo krize i svih gluposti!

potpuno u pravu...

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #23 : 31 Srpanj, 2009, 17:34:22 »
Amerikanci nisu čuli za direktno ubrizgavanje, kod njih je karburator još bog. Pogledajte samo njihova auta, digneš mu haubu, sve kromirano, 6000 ccm a 150 ks, samo sranja prave, niti jedno njihovo auto ne valja. Novi Ford Mustang npr. kad mu digneš tapacirnuge vidiš žice raznih instalacija koje su sprovedene pored nogu. Gdje će te to naći kod europskih automobila? Zamislite kad bi Amerikanci pravili skutere....  :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #24 : 31 Srpanj, 2009, 18:24:51 »
idete mi na k**ra*...

necu imenovat osobe posebno, ali ce se prepoznat...malo previse serete...naprave ono, naprave ovo...nista ne valja...glavno da ste vi isto napravili pa vam valja...

za razliku od nas ameri su bog i batina, ne ukljucujem razvijene europske zemlje...njihovi auti su takvi kakvi jesu, slabi a okretnog momenta da te pojede...pa sta ako su karbovi na njima, boli njih k**ra* dal im trosi 20 ili 30 litara...

fala bogu da ce vozit motore i da ce se smijat skuterasima...kupuju motore za sicu i polazu sa 16 vozacki...pa ja bi se prvi smijao u redu...ful sam na vagi, uzet skuter ili pravi motor...

fala bogu da ce ispitivat sta je ovo i sta je ono kad nikad nisu vidjeli...pa nisu oni krivi sto se skuteri ne uvoze (osim piaggia i aprilie) i sto imaju automatike...iako imaju oni i rucnih mjenjaca ne brinite se...

ja cu prvi se preselit preko bare ako budem imao priliku, a trazit cu je...pogotovo za znanjem koje imam, bolje cu proc tamo...

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #25 : 31 Srpanj, 2009, 19:03:02 »
edelbrock karbovi su na razini prve gen. ubrizgavanja tak da to bas i nije za odbacit a kaj se tice amera-njihov bezobzirni kapitalizam koji gleda samo na profit a ne na ljude je i doveo do ovakve situacije u svijetu,zato kus oni koji misle da su ameri bog i batina

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #26 : 31 Srpanj, 2009, 19:09:36 »
emire, nije bezveze motor veike kubikaze a malo konja... malo promuckaj glavom pa ces shvatiti... te aute treba postovati.. necu ulaziti u raspravu, samo sam to htio napomenuti, nisi u pravu..--
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #27 : 31 Srpanj, 2009, 19:34:18 »
Drzite se teme, molim...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #28 : 31 Srpanj, 2009, 20:23:05 »
emire, nije bezveze motor veike kubikaze a malo konja... malo promuckaj glavom pa ces shvatiti... te aute treba postovati.. necu ulaziti u raspravu, samo sam to htio napomenuti, nisi u pravu..--
Meni jest bezveze, znam ja šta to znači vrlo dobro, izdržljiviji motor, i ja ta auta ne poštujem kao i velika većina jer su čisto sranje, neudobnost, potrošnja, ružan izgled, nema nikakve savremene tehnologije, i nemoj mi ti pričati o autima svega ti, prije bih sebi uzeo E 350 coupe sa V6 motorom i 400 ks i pojeo američka sranja u svakom segmentu.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #29 : 31 Srpanj, 2009, 20:34:08 »
jebao vas mercedes...

ja vozim jednog i auto je najgori od svih koje sam vozio...americki auti su americki auti...vecina ih je legendarna...a sad ti postuj ili ne...

sve sto si ti naveo meni je suprotno...izgled odlican, suvremena tehnologija mi ne treba (ja vozim auto, ne vozi on mene)...potrosnja me zaboli kita jer ga sigurno ne bi vozio ovdje vec u americi...

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #30 : 31 Srpanj, 2009, 20:38:26 »
Meni jest bezveze, znam ja šta to znači vrlo dobro, izdržljiviji motor, i ja ta auta ne poštujem kao i velika većina jer su čisto sranje, neudobnost, potrošnja, ružan izgled, nema nikakve savremene tehnologije, i nemoj mi ti pričati o autima svega ti, prije bih sebi uzeo E 350 coupe sa V6 motorom i 400 ks i pojeo američka sranja u svakom segmentu.
o kojim americkim autima pricamo? danasnjim muscle,muscle 60ih ili nesto trece? i btw. ta mecka o kojoj pricas ima oko 260ks a ne 400  :laughing6:

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #31 : 31 Srpanj, 2009, 20:44:57 »
daj jebla vas amerika,žive na račun cijelog svijeta,to su smetlari, ljudi bez kulture i tradicije....auti su im smeće a i motori
usporedba:američki auti od 6000ccm imaju 200ks i troše preko 20 litara
za razliku od japanaca 2000ccm motor i 400ks pa sad gledaj šta bi vozio....

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #32 : 31 Srpanj, 2009, 20:46:04 »
idete mi na k**ra*...

necu imenovat osobe posebno, ali ce se prepoznat...malo previse serete...naprave ono, naprave ovo...nista ne valja...glavno da ste vi isto napravili pa vam valja...

za razliku od nas ameri su bog i batina, ne ukljucujem razvijene europske zemlje...njihovi auti su takvi kakvi jesu, slabi a okretnog momenta da te pojede...pa sta ako su karbovi na njima, boli njih k**ra* dal im trosi 20 ili 30 litara...

fala bogu da ce vozit motore i da ce se smijat skuterasima...kupuju motore za sicu i polazu sa 16 vozacki...pa ja bi se prvi smijao u redu...ful sam na vagi, uzet skuter ili pravi motor...

fala bogu da ce ispitivat sta je ovo i sta je ono kad nikad nisu vidjeli...pa nisu oni krivi sto se skuteri ne uvoze (osim piaggia i aprilie) i sto imaju automatike...iako imaju oni i rucnih mjenjaca ne brinite se...

ja cu prvi se preselit preko bare ako budem imao priliku, a trazit cu je...pogotovo za znanjem koje imam, bolje cu proc tamo...



a tebi kolega sretno bum se ti brzo vratil vamo :icon_thumright:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #33 : 31 Srpanj, 2009, 20:51:57 »
Drzite se teme, molim...

Mr J vas je lijepo upozorio, nastavi li se ovako tema će biti zaključana :angry7:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #34 : 31 Srpanj, 2009, 20:55:05 »
a tebi kolega sretno bum se ti brzo vratil vamo :icon_thumright:

ne kazem ja da cu ici 100% tamo...ali da cu nastojat kroz zivot ocu...di god da se preselim vratio se ovdje ne bi tako da ono...mozda kakva vikendica i to je to...

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #35 : 31 Srpanj, 2009, 23:18:58 »
o kojim americkim autima pricamo? danasnjim muscle,muscle 60ih ili nesto trece? i btw. ta mecka o kojoj pricas ima oko 260ks a ne 400  :laughing6:

Da upravu si, zeznuo sam se E550 i V8 je 382 ks. My bad. Ali uzmi npr. SL 65 AMG Black Series, to je pravo auto sa velikom kubikažom, a ne američke nabudžene kante. Eto to je moj zadnji off topic, izvinjavam se adminima ali morao asm se ispraviti.
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2009, 23:20:52 EmirF121 »

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Američki skuteri
« Odgovori #36 : 01 Kolovoz, 2009, 01:13:26 »
Mislim da je tema krenula u krivom smjeru, o svemu se piše samo ne o skuterima, ako netko od modova misli da nije tako neka je otključa!